Displaying 37 - 48 of 1238
20 ex. zeer oude met veel beter
11 PHOTOS
85 vintage postcards mostly pre-1930 with many better ex.
9 PHOTOS
105 vintage postcards with many better ex. including pre-1920
28 vintage mostly real photo postcards with better
20 ex. zeer oude serie uitgave zending w.b. beter
postkantoren 232 ex. oude en zeer oude met beter in album
9 PHOTOS
ca. 100 ex. zeer oude met beter w.b. litho kaarten, alles voor 1910 in boekje
380 ex. oude en zeer oude w.b. beter in 2 albums
12 PHOTOS
ca. 500 ex. meest oude en zeer oude in album
27 ex. voorlopers nieuwkaarskaarten meest 1890-1900
Koninklijk Huis 480 ex. meest oude en iets modern in groot album
Opening: 20 €
ca. 200 ex. oude in 2 albums met 1 album Bolsward stadhuis