Displaying 13 - 15 of 15
Gelderland, Arnoldus goudgulden, rond 1450, F+ in verpakking Koninklijke Nederlandse munt
Brabant, lot 7 exemplaren in doosje
Sold for: 1.800 €
Zeeland, vier provinciale Zeeuwse assignaten in de denominaties 18, 9 en 4 ½ stuivers, en 18 duiten, gedateerd 23 maart 1795, niet ingevulde (proef)-drukken - allen gedrukt in zwart met wapenschild en sierrand - papier met watermerk maagd en leeuw in tuin ZF-PR