Alle Lose

Viele unberührte Ländersammlungen
  • Los : 2153 Niederlände

    vellen Oude Kunst 2004 met L-vormige fosforbalk (V2246b** 3x, V2247b** 3x), pracht ex., cat.w. 630
    Ausruf : 40 EUR
    Zuschlag : 100 EUR

    Los : 2154 Niederlände

    17 poststukken met mooie afdrukken klein- en grootrondstempels w.b. trajectstempels en laat gebruikt
    Ausruf : Gebot
    Zuschlag : 25 EUR

    Los : 2155 Niederländisch-Indien

    10 cent nr. 2, 10 meest pracht ex., cat.w. 2250
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 2156 Niederländisch-Indien

    10 cent nr. 1, 10 pracht ex., cat.w. 1250
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 220 EUR

    Los : 2157 Niederländisch-Indien

    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 200 EUR

    Los : 2158 Niederländisch-Indien

    29 verschillende getande Haarlemse kleurproeven tussen PC nrs. 20a-22l op 2 insteekkaartjes
    Ausruf : 150 EUR
    Zuschlag : 180 EUR

    Los : 2159 Niederländisch-Indien

    RIS 1 sen-1 Rp * en 2 Rp-25 Rp gestempeld, tevens Riau 5 Sen-25 Rp * (25 sen dunne plek)
    Ausruf : 120 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 2160 Niederländisch-Indien

    4 poststukken uit Nederland (Alkmaar) 1920-1921 naar S.S. Rondo en S.S. Kambangan verzonden w.b. 2 ex. met doorgangstempel Batavia- Mail (july 1921) langebalk
    Ausruf : 60 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 2161 Niederländisch-Indien

    2½ gulden violet en groen tanding 12½ x 12 grote gaten, 16F, nagenoeg **, cat.w. 135+
    Ausruf : Gebot
    Zuschlag : 10 EUR

    Los : 2162 Niederländisch Indien Japanische Besetzung

    en interimperiode 12 postwaardestukken
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 100 EUR

    Los : 2163 Niederländisch-Neuguinea

    UNTEA, 13 onbeschreven fdc's 1-10-1962 of 1-11-1962
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 2164 Niederländisch-Neuguinea

    2 enveloppen expeditie sterrengebergte Sibil 1959 met stempels "doorsteek Sibil Hollandia" en "Antares beklommen 4/5 juli 1959" beide enveloppen met handtekeningen expeditie leden
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 2165 Niederländisch-Neuguinea

    42 poststukken met stempels w.b. langebalk- en bestelhuisstempels (filatelistisch)
    Ausruf : 50 EUR
    Zuschlag : 90 EUR

    Los : 2166 Niederländisch-Neuguinea

    3 poststukken 1957 uit resp. Kimaan, Wasior (langstempels) en Agats (rood rondstempel)
    Ausruf : 40 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 2167 Indonesien

     Zonnebloem Riau 1/22 * pracht ex. keur A.V.P.I., cat.w.1190
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 2168 Curaçao

    emissie port 1889 gestempeld w.b. P4 III (2x), P7 III (2x) en P10 II op 2 insteekkaartjes
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 2169 Curaçao

    nrs. 181 en 232-233 met leesbare stempels
    Ausruf : 50 EUR
    Zuschlag : 65 EUR

    Los : 2170 Curaçao

    port, nrs. P1, P2, P6 en P8-P10 in ongebruikte prachtparen
    Ausruf : 40 EUR
    Zuschlag : 40 EUR

    Los : 2171 Niederländische Antillen

    World Stamp Expo Washington nrs. 929-932, Papiamentu Beibel nrs. 1120-1121 en 500 jaar Curaçao nrs. 1258-1262 alle ongetand. Tevens souvenirboekje met daarin geplakt Eleanor Roosevelt nrs. 791-793 ongetand, aangeboden aan de ontwerper John Baselmans
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 130 EUR

    Los : 2180 Niederlände

    PTT mapjes tot 2013 in o.a. 11 ringbandjes
    Ausruf : 260 EUR
    Zuschlag : 420 EUR

    Los : 2181 Niederlände und ehemalige Gebiete

    collectie tot 2009 w.b. veel nominaal in 16 ordners/insteekboeken in 2 verhuisdozen
    Ausruf : 500 EUR
    Zuschlag : 550 EUR

    Los : 2182 Niederlände

    fdc's, collectie E2-E708 in mooie kwaliteit (veel onbeschreven) in 8 albums
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 300 EUR

    Los : 2184 Niederlände und ehemalige Gebiete

     meest */**  waarbij veel Indonesië, doubletten en postzegelboekjes in o.a. 9 insteekboeken
    Ausruf : 150 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 2185 Niederlände

    kinderbedankkaarten groot aantal w.b. comitee en betere jaren '50, kalenderkaartjes, bedankstickers, etc.
    Ausruf : 150 EUR
    Zuschlag : 200 EUR

    Los : 2186 Niederlände

    Voor het Kind, uitgebreide collectie, w.b. fdc's, maximumkaarten, prentbriefkaarten, kinderbedankkaarten, hartjeskaarten, diverse reclame- en promotieartikelen etc. in 3 verhuisdozen
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 260 EUR

    Los : 2187 Niederlände

    w.b. voorraad gestempeld en */**, PTT mapjes, jaarsets, modern gestempeld en nominaal in 19 banden in 2 verhuisdozen
    Ausruf : 150 EUR
    Zuschlag : 220 EUR

    Los : 2188 Niederlände und ehemalige Gebiete

    voorraad postfris Nederlands-Nieuw-Guinea, Antillen (1946-1971), Suriname (1955-1975) en Nederland (1961-1991) w.b. port, luchtpost etc. in 5 dikke insteekboeken. Enorm veel zegels!
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 320 EUR

    Los : 2189 Niederlände

    verzameling in 4 Leuchtturms, nominaal en fdc's tevens iets diverse landen in 3 insteekboeken en 23 albums in 2 verhuisdozen
    Ausruf : 150 EUR
    Zuschlag : 260 EUR

    Los : 2190 Niederlände

     w.b. beter materiaal gestempeld en *, veel ** w.b. automaatboekjes, veldeeltjes etc.
    Ausruf : 150 EUR
    Zuschlag : 280 EUR

    Los : 2191 Niederlände

    deels in cassettes, w.b. klassiek, stempelmateriaal, stadspost etc.
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 180 EUR

    Los : 2192 Niederlände

    voorraad 1852 tot modern meest gestempeld in 4 stockboeken en 1 album
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 160 EUR

    Los : 2193 Niederlände

    meest tussen 1867 en 1940 in aantallen gesorteerd in zakjes in enveloppen, totaal ca. 22.000 zegels
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 280 EUR

    Los : 2194 Niederlände

    voorraad */** vanaf 1876 in 5 banden
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 170 EUR

    Los : 2195 Niederlände

     collecties gebruikt en */** in 5 albums
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 120 EUR

    Los : 2196 Niederlände

    restantcollecties w.b. automaatboekjes, nominaal en iets OR in 7 albums/insteekboeken
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 190 EUR

    Los : 2197 Niederlände und ehemalige Gebiete

    fdc's en poststukken, diversen restant collecties w.b. jaren '50 op bladen etc. in 2 albums en 2 bandjes en insteekboek
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 2198 Niederlände

    en iets div. landen post(waarde)stukken luchtpost w.b. ouder materiaal in 4 albums, 2 mapjes en envelop
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 240 EUR

    Los : 2199 Niederlände

    fdc's collectie tussen E12 en E743 (2016) w.b. enkele oudere ex. onbeschreven in 9 Davo albums (1x ledig)
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 220 EUR

    Los : 2200 Niederlände

     zegels, poststukken w.b. gelegenheidsstempels, KBK's, covers, fdc's etc. in 2 grote dozen
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 130 EUR

    Los : 2200A Niederlände

    fdc's E118-E677 in 7 luxe Davo albums
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 140 EUR

    Los : 2201 Niederlände

    met veel ** w.b. boekjes, jaarpakketten, etc., tevens diverse landen w.b. USA met **, motief schepen, etc. in 3 dozen
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 220 EUR

    Los : 2202 Niederlände und ehemalige Gebiete

    ca. 200 post(waarde)stukken met o.a. Nederlandse ambulance in Ethiopië en iets buitenland
    Ausruf : 75 EUR
    Zuschlag : 110 EUR

    Los : 2203 Niederlände und ehemalige Gebiete

    hoeveelheid poststukken, postwaarde stukken, fdc's (w.b. voorlopers) en prentbriefkaarten
    Ausruf : 60 EUR
    Zuschlag : 95 EUR

    Los : 2204 Niederlände und ehemalige Gebiete

     w.b. zegels vanaf 1852 in zakjes, fdc's en divers
    Ausruf : 50 EUR
    Zuschlag : 80 EUR

    Los : 2205 Niederlände

     meerdere restant collecties */**/gebruikt, waarbij enig nominaal, in 7 albums
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 100 EUR

    Los : 2206 Niederlände

    fdc's tot 2018 en automaatboekjes
    Ausruf : 75 EUR
    Zuschlag : 200 EUR

    Los : 2207 Niederlände

    poststukken en betere fdc's in album, doosje en envelop
    Ausruf : 60 EUR
    Zuschlag : 140 EUR

    Los : 2208 Niederlände

    ** vanaf 1950 w.b. tevens België en Frankrijk in o.a. album en 2 insteekboeken
    Ausruf : 50 EUR
    Zuschlag : 70 EUR

    Los : 2209 Niederlände

    fdc's met plaatfouten in o.a. albumpje
    Ausruf : 50 EUR
    Zuschlag : 85 EUR

    Los : 2210 Niederlände und ehemalige Gebiete

     collecties in 2 albums en 5 insteekboeken, tevens 3 insteekboeken diversen
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 2211 Überseegebiete

    voorraad gestempeld en */** w.b. Republiek Suriname, Aruba en Antillen in 8 insteekboeken en ringbandje
    Ausruf : 60 EUR
    Zuschlag : 120 EUR

    Los : 2212 Indonesien

    collectie */** tot 1995 en voorraad gestempeld en */** in 4 ringbanden en 3 insteekboeken
    Ausruf : 50 EUR
    Zuschlag : 120 EUR

    Los : 2213 Niederlände

    waarbij nominaal en Nederlands-Indië etc. in zakjes en insteekboeken
    Ausruf : 50 EUR
    Zuschlag : 150 EUR

    Los : 2214 Niederlände

    grote verzameling brieven, postwaardestukken, prentbriefkaarten e.d. gesorteerd op provincie, waarbij o.a. strafport en iets voorfilatelie in 4 dozen, in 2 verhuisdozen
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 460 EUR

    Los : 2215 Niederlände

    meest **, w.b. kinderbedankkaarten en iets buitenland in twee dozen
    Ausruf : 50 EUR
    Zuschlag : 150 EUR

    Los : 2216 Niederlände

    w.b. veel eerste vluchten, PTT mapjes en iets paquebot in 14 albums/mappen
    Ausruf : 75 EUR
    Zuschlag : 75 EUR

    Los : 2217 Niederlände

    w.b. fdc's met beter jaren '50, PTT mapjes, EDB's, collectie fdc's Suriname etc.
    Ausruf : 50 EUR
    Zuschlag : 55 EUR

    Los : 2218 Niederlände

    ** (w.b. iets nominaal) en collectie fdc's in o.a. 9 albums/insteekboeken
    Ausruf : 75 EUR
    Zuschlag : 95 EUR

    Los : 2219 Molukken

    grote voorraad meest in complete vellen ** (gedeeltelijk met waterschade of tropisch) in 3 verhuisdozen
    Ausruf : Gebot
    Zuschlag : 95 EUR

    Los : 2220 Niederlände

    poststukken sept. 1944 tot bevrijding 1945
    Ausruf : 50 EUR
    Zuschlag : 80 EUR

    Los : 2221 Niederlände

    poststukken w.b. oud, stempelmateriaal etc.
    Ausruf : 50 EUR
    Zuschlag : 260 EUR

    Los : 2222 Niederlände und ehemalige Gebiete

    post(waarde)stukken w.b. betere ex., iets stempels, aangetekend etc.
    Ausruf : 40 EUR
    Zuschlag : 120 EUR

    Los : 2223 Niederlände

    w.b. ** en fdc's
    Ausruf : 40 EUR
    Zuschlag : 50 EUR

    Los : 2224 Niederlände

    kinderbedankkaarten in 13 schriftjes
    Ausruf : 40 EUR
    Zuschlag : 40 EUR

    Los : 2225 Niederlände

    kleine collectie in 5 Davo albums. Tevens provincievelletjes in speciale box.
    Ausruf : Gebot
    Zuschlag : 130 EUR

    Los : 2226 Niederlände

    poststukken met veldpost en militaire (gelegenheids) stempels vanaf 1950
    Ausruf : 50 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 2227 Niederlände

    restantcollecties vanaf 1852 met iets Nederlands Indië in 4 mappen, 3 albums en 1 ringmap
    Ausruf : Gebot
    Zuschlag : 65 EUR

    Los : 2228 Niederlände

    w.b. ** en iets buitenland in o.a. albums en insteekboeken
    Ausruf : 40 EUR
    Zuschlag : 70 EUR

    Los : 2229 Niederlände

    ruim 1000 verschillende zegels in zakjes met  telkens 100 ex.
    Ausruf : Gebot
    Zuschlag : 240 EUR

    Los : 2230 Niederlände und ehemalige Gebiete

    w.b. PTT mapjes en iets buitenland
    Ausruf : Gebot
    Zuschlag : 40 EUR

    Los : 2231 Niederlände

     poststukken w.b. ouder en fiscaal
    Ausruf : Gebot
    Zuschlag : 400 EUR

    Los : 2232 Niederlände

     poststukken, fdc's en enkele variëteiten
    Ausruf : Gebot
    Zuschlag : 15 EUR

    Los : 2233 Niederlände

     poststukken w.b. oud en (gelegenheids) stempels
    Ausruf : Gebot
    Zuschlag : 100 EUR

    Los : 2234 Niederlände

    en iets buitenland in album, 2 insteekboeken, doosjes, enveloppen etc.
    Ausruf : Gebot
    Zuschlag : 50 EUR

    Los : 2235 Niederlände

    eerstedagbladen in 7 albums, Visje en Importa
    Ausruf : Gebot
    Zuschlag : 35 EUR

    Los : 2236 Niederlände

     divers w.b. fiscaal, combinaties boekjes engros ** en Zaanstad fdc's
    Ausruf : Gebot
    Zuschlag : 55 EUR

    Los : 2237 Niederlände

    collectie fdc's E48-E475 in 5 Davo albums in doos
    Ausruf : Gebot
    Zuschlag : 45 EUR

    Los : 2238 Niederlände und ehemalige Gebiete

    in 8 albums en doosje, w.b. telefoonkaarten post(waarde)stukken in krat
    Ausruf : Gebot
    Zuschlag : 10 EUR

    Los : 2239 Niederlände

    collectie 1939-2001 ** in 3 Importa albums en velletjes gestempeld en ** in Davo album
    Ausruf : Gebot
    Zuschlag : 65 EUR

    Los : 2240 Niederlände und ehemalige Gebiete

    en iets div. landen w.b. veel Nederland, fdc's en postzegelmapjes in 2 verhuisdozen
    Ausruf : Gebot
    Zuschlag : 10 EUR

    Los : 2241 Niederlände

    fdc's 1954-2006 met betere ex., beschreven en onbeschreven in 9 albums, tevens enkele O.R.
    Ausruf : Gebot
    Zuschlag : 55 EUR

    Los : 2242 Niederlände und ehemalige Gebiete

     w.b. */**, fdc's etc. in albums, insteekboeken, kistjes
    Ausruf : Gebot
    Zuschlag : 35 EUR

    Los : 2243 Niederlände

    plus iets diverse landen veel postfris en fdc's in groot aantal albums
    Ausruf : Gebot
    Zuschlag : 45 EUR

    Los : 2244 Niederlände

    poststukken w.b. enkele beter in 2 grote dozen, tevens wat divers
    Ausruf : Gebot
    Zuschlag : 950 EUR

    Los : 2245 Niederlände

    in 13 albums/insteekboeken
    Ausruf : Gebot
    Zuschlag : 70 EUR