Displaying 49 - 60 of 89
20 PHOTOS
Verkiezingen kleurvariëteiten 15 sen groen, rood en blauw in blokken van 4 (enkele roestvlekjes), cat.w. 3600
53 PHOTOS
Rode Kruis 10 sen t/m 1 rupia ongetande proeven in horizontale paren, niet genoemd in Zonnebloem
Invaliden 10 sen t/m 1 rupia ongetande proeven in horizontale paren w.b. 192 en 193 in twee verschillende kleuren. Sommige met miniem tropisch vlekje en/of vouwtje, cat.w. 1500+
Invaliden 10 sen t/m 1 rupia ongetande proeven w.b. 192 en 193 in twee verschillende kleuren. 75 sen paars met miniem tropisch vlekje, cat.w. 750+
Dag van de Coöperatie 15 sen t/m 1 rupia ongetande proeven in paar. cat.w. 1300
5 sen t/m 25 rupiah met variëteit geheel ongeperforeerd, pracht ex. (nr. 1A miniem bruin vlekje en vouwtje, nr. 3A ontbreekt) gesigneerd Koopman, cat.w. 4550
Willem III 2½ gulden in compleet vel van 25 ex. zonder gom zoals uitgegeven, pracht ex., cat.w. 1500++
9 PHOTOS
2 M
Prins Bernhard-fonds 10 cent t/m 50 cent alle met opdruk SPECIMEN doch zonder perforatiegat, zeldzame set, meest pracht ex. (40 cent enkele korte tandjes)
2 M
Rode kruis Prinses Juliana 10 cent t/m 50 cent alle met opdruk SPECIMEN doch zonder perforatiegat, meest pracht ex.
½ centavo zwart op wit papier met plaatfout r en a aan elkaar, pracht ex. zonder gom
4 centavos op groen papier met plaatfout gebroken kaderlijn rechts, pracht ex. zonder gom, cat.w. (1500) Zeldzaam zegel!
25 cent ultramarijn tanding 14, kleine gaten, pracht ex., cat.w. 350