Auctions 239-240
March 16 & 21-23, 2019
Displaying 1297 - 1302 of 1302
Auctions 239-240
ca. 2000 ex. oude en zeer oude in 3 doosjes in bananendoos
Auctions 239-240
ca. 3000 ex. meest oude met iets beter in 2 kratjes en los in verhuisdoos
Auctions 239-240
ca. 2000 ex. meest oude 5 albums en 4 doosjes in doos
Auctions 239-240
, fantasie ca. 2000 ex. meest oude in 2 kratjes in verhuisdoos
Auctions 239-240
w.b. Amsterdam in 3 albums en kleine collectie munten
Auctions 239-240
9 oude kaarten (19e eeuws) en Spruner atlas 1880 met 23 kaarten