Verschiedene Länder

Großes Angebot an Ansichtskarten
  • Los : 2612 Verschiedene Länder

     ruim 1000 ex. vnl. oude en extra modern w.b. beter Zuid-Amerika, Europese landen etc. in doos
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 440 EUR

    Los : 2613 Verschiedene Länder

     ca. 1000 ex. oude en zeer oude met veel Duitsland o.a. litho kaarten etc. in doos
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 500 EUR

    Los : 2614 Verschiedene Länder

     ca. 700 ex. meest zeer oude w.b. beter Frankrijk, Afrika etc. in doosje
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 280 EUR

    Los : 2664 Verschiedene Länder

     beroepen, types, folklore 200 ex. oude en zeer oude in album
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 150 EUR

    Los : 2665 Verschiedene Länder

    ca. 240 ex. oude en zeer oude in album
    Ausruf : 50 EUR
    Zuschlag : 180 EUR

    Los : 2689 Verschiedene Länder

     types, folklore 145 ex. w.b. beter in doosje
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 100 EUR

    Los : 2690 Verschiedene Länder

     200 ex. oude en zeer oude met beter
    Ausruf : 50 EUR
    Zuschlag : 110 EUR

    Los : 2701 Verschiedene Länder

     ca. 700 ex. oude en zeer oude met veel litho kaarten Duitsland etc.
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 280 EUR

    Los : 2713 Verschiedene Länder

     ca. 450 ex. oude en zeer oude w.b. oude en zeer oude o.a. expo 1894 België, 5 doosjes in doos
    Ausruf : 60 EUR
    Zuschlag : 150 EUR

    Los : 2714 Verschiedene Länder

     ca. 1000 ex. meest oude in kratje
    Ausruf : 50 EUR
    Zuschlag : 110 EUR

    Los : 2736 Verschiedene Länder

     , fantasie ca. 3000 ex. meest oude in 2 kratjes en los in verhuisdoos
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 200 EUR

    Los : 2737 Verschiedene Länder

     ca. 2000 ex. oude en zeer oude w.b. Zuid Amerika etc. 3 doosjes in verhuisdoos
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 220 EUR

    Los : 2739 Verschiedene Länder

     ca. 1500 ex. oude en zeer oude in 5 albums w.b. Zwitserland, Frankrijk en iets motief vogels in verhuisdoos
    Ausruf : 60 EUR
    Zuschlag : 120 EUR