Displaying 37 - 48 of 59
M
6e terugvlucht Bandoeng-Amsterdam 1.1.1930, 2 brieven uit Indo-China (1 ex. vouwen) en 7e terugvlucht, 1 briefkaart uit Indo-China, alle met rood kastje PAR MALLE AÉRIENNE/ HOLLANDAISE, naar Frankrijk
M
1e vlucht 14-daagse dienst 25.9.1930, 2 brieven meelopers resp. Ierland naar Oostkust Sumatra en Liechtenstein naar Hanoi, pracht ex.
2e vlucht 14-daagse dienst 2.10.1930 meeloperpost Engeland naar Penang, aankomststempel 20 oc 1930, trajectpost voor Bangkok, pracht ex.
Marine proefvlucht Weltevreden 27.4.20 naar Telok Betong (zonder aankomststempel) met 1 op 4 cent (in verkleurd) blok van 4, achterzijde scheurtje
Luchtpost 5e proefvlucht naar Nederland, 2 briefkaarten trajectpost Bandoeng-Palembang en Weltevreden-Palembang en binnenlandse post 22.9.1929, 2 briefkaarten trajectpost Medan-Bandoeng en Palembang-Bandoeng, pracht ex.
Mercurius 5 gulden blauwgroen, 2 miniem gele vlekjes, cat.w. 400
15 PHOTOS
collectie propellerstempels (ca. 50 ex.) op poststuk gesorteerd op stempeltype en land van herkomst (o.a. uit Noorwegen, Nederlandse antwoordkaart (G.161) uit Zwitserland, India), tevens op briefkaart en op achterzijde aangebracht, literatuur etc. netjes opgezet op albumbladen in 2 ringbanden
luchtpost, collectie van ca. 30 poststukken vervoerd door de "Uiver", met veel documentatie en extra's in ringband
luchtpost w.b. 1e vluchten en IJspostvluchten in album
en Nederlandse Antillen ca. 475 poststukken tussen 1910-2000 w.b. Bovenwindse Eilanden, aantekenstrookjes (o.a. lokale strookjes typen 5 en 6, Negropont), bestemmingen, enkelfrankeringen, firma-enveloppen, luchtpost, roodfrankeringen, stempels en iets censuur in doosje
11 PHOTOS
vanaf 1873 gestempeld en *. Tevens collectie luchtpost w.b. poststukken (ca. 40 ex.), stempels, censuur, aangetekend etc. deels op albumbladen in ringband en map
, Ned.-Indië en enig diverse landen, 92 luchtpoststukken w.b. Zeppelins (o.a. Ned.-Indië Olympiafahrt), enkele propellerstempels, te laat vd Uiver doorgez per Ysvogel etc.