Auction 244
June 11-13, 2020
Displaying 1 - 12 of 18
Auction 244
10 cent karmijn op blauw tanding 13¼ kleine gaten, pracht ex. met certificaat Vleeming 2019, gom enige onregelmatigheidjes en iets geoxydeerd, cat.w. 500
Auction 244
15 cent t/m 7½ gulden, pracht ex. (nr. BK6 iets abklatsch achterzijde), cat.w. 845
Auction 244
15 cent t/m 7½ gulden pracht ex./vrijwel pracht ex. (enige lage waarden gom min. getint), cat.w. 845
Auction 244
15 cent t/m 7½ gulden, de 4½ gulden met gomvouw. pracht ex., cat.w. 845
Auction 244
10 cent karmijnrood, pracht ex. met certificaat Vleeming 2014, cat.w. 1500
Auction 244
30 cent groen tanding 12½ grote gaten in blok van 4, pracht ex., cat.w. 400
Auction 244
Java 2½ gulden zwartblauw met variëteit kopstaande opdruk, pracht ex. met certificaat Moeijes 1989, cat.w. 3500
Auction 244
Buiten Bezit 2½ gulden zwartblauw met variëteit kopstaande opdruk, pracht ex. gesigneerd Hekker en met certificaat Vleeming 2015, cat.w. 3500
Auction 244
Jubileum 5 cent blauwgroen tanding 11½ x 11, pracht ex. met certificaat De Jong 1996, cat.w. 1250
Auction 244
10 cent t/m 50 cent alle met foutdruk kopstaande opdruk, fraaie ex. (meest met kleine gebreken en gesigneerd Evert kroon, Ned. Bond, Keiser etc.) 12½, 15, 20 en 25 cent met klein attest Vleeming 2020), cat.w. 1437
Auction 244
2½ gulden oranjebruin en lichtblauw met foutdruk kopstaande opdruk, vrijwel pracht ex. (gom licht getint en rechtsboven iets korter tandje) gesigneerd op gomzijde Evert Kroon en Mebus met certificaat Vleeming 2020, cat.w. 825
Auction 244
2½ gulden oranjebruin en lichtblauw met variëteit opdruk D kopstaand, gesigneerd Evert Kroon en Mebus, pracht ex., cat.w. 825