Belgien

• Ausstellungssammlung der Seychellen
• Schöne Zeppelinbriefe
  • Los : 2806 Belgien

    Katalognummer : 20A
    Leopold I 40 centiem bleekroze tanding 15, pracht ex. met grote plakkerrest, cat.w. 1390
    Ausruf : 120 EUR
    Zuschlag : 120 EUR

    Los : 2807 Belgien

    Katalognummer : 37A
    Leopold II 5 frank lichtbruin, pracht ex., cat.w. 1850
    Ausruf : 240 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 2808 Belgien

    Katalognummer : 135-149
    12 verschillende waarden emissie Londen 1915 w.b. 5 franken nr. 147 en 10 frank nr. 149 op 5 aangetekende filatelistische enveloppen naar Sint Gillis, (vrijwel) pracht ex. (envelop met nr. 149 scheurtje), cat.w. ca. 1000
    Ausruf : 120 EUR
    Zuschlag : 120 EUR

    Los : 2809 Belgien

    Katalognummer : 150-163
    Rode Kruis 1 centiem t/m 10 frank, pracht ex. (20 centiem nr. 155 ontbreekt), cat.w. 1485
    Ausruf : 150 EUR
    Zuschlag : 180 EUR

    Los : 2810 Belgien

    Katalognummer : 272A-272K
    Gekroonde L 5 centiem t/m 10 frank gesigneerd Balasse, cat.w. 1850
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 300 EUR

    Los : 2811 Belgien

    Katalognummer : 272A-272K
    Gekroonde L 5 centiem t/m 10 frank, pracht ex., cat.w. 850
    Ausruf : 120 EUR
    Zuschlag : 140 EUR

    Los : 2812 Belgien

    Katalognummer : 363-374
    Grote Orval 5 centiem t/m 10 frank, pracht ex., cat.w. 1100
    Ausruf : 150 EUR
    Zuschlag : 180 EUR

    Los : 2813 Belgien

    Katalognummer : TR100-TR127
    Mechelen-uitgifte 10 centiem t/m 20 frank (inclusief nr. TR102a), pracht ex. (nr. TR113 stomp hoektandje), cat.w. 2000
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 2814 Belgien

    Katalognummer : TR178-TR201
    Eeuwfeest 10 centiem t/m 100 frank, pracht ex. (nr. TR180 roestpuntje), cat.w. 1200
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 2815 Belgien

    Katalognummer : OC10-OC25
    Bezetting Eerste Wereldoorlog, 2 centiem t/m 6,25 frank, nr. OC19 bruin vlekje achterzijde, cat.w. 745
    Ausruf : 120 EUR
    Zuschlag : 120 EUR

    Los : 2816 Belgien

    Katalognummer : OC24
    Bezetting Eerste Wereldoorlog 2.50 frank in blok van 4 met hoekvelrand en HAN-nummer H4806-14, 1 ex. niet storend gomvouwtje, cat.w. 1200+
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft