Lot 61
Opening: 3.000 €
Sold for: 5.500 €
Leopold I 10 centiem bruin op dun papier met watermerk LL in kader, postfris met certificaten Willy Balasse 1972 en Pierre Kaiser 2012, cat.w. 5400++. In deze kwaliteit uiterst zeldaam. Herkomst: collectie Koning Karel van Roemenië