Auction 257 September 2023
Our 257th sale features an impressive Bosnia collection (the D.M. van Gelderen collection including proofs and many variaties). Furthermore we offer specialised and large collections of Italy, Latin America and Poland. An extensive philatelic library is also on sale for collectors of philatelic literature.
For Netherlands collectors and dealers this sale features the 2nd part of Dutch collector C. Avezaat (Netherlands and Colonies single frankings and fdc's). In addition the 2nd part of postal historian C. van Hoek is included. These 2 name sales are supported by a wide and diverse range of single lots, collections and stock of our other consignors.
- (-) Remove Main Catalog filter Main Catalog
2½ gulden op 10 gulden nrs. 80 en 101 op aangetekende filatelistische luchtpostbrief van Amsterdam 13-9-1920 naar Stockholm, pracht ex.
Meeuwen 15 en 25 gulden beide met velrand, cat.w. 600
Meeuwen 15 en 25 gulden gesigneerd Hammerschmidt, cat.w. 600
Mercurius 4½ gulden als enkelfrankering op aangetekende envelop van Nijmegen 28-10-1931 naar Sydney (aankomststempel 3-12) - slechts 2½ cent overgefrankeerd! -, pracht ex.
Meeuwen 15 en 25 gulden op 2 aangetekende luchtpost enveloppen met 1e-dagstempel Philatelistische Dienst 's-Gravenhage 12-11-1951 naar New York USA, pracht ex. - zeldzaam - cat.w. 1130
Meeuwen 15 en 25 gulden op aangetekende William M.F. Sutherland luchtpost envelop met 1e-dagstempel 's-Gravenhage 12-11-1951 naar New York USA, pracht ex. - zeldzaam - cat.w. 1130
Meeuw 25 gulden als enkelfrankering op pakketkaart van Haaksbergen 29-9-1956 naar New York, pracht ex. (pakketkaart vouw) met certificaat Dr. Louis 1999
Meeuw 25 gulden op Bewijs van Bevoegdheid Den Haag 3-8-1956, pracht ex.
Opstijgend vliegtuig 25 cent op 2 enveloppen met 1e-dagstempel met de foutdrukken - weggevallen kleur blauw en weggevallen kleuren rood en blauw - pracht ex., vrijwel pracht ex. (vlekje voorzijde) - zeldzaam - niet genoemd in NVPH
30c grey blue and 20c carmine on Netherlands registered cover from Philips Eindhoven 8-9-1920 to Bogota, very fine
10c green (3x) on Netherlands cover from Amsterdam 29-4-1929 to Honda (arrival 23-5) and transit Barranquilla (21-5), fine/very fine
1929 Hulpuitgifte 50 cent op 12½ cent, 1 gulden op 20 cent en 2 gulden op 15 cent met Curaçao 1e-dagstempel 6-7-1929 op aangetekende envelop naar Balboa Canal Zone, pracht ex. - zeldzaam - cat.w. 450+