Displaying 13 - 24 of 48
Red Cross Postal Tax Stamp 1 centavo, die proof of the American Banknote Company in the chosen colours mounted on carton paper, fine/very fine
12 PHOTOS
0 1 2
Flags Korean War 44x 500 won, fine/very fine (un)mounted mint and the 22 miniature sheets partly with the watermark upright, mostly very fine, cat.v. 2900+
Postage Due 1 - 20 centavos, proof sheetlet of 9 in brown with punch hole and overprint Waterlow & Sons LTD. Specimen, very fine
Oliver Perry 90 cents rose carmine, regummed but of strong fresh colour, cat.v. 700
Andres Bello 30 centavos, 2 die proofs of the American Banknote Company mounted on carton paper, 1 in the chosen colour green and 1 one in black without value indication, fine/very fine (light crease in upper left corner)
Sold for: 410 €
Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 61-63 en 66-68 in blok van 6 met velrand, pracht ex. (plakkerrestjes achterzijde)
Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 80/85 in verticaal paar met hoekvelrand, vrijwel pracht ex. (enkele schaafplekjes achterzijde)
Proef in zwart op dik wit kartonpapier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 32, pracht ex. met certificaat Dr. Louis 1983
Kleurproef van de 5 cent in fletsblauw plaat III pos. 91-92 en 96-97 in blok van 4 met hoekvelrand met watermerklijnen en Postze(gels), pracht ex. met certificaat Vleeming 2020. Herkomst: collectie De Jong (2001)
Onbedrukt veldeel handgeschept papier van 25 ex. met posthoorns, hoekvelrand en watermerklijnen, vrijwel pracht ex. (enkele vouwtjes en bruine plekjes) met certificaat Vleeming 2020
1 cent rood met variëteit spectaculaire dubbele perforatie, pracht ex. zonder gom (boventanding verstevigd)
2 1
1½ cent ultramarijn en 2½ cent groen, beide met variëteit dubbele perforatie, pracht ex. (nr. 52 nagegomd)