Alle Lose

Viele unberührte Ländersammlungen
  • Los : 1552 Niederlände

    gestempeld w.b. beter materiaal (o.a. nrs. 101 en TG12), Bossche tandingen, stempels etc. in insteekboek
    Ausruf : 400 EUR
    Zuschlag : 950 EUR

    Los : 1553 Niederlände

    poko's, alfabetisch opgezette collectie in dik insteekboek. Tevens map documentatie.
    Ausruf : 400 EUR
    Zuschlag : 900 EUR

    Los : 1554 Niederlände

    Geïllustreerd verzamelen nominaal ca. EUR 1000 in 2 speciale albums
    Ausruf : 400 EUR
    Zuschlag : 580 EUR

    Los : 1555 Niederlände

    mooie collectie grootrondstempels (ruim 500 ex.) met veel luxe afdrukken en betere ex. (o.a. Frederiksoord HPK, Gassel, Horsen, Lithoijen) in insteekboek
    Ausruf : 400 EUR
    Zuschlag : 650 EUR

    Los : 1556 Niederlände

    mooie collectie grootrondstempels (ruim 400 ex.) met veel luxe afdrukken en betere ex. w.b. veel emissie Bontkraag, laat gebruikt etc. in insteekboek
    Ausruf : 400 EUR
    Zuschlag : 750 EUR

    Los : 1557 Niederlände

    de Ruyter Port mooie collectie grootrondstempels (ruim 150 ex.) met luxe afdrukken en betere ex. w.b. Aalst (GLD.), Philippine, Posterholt, Sommelsdijk, Swalmen, Vierlingsbeek, Weerselo, Arnhem 3 etc. in insteekboek
    Ausruf : 400 EUR
    Zuschlag : 550 EUR

    Los : 1558 Niederlände

    emissie Hangend Haar 3 cent (nr. 34) mooie collectie kleinrondstempels (ruim 100 ex.) met vele luxe afdrukken en betere ex. w.b. Dirkshorn, Dussen, Heerjansdam, Nieuwerkerk a/d IJ, Amsterdam:-Westerdok, Amsterdam 13 etc. in insteekboek
    Ausruf : 400 EUR
    Zuschlag : 800 EUR

    Los : 1559 Niederlände

    mooie, uitgebreide collectie kortebalkstempels (ruim 3300 ex.) op briefstukjes met luxe afdrukken en betere ex. in 5 insteekboeken
    Ausruf : 400 EUR
    Zuschlag : 700 EUR

    Los : 1560 Niederlände

    mooie, zeer uitgebreide collectie langebalkstempels met Romeinse maandaanduiding en 12-uurskarakters (ruim 2500 ex.) met vele luxe afdrukken en betere ex. w.b. op emissie verzameld Veth hoge waarden, reddingsmaatschappij '24, herdenking '33, crisis '34, Curaçao '34 en Emma '34 in 4 insteekboeken
    Ausruf : 400 EUR
    Zuschlag : 550 EUR

    Los : 1561 Niederlände

    mooie collectie stempels (ruim 200 ex.) vanaf 1864 met luxe afdrukken en betere ex. w.b. francotakje-, lang-, klein- en grootrondstempels op o.a. nr. 6 (2x), 11 (2x), 47 (2x), port en postbewijs in insteekboek
    Ausruf : 400 EUR
    Zuschlag : 950 EUR

    Los : 1562 Niederlände

    jaarsets etc. w.b. nominaal ruim EUR 1100 in doosje
    Ausruf : 400 EUR
    Zuschlag : 600 EUR

    Los : 1563 Niederlände

    lange en kortebalkstempels voorraad met mooie afdrukken en betere ex., iets poststukken etc. in dik insteekboek
    Ausruf : 400 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 1564 Niederlände

    puntstempels voorraad op Hangend Haar 5 cent tussen 1 en 257 inclusief doubletten in meest goede kwaliteit, totaal ruim 740 ex., cat.w. ruim 10.000 in insteekboek
    Ausruf : 400 EUR
    Zuschlag : 600 EUR

    Los : 1566 Niederlände

    collectie fdc's 1-639 (2012) w.b. E1 met gebreken in 4 albums in doos
    Ausruf : 400 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 1567 Niederlände

    fdc's jaren '50 vanaf E2 engros, cat.waarde ca. 17.000 in doosje
    Ausruf : 400 EUR
    Zuschlag : 400 EUR

    Los : 1568 Niederlände

    collectie vanaf 1852 gestempeld en */**  met betere ex. w.b. paar brieven eerste emissie, nrs. 48, 104-105, 130-131, LP12-13 en back of the book, gemengde kwaliteit in 2 insteekboeken en 1 album
    Ausruf : 400 EUR
    Zuschlag : 480 EUR

    Los : 1569 Niederlände

    collectie Nederland vanaf 1852 gestempeld, later */** met betere ex. w.b. nrs. 104-105, 130-131 etc. in 3 albums
    Ausruf : 400 EUR
    Zuschlag : 440 EUR

    Los : 1570 Niederlände

    collectie Nederland vanaf 1852 gestempeld met veel betere ex. w.b. nrs. 101, 104-105, 130-131 etc. in 2 Davo albums
    Ausruf : 400 EUR
    Zuschlag : 320 EUR

    Los : 1571 Niederlände

    collectie gestempeld vanaf 1852 met betere ex. (nrs. 48, 101, 104-105, 130-131 en LP12-13) en back of the book in 2 Davo albums
    Ausruf : 400 EUR
    Zuschlag : 700 EUR

    Los : 1572 Niederlände

    collectie 1852-1949 met beter materiaal w.b. jaren '20 en '30 ** in insteekboek
    Ausruf : 360 EUR
    Zuschlag : 360 EUR

    Los : 1573 Niederlände

    kleinrondstempels Friesland mooie collectie met betere ex. en mooie afdrukken, totaal 535 ex. en 9 post(waarde)stukken in insteekboek
    Ausruf : 360 EUR
    Zuschlag : 700 EUR

    Los : 1574 Niederlände

    collectie 1852-2008 meest gestempeld met beter materiaal en moderne gedeelte ** in 5 Davo albums. Tevens 4 insteekboeken doubletten.
    Ausruf : 340 EUR
    Zuschlag : 340 EUR

    Los : 1575 Niederlände

    emissie 1867 mooie voorraad w.b. types, tandingen, paren, strippen en 1 blok, in insteekboek
    Ausruf : 340 EUR
    Zuschlag : 420 EUR

    Los : 1576 Niederlände

    collectie gestempeld vanaf 1852 met betere ex. (nr. 101 met gebreken), roltanding en port in blanco album
    Ausruf : 340 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 1577 Niederlände

    collectie vanaf 1852 meest gestempeld w.b. LP12-13, roltanding en telegram in Davo album
    Ausruf : 340 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 1578 Niederlände

    collectie voorfilatelie vanaf 1731, 48 beschreven met naamstempels en grensstempels w.b. (De) Hollande en D'Hollande in types
    Ausruf : 340 EUR
    Zuschlag : 360 EUR

    Los : 1579 Niederlände

    emissie Cijfer 1876, collectie van 24 meest betere poststukken w.b. krantenbandjes, meng- en combinatiefrankeringen, langstempels etc. in ringbandje
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 480 EUR

    Los : 1580 Niederlände

    Postgeschiedenis Den Helder vanaf ca.1877, ruim 500 poststukken met kleinrond, grootrond, lange balk en korte balkstempels (inclusief bijkantoren), machinestempels, militair, betere frankeringen (w.b. 10 en 15 cent Olympiade 1928 en 1½ cent goudse glazen in blok van 4), etc. in 6 albums in doos
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 1000 EUR

    Los : 1581 Niederlände

    Postgeschiedenis Den Helder 98 poststukken 1840-1892 w.b. rond- en halfrondstempels, twee-letterstempels, francostempels, haltestempels, puntstempels, gefrankeerde poststukken emissies 1852-1891 en postwaardestukken
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 340 EUR

    Los : 1582 Niederlände

    nominaal ca. EUR 150, NL1 (ca. 620x), Internationaal (ca. 70x) en Kerst (ca. 70x) in 2 insteekboeken en ringbandje
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 480 EUR

    Los : 1583 Niederlände

    ** nominaal EUR 238, NL1 (288x), NL2 (25x), Kerst (40x) en Wereld (68x), tevens divers w.b. ** vlaggenvellen Ver. Naties, in doos
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 340 EUR

    Los : 1584 Niederlände

    emissie Hangend Haar, gespecialiseerde collectie gestempeld w.b. kleuren, papiersoorten, stempels, clichéfouten, enkele poststukken etc. in ringband
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 300 EUR

    Los : 1585 Niederlände

    automaatboekjes, uitgebreide gespecialiseerde collectie w.b. telblokjes, perforatieverschuivingen, snijlijntjes, registerstrepen, plaatfouten etc. in 4 ringbanden
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 300 EUR

    Los : 1586 Niederlände und ehemalige Gebiete

    collectie 1852-1956 meest gestempeld in Holland album
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 1587 Niederlände

    stempels, meest kleinrond, iets dubbelring, langstempels, etc. w.b. veel betere ex. en mooie afdrukken, w.b. bijgetekende stempels in insteekboekje
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 360 EUR

    Los : 1588 Niederlände

    emissie Bontkraag 1899, */** engros tussen nrs. 56-76 w.b. veel nagegomd in insteekboekje
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 300 EUR

    Los : 1589 Niederlände

    postzegelboekjes PZ22 (2x), PZ38 (6x), PZ48 (1x), PZ50 (5x), PZ51 (10x) en PZ53 (2x) en tevens enkele incomplete boekjes en losse velletjes en blaadjes uit boekjes in doosje
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 500 EUR

    Los : 1590 Niederlände

    collectie 1852-1959 gestempeld w.b. 1-48, 104-105, 130-131 en klein deel * in Davo album
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 300 EUR

    Los : 1591 Niederlände

    collectie 1940-1999, veel gestempeld en tevens ** (w.b. 346-349 en 535-537), tevens port, etc. vananf 1870, op zelf gemaakte bladen in 8 ordners, in doos
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 1592 Niederlände

    plaatfouten (NVPH en Mast) gestempeld en */** vanaf 1852 met betere ex. w.b. 219P in blok van 4, boven velrand en achterzijde spiegeldruk, kinderblokken, boekjes en doubletten in 2 insteekboeken
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 300 EUR

    Los : 1593 Niederlände

    meest */** met beter materiaal in 5 insteekboeken
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 420 EUR

    Los : 1594 Niederlände

    series en betere losse waarden gestempeld engros (meest voor 1940) cat.w. 10.000 in dik insteekboek
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 1595 Niederlände

    Vogels in Nederland speciale uitgifte TNT post nominaal NL1 (740x) in ringband
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 380 EUR

    Los : 1596 Niederlände

    de Ruyter Port collectie gekapte martinstempels en typenraderstempels (ruim 120 ex.) met luxe afdrukken en betere ex. w.b. Amsterdam, Arnhem en Rotterdam pakketpost 1 etc. in insteekboek
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 300 EUR

    Los : 1597 Niederlände

    mooie collectie martinstempels (ruim 400 ex.) met luxe afdrukken en betere ex. w.b. veel De Ruyter, gekapt type, groot type, laat gebruikt etc. in insteekboek
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 300 EUR

    Los : 1598 Niederlände

    mooie, zeer uitgebreide collectie kortebalkstempels (ruim 1400 ex.) van de steden Amsterdam, 's-Gravenhage en Rotterdam met veel luxe afdrukken en betere ex. w.b. bijpostkantoren, dienstzegels etc. in 4 insteekboeken
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 600 EUR

    Los : 1599 Niederlände

    mooie, gespecialiseerde collectie kortebalkstempels (ruim 620 ex.) met luxe afdrukken en betere ex. gesorteerd op emissies w.b. Veth hoge waarden, reddingsmaatschappij '24, kinderzegels 1928, herdenking '33, Curaçao '34, crisis '34 en Emma '34 in dik insteekboek
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 1600 Niederlände

    mooie, zeer uitgebreide collectie langebalkstempels met Arabische maandaanduiding (ruim 1800 ex.) met veel luxe afdrukken en betere ex. in 4 insteekboeken
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 600 EUR

    Los : 1601 Niederlände

    mooie, uitgebreide collectie openbalkstempels (ruim 2600 ex.) met vele luxe afdrukken en betere ex. w.b. postagentschap, veldpost en op Statuut '54 in 8 insteekboeken
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 300 EUR

    Los : 1602 Niederlände

    voorraad */** vanaf 1923 in 2 ordners
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 300 EUR

    Los : 1603 Niederlände

    collectie fdc's vanaf E1 (met gebreken) t/m E663 in 6 albums
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 380 EUR

    Los : 1604 Niederlände

    collectie 1926-2017 */** w.b. veel nominaal in 3 albums
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 740 EUR

    Los : 1605 Niederlände

    collectie 1852-1988 zowel gestempeld als */** verzameld w.b. blokken van 4 en poststukken in 3 insteekboeken
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 300 EUR

    Los : 1606 Niederlände

    Nederland nominaal ruim EUR300, NL1 (ca. 300x), Int (ca. 25x) in Nostalgie in postzegels-map en jaarsets
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 360 EUR

    Los : 1607 Niederlände

    uitgebreide collectie fdc voorlopers en bijzondere ex. vanaf 1924 met veel betere ex. w.b. Sluis enveloppen (deels onbschreven) in Davo album
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 460 EUR

    Los : 1608 Niederlände

    fdc's met handtekeningen ontwerpers, mooie collectie tussen 1961 en 1998 waarbij Wim Crouwel, Cas Oorthuys, Otto Treumann, Theo Kurpershoek, Pieter Brattinga, Marte Röling, Gerrit Noordzij, Walter Nikkels, Joost Swarte, Jan Kruis etc., totaal ruim 90 ex. in album
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 340 EUR

    Los : 1609 Niederlände

    fdc's collectie meest foutdrukken, bijzonderheden etc. w.b. veel verschoven kleuren, weggevallen kleuren etc. in album
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 800 EUR

    Los : 1610 Niederlände und ehemalige Gebiete

    collectie 1852-1988 met beter materiaal w.b. Indië Jubileum 1923 en Curaçao Van Konijnenburg en Bernhardfonds in 4 Davo albums
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 420 EUR

    Los : 1611 Niederlände

     collectie puntstempels verschillende emissies 1867-1891 met port uit 1-256, veel zegels
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 950 EUR

    Los : 1612 Niederlände

    vanaf 1852 gestempeld en */** w.b. betere ex. (nr. 47 * 2x, 48, 61c, 80, 130 5x, 131 en LP13) in 2 insteekboekjes
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 600 EUR

    Los : 1613 Niederlände

    nominaal ca. EUR 850 in 2 insteekboeken en envelop
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 440 EUR

    Los : 1614 Niederlände

    puntstempels, groot aantal op diverse waarden en emissies in 4 insteekboeken
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 340 EUR

    Los : 1615 Niederlände

    nominaal EUR 187, NL1 (260x) en aangetekend (12x) in 2 speciale albums (Anton Pieck en Zeehelden in zilver) en map
    Ausruf : 260 EUR
    Zuschlag : 290 EUR

    Los : 1616 Niederlände

    collectie 1852-1970 w.b. 1e emissie, stempels, postzegelboekje PZ52, grotere eenheden etc. in ordner
    Ausruf : 260 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 1617 Niederlände

    collectie vanaf 1869 */** w.b. brandkast in 4 Davo albums
    Ausruf : 260 EUR
    Zuschlag : 380 EUR

    Los : 1618 Niederlände

    collectie 1852-2008 merendeels */** w.b. nrs. 130-131 in 4 albums
    Ausruf : 240 EUR
    Zuschlag : 340 EUR

    Los : 1619 Niederlände

    meest series gestempeld engros tussen 1907 en 2000, cat.w. 5400 in insteekboek
    Ausruf : 240 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 1620 Niederlände

    collectie 1852-2009 deels */** in 3 Davo albums
    Ausruf : 240 EUR
    Zuschlag : 240 EUR

    Los : 1621 Niederlände

    langstempels Friesland mooie collectie met betere ex. en mooie afdrukken, totaal 90 ex. en 14 post(waarde)stukken in insteekboek
    Ausruf : 240 EUR
    Zuschlag : 300 EUR

    Los : 1622 Niederlände

    collectie 1852-1999 gestempeld later */ ** w.b. Dienst D20-D24 * in 2 Leuchtturm albums
    Ausruf : 240 EUR
    Zuschlag : 280 EUR

    Los : 1623 Niederlände

    puntstempels emissie 1872 (geen 5 centjes) collectie 280 ex. met mooie afdrukken in insteekboek
    Ausruf : 240 EUR
    Zuschlag : 260 EUR

    Los : 1624 Niederlände

    collectie 1925-1969 ** meest getint w.b. Van Konijnenburg (*) en En Face in Davo album
    Ausruf : 240 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 1625 Niederlände

    collectie vanaf 1852 gestempeld, later */** met betere ex. en roltanding in 3 insteekboeken
    Ausruf : 240 EUR
    Zuschlag : 240 EUR

    Los : 1626 Niederlände

    vanaf 1852 gestempeld, later */** in klemband
    Ausruf : 240 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 1627 Niederlände

    voorraad 1923-1999 */** in 2 insteekboeken
    Ausruf : 220 EUR
    Zuschlag : 220 EUR

    Los : 1628 Niederlände

    perfins en poko's, collectie w.b. veel poststukken in 3 banden
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 300 EUR

    Los : 1629 Niederlände und ehemalige Gebiete

    w.b. betere ex., series en plaatfouten in 2 insteekboeken
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 260 EUR

    Los : 1630 Niederlände

    grootrondstempels collectie A-Z (ca. 800 ex.) met betere ex. en w.b. mooie afdrukken in insteekboek
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 440 EUR

    Los : 1631 Niederlände

    poststukken met 1e-dagstempels w.b. veel ouder jaren '20 en '30 met o.a. Sluis covers, veel fdc's verschillende uitgevers, filatelistische dienststempels en normale fdc's in grote doos
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 700 EUR

    Los : 1632 Niederlände

     voorraadboek ** vanaf 1998 w.b. ruim. EUR 500  nominaal in 2 insteekboeken
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 300 EUR

    Los : 1633 Niederlände und ehemalige Gebiete

    collectie 1852-1968 w.b. Nederland nr. 3 met H.Spoorweg C (Ey 900, zegel minder mooi) in Schaubek album
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 200 EUR

    Los : 1634 Niederlände

    Back of the Book, voorraad gestempeld en */** in insteekboek
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 1635 Niederlände und ehemalige Gebiete

    ruim 500 post(waarde)stukken w.b. fdc's met plaatfouten, fdc E1a met certificaat NVPH (vals) en certificaat Muis (echt) en buitenland (met name Duitsland) in doosje
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 380 EUR

    Los : 1636 Niederlände

    voorrraad 1872-2012 gestempeld en */** w.b. nominaal en collectie automaatboekjes in 3 insteekboeken en Davo album
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 200 EUR

    Los : 1637 Niederlände

    collectie 1852-1999 */** w.b. En Face in 5 luxe Davo albums
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 260 EUR

    Los : 1638 Niederlände

    collectie 1852-1999 gestempeld en 2000 ** in 4 Davo albums
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 160 EUR

    Los : 1639 Niederlände

    Prestige boekjes 2-73 in 4 albums en 2 albums PTT mapjes uit 1-210, in doos
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 280 EUR

    Los : 1640 Niederlände

    collectie 1852-1988 w.b. En Face ** in Holland album
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 240 EUR

    Los : 1641 Niederlände

    stempels (ruim 850 ex.) w.b. punt (w.b. 139 en 142 op no. 35), klein en grootrond, lange en kortebalk etc. met mooie afdrukken en betere stempels in insteekboek
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 280 EUR

    Los : 1642 Niederlände

    collectie 1869-2011 w.b. Van Konijnenburg * en nominaal in 3 albums
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 320 EUR

    Los : 1643 Niederlände

    postwaardestukken Kampen, mooi volgens Geuzendam opgezette collectie met betere ex., bestemmingen, stempels (briefkaart 1a vernietigd met kwartier bestellers stempels 1,2 en 3, Willem 3 briefkaart 10 met puntstempel 64 (Zwolle) etc., totaal ruim 100 ex. in 2 ringbanden
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 240 EUR

    Los : 1644 Niederlände

    mooie collectie grootrond trajectstempels (ruim 250 ex.) met veel luxe afdrukken en betere ex. (o.a. Amst: Harmelen-Rott:, Harlingen-Stiens) in insteekboek
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 360 EUR

    Los : 1645 Niederlände

    mooie collectie langebalkstempels (ruim 1500 ex.) op briefstukjes met luxe afdrukken en betere ex. w.b. laat gebruikt in 2 insteekboeken
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 550 EUR

    Los : 1646 Niederlände

    collectie 1852-2011 gestempeld in 3 Davo albums
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 200 EUR

    Los : 1647 Niederlände

    puntstempels voorraad op Willem III 1872 5 cent (ruim 800 ex.) en 10 cent (ruim 420 ex.) tussen 1 en 247 in meest goede kwaliteit, cat.w. ruim 5000 in insteekboek
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 320 EUR

    Los : 1648 Niederlände und ehemalige Gebiete

    en iets div. landen luchtpost, meest ouder materiaal w.b. eerste vluchten (ruim 210 ex.) in 2 Davo albums, 4 fotoalbumpjes en envelop
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 240 EUR

    Los : 1649 Niederlände

    collectie 1867-2008 deels */** w.b. ca. EUR 460 nominaal in 2 Davo albums
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 280 EUR

    Los : 1650 Niederlände

    collectie 1852- 2004 wb. betere ex. (nr 130-131), gestempeld, */**  in 2 Davo albums
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 260 EUR

    Los : 1651 Niederlände

    collectie fdc's E1-189 (1980) w.b. E1 minder mooi (geschreven adres, dichte klep)
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 200 EUR

    Los : 1652 Niederlände

    uitgebreide collectie ITEP 1952 en Amphilex 1967 w.b. veel poststukken, handtekeningen, souvenir carnet ITEP 1952 etc. in 3 albums en map
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 280 EUR