Niederlände

Viele unberührte Ländersammlungen
  • Los : 1450 Niederlände

    emissie 1852 halfrond-francostempels, mooie collectie van ruim 400 ex. met vele mooie afdrukken en betere kantoren w.b. Breda B op nr. 3, Boxmeer B op nr. 3, Dokkum  A op nr. 3, Groningen A op nr. 3, Groningen C op nr. 3, Heerenveen A op nr. 3, Koevorden C op nr. 1, Naarden B op nr. 3, Oldenzaal A op nr. 3, Tilburg B op nr. 3 etc. in over het algemeen redelijke tot goede kwaliteit in insteekboek
    Ausruf : 6000 EUR
    Zuschlag : 9000 EUR

    Los : 1451 Niederlände

    emissie 1852, collectie van ruim 120 poststukken met halfrond-francostempels w.b. mooie afdrukken en betere kantoren alfabetisch opgezet in 2 ringbanden
    Ausruf : 4000 EUR
    Zuschlag : 4000 EUR

    Los : 1452 Niederlände

    emissie 1852, kwalitatief mooie gespecialiseerde collectie met platen, stempels, paren, strippen, poststukken etc. keurig opgezet in ringband
    Ausruf : 4000 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 1453 Niederlände

    emissie 1852, collectie van ruim 80 poststukken w.b. met randstukjes, paren, enkelfrankering nr. 3, langstempel Oosterwolde, ontoereikend, aangetekend etc. in 2 ringbandjes
    Ausruf : 2000 EUR
    Zuschlag : 2000 EUR

    Los : 1454 Niederlände

    voorraad gestempeld vanaf 1852 met veel beter materiaal w.b. nr. 3 (5x o.a. met Arnhem B), nr. 6 (6x), nr. 11 (3x), nr. 12 (5x), nr. 29 (2x),  nr. 26F (2x), nr. 47 (7x), nr. 48 (3x) etc. in over het algemeen mooie kwaliteit in dik insteekboek.
    Ausruf : 2000 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 1455 Niederlände

    emissie 1872, collectie van ca. 75 betere poststukken w.b. aangetekend, aangegeven waarde, bestemmingen (o.a. Bombay, Lourenco Marquez en New Mexico), rubberstempel Loppersum, puntstempel 67 zonder krul, veel langstempels (ook op zegel) etc. in ringband
    Ausruf : 1800 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 1456 Niederlände

    mooie collectie 1869-1990 */** (meest **) met veel betere ex. en series o.a. 77, 84-86, 101, 104-105, 107-109 (cert. Dr. Louis), 131, 346-349, 518-537, LP 12-13, Port 67a-68b (cert. Vleeming) etc. in 3 Davo albums
    Ausruf : 1700 EUR
    Zuschlag : 2000 EUR

    Los : 1457 Niederlände

    Ausruf : 1500 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 1458 Niederlände

    emissie Bontkraag, Cijfer en Kroningsgulden (3x), mooie collectie kleinrondstempels (circa 600 ex.) met vele luxe afdrukken en betere ex. w.b. Acquoij, Boornebergum, Drachstercompagnie, Giesbeek, Hekelingen, Hoogloon, Kedighem, Mookhoek, Noorddijk, Noordeloos, Scharmer, Tjalleberd, Kamp bij Rijen, Enschede-STN, Nieuweschans-STN, Queenborough-Vlissingen in dik insteekboek
    Ausruf : 1500 EUR
    Zuschlag : 4000 EUR

    Los : 1459 Niederlände

    collectie 1852-1949 op enkele zegels na geheel */** met veel beter materiaal w.b. 1-79, Jubileum 1923, Veth, Van Konijnenburg, Meeuwen, roltanding, port, enkele variëteiten etc. in 2 albums. Oudste gedeelte gemengde kwaliteit (veel nagegomd).
    Ausruf : 1500 EUR
    Zuschlag : 1700 EUR

    Los : 1460 Niederlände

    collectie 1852-1999 na 1899 geheel * en meest ** w.b. veel betere ex. en series o.a. TBC, Jubileum 1923, Veth, Van Konijnenburg, Meeuwen, roltanding, Internering, P67b-P68b etc. in 3 Davo albums
    Ausruf : 1500 EUR
    Zuschlag : 1900 EUR

    Los : 1461 Niederlände

    persoonlijke postzegels 2006-2018 ** nominaal ca. EUR 685, NL1 (ruim 2000x) en Internationaal (ca. 165x) in 2 archiefbakken
    Ausruf : 1500 EUR
    Zuschlag : 1700 EUR

    Los : 1462 Niederlände

    collectie luchtpostzegels met uitgebreide verzameling proeven LP10 w.b. kleurvarianten, spiegeldruk, harmonicavouw en ca. 30 poststukken
    Ausruf : 1500 EUR
    Zuschlag : 1500 EUR

    Los : 1463 Niederlände

    nominaal ca. EUR1200, NL1 (ca. 2600x), NL2 (ca. 60x), NL5 (ca. 5x), Kerst (ca.170x), Internationaal (ca. 230x) in map en 4 insteekboeken
    Ausruf : 1500 EUR
    Zuschlag : 2600 EUR

    Los : 1464 Niederlände

    collectie 1852-1980 deels */** met veel beter materiaal w.b. nrs. 1-100 (inclusief nrs. 61b-61c, nr. 80 *), Jubileum 1923, Van Konijnenburg **, En Face *, Meeuwen, postbewijs compleet, Internering * met certificaat, port compleet, Armenwet * etc. in 2 luxe Davo albums
    Ausruf : 1400 EUR
    Zuschlag : 1400 EUR

    Los : 1465 Niederlände

     nominaal in jaarsets ruim EUR1500, NL 1 (1032x), NL 2 (47x), NL 5 (4x), Kerst (138x), Internationaal (175x), Aangetekend (3x)
    Ausruf : 1400 EUR
    Zuschlag : 1900 EUR

    Los : 1466 Niederlände

    nominaal ruim EUR 3500 w.b.  NL1 (ca. 1540x), NL2 (ca. 75x), Kerst (ca. 280x) en Wereld1 (ca. 270x) in 13 albums
    Ausruf : 1400 EUR
    Zuschlag : 2200 EUR

    Los : 1467 Niederlände

    collectie 1852-1944 vanaf 1869 geheel */** met veel beter materiaal w.b. 13-27, 44-47, Van Konijnenburg, roltanding etc. in luxe Davo album
    Ausruf : 1300 EUR
    Zuschlag : 2000 EUR

    Los : 1468 Niederlände

    kleinrondstempels uitgebreide collectie A-Z op emissie 1872 met betere stempels, mooie afdrukken etc., totaal ruim 950 ex. in blanco Leuchtturm album
    Ausruf : 1200 EUR
    Zuschlag : 3000 EUR

    Los : 1469 Niederlände

    collectie 1852-1960 meest */** met o.a. nrs. 1-79 (w.b. *), 99-100* , 104-105*, 130-131, 163-165*, Van Konijnenburg*, En Face*, Armenwet, port, postbewijs (compleet), telegram (compleet doch TG7 gebreken), brandkast en roltanding (behoudens nr. R32 compleet) in deels gemengde kwaliteit in 2 Lindner ringbanden
    Ausruf : 1200 EUR
    Zuschlag : 1200 EUR

    Los : 1470 Niederlände

    collectie 1872-1999 nagenoeg geheel ** in over het algemeen mooie kwaliteit met veel beter materiaal w.b. gecertificeerd Vleeming in 3 Davo albums
    Ausruf : 1200 EUR
    Zuschlag : 1700 EUR

    Los : 1471 Niederlände

    collectie 1891-1967 meest ** w.b. enkele ex. nagegomd met veel betere ex. en series, roltanding, port en dienst in 2 insteekboeken
    Ausruf : 1200 EUR
    Zuschlag : 2000 EUR

    Los : 1472 Niederlände

    Ausruf : 1200 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 1473 Niederlände

    nominaal ca. EUR 1170, NL1 (ca. 1400x), Kerst (ca. 135x) en Internationaal (ca. 150x) w.b. prestigeboekjes in o.a. 5 insteekboeken en vellenmap
    Ausruf : 1200 EUR
    Zuschlag : 1600 EUR

    Los : 1474 Niederlände

    emissie 1864, collectie van ruim 40 meest betere poststukken w.b. buitenlandse bestemmingen in ringband
    Ausruf : 1000 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 1475 Niederlände

    port, collectie van ca. 60 poststukken vanaf emissie 1870 met betere ex., doch de zegels van emissie 1881 merendeels (donker) verkleurd, in ringband
    Ausruf : 1000 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 1476 Niederlände

    Postgeschiedenis Den Helder, 28 poststukken ca.1828-1845 met ZEE-BRIEF stempels, Marine Gezuiverd, UITZEE w.b. uit Havana, Berbice (slavenhandel), Suriname, Batavia, Rio de Janeiro, scheepsnamen, etc., tevens 4 poststukken ca. 1851 naar Suriname en 5 naar Ned.-Indië
    Ausruf : 1000 EUR
    Zuschlag : 1000 EUR

    Los : 1477 Niederlände

    gespecialiseerde collectie 1852-1960  gestempeld in mooie kwaliteit en nagenoeg compleet w.b. nr. 47 (3x) 72f en 121i, inclusief roltanding (behoudens nr. 32), port en dienst in twee insteekboeken.
    Ausruf : 1000 EUR
    Zuschlag : 2000 EUR

    Los : 1478 Niederlände

     voorraad */** vanaf 1867 met veel betere ex. en series in dik insteekboek
    Ausruf : 1000 EUR
    Zuschlag : 1300 EUR

    Los : 1479 Niederlände

    collectie vananf 1852 gespecialiseerd op type en tanding en veel beter materiaal, tevens veel * en ** (jaren '20 en '30), op zelfgemaakte bladen in 8 kleine ordners, in doos
    Ausruf : 1000 EUR
    Zuschlag : 1300 EUR

    Los : 1480 Niederlände

    10 cent rood nr. 2 platen IV, V, VII, VIII, IX en X, ruim 600 ex. alle geplaat door inzender in gemengde kwaliteit op insteekbladen in doosje
    Ausruf : 1000 EUR
    Zuschlag : 1000 EUR

    Los : 1481 Niederlände

    collectie 1852-2011 deels */** met veel beter materiaal w.b. nrs. 1-80, 101, 130-131, Back of the Book etc. oudste gedeelte in gemengde kwaliteit in 11 Davo albums in verhuisdoos
    Ausruf : 1000 EUR
    Zuschlag : 1400 EUR

    Los : 1482 Niederlände

    zeer uitgebreide, unieke collectie kortebalkstempels (ruim 6500 ex.) topografisch gesorteerd op alfabetische volgorde met veel luxe afdrukken en betere ex. in 14 insteekboeken
    Ausruf : 1000 EUR
    Zuschlag : 1500 EUR

    Los : 1483 Niederlände

    collectie 1852-2000 gestempeld met veel beter materiaal w.b. nrs. 1-79 (inclusief 61b-61c), Jubileum 1923, Meeuwen, roltanding (behoudens nr. R32 compleet), port compleet (inclusief nrs. P67a-68b), telegram compleet etc. in 2 Davo albums
    Ausruf : 1000 EUR
    Zuschlag : 1300 EUR

    Los : 1484 Niederlände

    collectie 1852-2008 * met beter materiaal in 12 Davo albums in 2 dozen
    Ausruf : 1000 EUR
    Zuschlag : 1000 EUR

    Los : 1485 Niederlände

    nominaal ruim EUR 890, NL 1 (894x), NL 2 ( 45x), NL 5 (3x), Kerst (70x), Internationaal (137x) aant (2x)
    Ausruf : 1000 EUR
    Zuschlag : 1300 EUR

    Los : 1486 Niederlände

    emissie 1864, gespecialiseerde collectie w.b. enkele proeven, puntstempels, langstempels, poststukken (w.b. buitenlandse bestemmingen) etc. keurig opgezet en beschreven in ringband
    Ausruf : 1000 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 1487 Niederlände

    collectie 1852-2001 op hoofdnummers compleet met tevens port, dienst, roltanding, telegram etc. in deels gemengde kwaliteit in 5 Lindner ringbanden
    Ausruf : 1000 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 1488 Niederlände

    mooie collectie stempels (ruim 5000 ex.) gesorteerd op provincie met veel luxe afdrukken en betere ex. w.b. klein-, groot-, langebalk-, kortebalk- en cilinderbalkstempels in groot album
    Ausruf : 1000 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 1489 Niederlände

    emissie 1872, gespecialiseerde collectie met tandingen, stempels en veel poststukken met beter materiaal, keurig beschreven en opgezet in 2 albums
    Ausruf : 1000 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 1490 Niederlände

    nominaal ca. EUR1240, NL1 (ca. 1450), Wereld (ca. 130) en Kerst (ca. 233) in 11 albums/mappen
    Ausruf : 1000 EUR
    Zuschlag : 1700 EUR

    Los : 1491 Niederlände

    collectie 1852-2001 vanaf 1943 vrijwel geheel ** met veel beter materiaal w.b. nrs. 1-49, 130-131, roltanding, telegram, Internering, postbewijs, automaatboekjes compleet etc. in 4 Davo albums
    Ausruf : 900 EUR
    Zuschlag : 900 EUR

    Los : 1493 Niederlände

    nominaal ca. EUR 1400, NL1 (ca. 650x), Kerst (ca. 70x) en Wereld (ca. 175x) in 4 Davo albums, twee insteekboeken, ringmap, envelop en mapje
    Ausruf : 900 EUR
    Zuschlag : 1260 EUR

    Los : 1494 Niederlände

    collectie 1852-1982 meest gestempeld en op hoofdnummers compleet inclusief 61b-61c met verder o.a. postbewijs (compleet), dienst (compleet), luchtpost (compleet), port, roltanding en telegram (behoudens TG7 compleet), deels in gemengde kwaliteit in 2 Davo albums
    Ausruf : 800 EUR
    Zuschlag : 1000 EUR