Viele unberührte Ländersammlungen
  • Los : 1700 Niederlände

    mooie collectie 1869-2008 */** (meest **) in goede tot mooie kwaliteit met veel betere ex. en series o.a. Bontkraag, Jubileum 1923, Veth, Van Konijnenburg, port, proeven, plaatfouten, certificaten, nominaal etc. in 7 Davo albums
    Ausruf : 3000 EUR
    Zuschlag : 5500 EUR

    Los : 1701 Niederlände

    complete collectie 1852-2008 geheel (*)/*/** (oudste gedeelte gemengde kwaliteit) met iets Back of the Book in 5 Importa Juweel albums
    Ausruf : 2600 EUR
    Zuschlag : 2800 EUR

    Los : 1702 Niederlände

    emissie 1852 halfrondfranco-stempels, collectie van ca. 300 ex. in over het algemeen redelijke tot goede kwaliteit met betere ex. w.b. mooi Vlissingen C op nr. 3 (zegel minder mooi) in insteekboek
    Ausruf : 2000 EUR
    Zuschlag : 4000 EUR

    Los : 1703 Niederlände

    collectie 1852-1958  (*) */** w.b. nagegomd met veel beter materiaal o.a. nrs. 1-3, 11, 12, 27, 34-42, 44, 49, 80, 99-101, 104, 130-131, 163-165, Van Konijnenburg, En Face, port en roltanding etc. in 2 blanco Stanley Gibbons albums
    Ausruf : 2000 EUR
    Zuschlag : 2000 EUR

    Los : 1704 Niederlände

    grootrondstempels uitgebreide collectie (ca. 3300 ex.) inclusief doubletten met veel betere en zeldzame stempels w.b. Colijnsplaat, De Hoorn (Terschelling). Deil (Gld.), Dirksland HPK, Frederiksoord HPK, Gassel, Gronsveld, Huizen HPK, Lamswaarde, Loppersum HPK, Nijverdal HPK, Oosterhout (Gld.), Schinveld, Scheveningen 2, Amsterdam-Centr.Station P.P., Delft Station, Nunen Station, Amsterdam E, Rotterdam-Z.Beijerland 1 en 2, Sandenb.laan-Z.Driebergen etc. in deels gemengde kwaliteit in Davo Kosmos album
    Ausruf : 2000 EUR
    Zuschlag : 3600 EUR

    Los : 1705 Niederlände

    voorraad */** en gestempeld vanaf 1852  met betere ex. w.b. nrs. 80, 105, P68b w.b. nagegomd en falsificaten in dik insteekboek
    Ausruf : 2000 EUR
    Zuschlag : 3400 EUR

    Los : 1706 Niederlände

    collectie 1864-2012 geheel */** met veel beter materiaal w.b. klassiek in gemengde kwaliteit, Bontkraag, Jubileum 1923, Veth, Van Konijnenburg, En Face, Back of the Book etc. in 8 Davo albums. Tevens 4 insteekboeken (grotendeels ledig)
    Ausruf : 2000 EUR
    Zuschlag : 3600 EUR

    Los : 1707 Niederlände

    roltanding ongesorteerde voorraad */** en gestempeld w.b. blokken van 4, velgedeelte R30 etc. in 2 insteekboeken
    Ausruf : 1500 EUR
    Zuschlag : 2200 EUR

    Los : 1708 Niederlände

    mooie collectie vanaf 1852 meest gestempeld met veel beter materiaal w.b. stempels (langstempel Holten op nr. 1), uitgebreide sortering roltanding, blokken van 4, velrandbijzonderheden en plaatfouten (533P: rode punt in het voorhoofd van de koningin) etc. in deels gemengde kwaliteit in 2 albums
    Ausruf : 1500 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 1709 Niederlände

    collectie 1852-2001 meest */** en prestigeboekjes 2003-2010 ** (33 ex.) met o.a. nrs. 1-80 (w.b. *), 99-101*, 104-105*, 130-131, Armenwet, port, postbewijs (compleet), telegram, brandkast en roltanding (behoudens nr. R32 compleet) in deels gemengde kwaliteit in 5 albums
    Ausruf : 1500 EUR
    Zuschlag : 2000 EUR

    Los : 1710 Niederlände

    collectie 1852-2018 deels */** op hoofdnummers compleet met veel beter materiaal w.b. Wilhelmina Bontkraag, Jubileum 1913 en 1923, Veth *, Van Konijnenburg ** met certificaat Muis 1990, En Face meest **,  postbewijs compleet, port, roltanding compleet * (behoudens nr. R32) etc. en nominaal 'Velletjes' 2003-2018 in 6 Davo albums

    Ausruf : 1500 EUR
    Zuschlag : 2600 EUR

    Los : 1711 Niederlände

    collectie gestempeld vanaf 1852, later */** met veel betere ex. en series w.b. nrs. 1-47, 80, 101, 130-131, Veth*, Van Konijnenburg*, En Face*, Meeuwen** met certificaat Muis 2008, roltanding*, Armenwet, port, postbewijs (compleet), brandkast (compleet) etc. in 2 Lindner albums en map
    Ausruf : 1500 EUR
    Zuschlag : 2200 EUR

    Los : 1712 Niederlände

    nominaal ca. EUR 1280, NL1 (1874x), NL2 (37), NL5 (4x), Kerst (251x) en Wereld (270x) in 5 Davo albums, 3 insteekboeken, 4 mapjes in doos
    Ausruf : 1400 EUR
    Zuschlag : 2080 EUR

    Los : 1713 Niederlände

    collectie 1852-1975 meest licht gestempeld met veel beter materiaal w.b. nrs. 1-100, 130-131, Meeuwen, port, telegram, roltanding, interneringszegels, armenwet, dienst, brandkast etc. in Leuchtturm album
    Ausruf : 1200 EUR
    Zuschlag : 1200 EUR

    Los : 1714 Niederlände

    collectie 1852-2002 gestempeld en */** en op hoofdnummers compleet w.b. nr. 80 gestempeld (certificaat Vleeming), nr. 101 gestempeld, En Face **, roltanding (behoudens nr. R32 compleet), port compleet, Internering, postbewijs, automaatboekjes etc. in 5 luxe Davo albums
    Ausruf : 1200 EUR
    Zuschlag : 1400 EUR

    Los : 1715 Niederlände

    uitgebreide collectie postgeschiedenis Enschede, ruim 2000 poststukken vanaf ca. 1865 van/naar Enschede met veel prentbriefkaarten en firma poststukken, tevens enkele postbuskaartjes, Zeppelin poststukken etc. in 31 ringbanden in 2 verhuisdozen
    Ausruf : 1200 EUR
    Zuschlag : 2800 EUR

    Los : 1716 Niederlände

    collectie 1852-2019 gestempeld (o.a. 104/105) en * en ** w.b. 136/138 en nominaal ca. EUR 510, NL1 (965x), NL2 (13x), NL5 (3x), kerst (100x), internationaal (85x) en aangetekend (1x), in 4 insteekboeken
    Ausruf : 1000 EUR
    Zuschlag : 1100 EUR

    Los : 1717 Niederlände

    collectie 1852-2000 gestempeld op hoofdnummers compleet en Back of the Book zo goed als compleet in 4 Davo albums. Kwaliteit deels gemengd!
    Ausruf : 1000 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 1718 Niederlände

    nominaal ca. EUR 850, NL1 (ca. 1055x), NL2 (ca. 30x), Internationaal (ca. 120) en Kerst (ca. 112) in 7 Davo albums in verhuisdoos
    Ausruf : 1000 EUR
    Zuschlag : 1500 EUR

    Los : 1719 Niederlände

    nominaal ca. EUR 830, NL1 (ca. 1290), NL2 (25), NL5 (6x), aant. (2x), Kerst (185x) en Wereld (185x) in 12 albums in doos
    Ausruf : 1000 EUR
    Zuschlag : 1500 EUR

    Los : 1720 Niederlände

    voorraad (*)/*/** vanaf 1852 w.b. betere ex. in gemengde kwaliteit en nominaal in 3 dikke insteekboeken en envelop
    Ausruf : 1000 EUR
    Zuschlag : 2000 EUR

    Los : 1721 Niederlände

    Ausruf : 900 EUR
    Zuschlag : 1400 EUR

    Los : 1722 Niederlände

    emissie Wilhelmina Hangend Haar, collectie van ca. 60 betere poststukken w.b. diverse meng- en combinatiefrankeringen, aangetekend, pakketkaarten, hotelbrieven (Victoria Hotel Amsterdam) etc. in ringband
    Ausruf : 800 EUR
    Zuschlag : 1000 EUR

    Los : 1723 Niederlände

    collectie van 39 poststukken w.b. div. emissie 1867 (mengfrankering naar Denemarken 1871, 25 cent donkerviolet naar Genua 1871), emissie 1872 (langstempel L: Soeren op 12½ cent grijs naar Aden 1880, 12½ cent grijs (2x) op envelop naar Reggio Emilia (I) 1882), punt-, langstempels, vroegst bekende data etc. in ringband
    Ausruf : 800 EUR
    Zuschlag : 800 EUR

    Los : 1724 Niederlände

    nominaal ca. EUR 2100 in doos
    Ausruf : 800 EUR
    Zuschlag : 1200 EUR

    Los : 1725 Niederlände

    Ausruf : 800 EUR
    Zuschlag : 1200 EUR

    Los : 1726 Niederlände

    nominaal ruim EUR 860, NL1 (ca. 900x), Internationaal (ca. 150x), Kerst (ca. 140) in 3 Davo albums, doosje en jaarset
    Ausruf : 800 EUR
    Zuschlag : 1200 EUR

    Los : 1727 Niederlände

    collectie van ca. 100 betere post(waarde)stukken vanaf 1924 w.b. emissie Veth, pakketkaarten, postbuskaartjes, retour, expresse, Tweede Wereldoorlog etc. in 2 ringbanden
    Ausruf : 750 EUR
    Zuschlag : 850 EUR

    Los : 1728 Niederlände

    emissies Cijfer 1899 en Bontkraag, collectie van ca. 60 betere poststukken w.b. meng- en combinatiefrankeringen, (particuliere) expresse, aangetekend, waarde, bericht van ontvangst, bestemmingen (o.a. Dominicaanse Republiek en Filipijnen) etc. in ringband
    Ausruf : 750 EUR
    Zuschlag : 750 EUR

    Los : 1729 Niederlände

    collectie 1852-1930 gestempeld en iets gespecialiseerd w.b. betere ex. o.a. nrs. 6 (4x), 11 (2x), 12 (2x), 29 (3x), 47-49 (3x) etc. in over het algemeen mooie kwaliteit keurig opgezet in blanco album
    Ausruf : 750 EUR
    Zuschlag : 1200 EUR

    Los : 1730 Niederlände

    mooie collectie poststukken (ca. 580 ex.) verzameld op enkelfrankering vanaf 1852 w.b. nrs. 3, 6, 11, 41, 130, buitenlandse bestemmingen, expresse, Internering 1 etc. in 6 Importa ringmappen in verhuisdoos
    Ausruf : 750 EUR
    Zuschlag : 1500 EUR

    Los : 1731 Niederlände

    collectie vanaf 1852 gestempeld, later */** met betere ex. (nrs. 48, 80, 101, 130-131, LP12-13), proeven, poststukken, beter Back of the Book (brandkast, roltanding) en wat nominaal in 5 Davo albums
    Ausruf : 750 EUR
    Zuschlag : 1500 EUR

    Los : 1732 Niederlände

    collectie betere poststukken (ruim 190 ex.) vanaf Wilhelmina Bontkraag w.b. meng- en combinatiefrankeringen, aangetekend, luchtpost, expresse, armenwet, internering etc. in 5 ordners en map
    Ausruf : 750 EUR
    Zuschlag : 1400 EUR

    Los : 1733 Niederlände

    collectie 1852-2013 gestempeld w.b. nrs. 1-80 en Back of the Book in 9 Davo albums
    Ausruf : 750 EUR
    Zuschlag : 1200 EUR

    Los : 1734 Niederlände

    collectie 1852-1999 meest */** met beter materiaal w.b. En Face ** en automaatboekjes in 4 Davo albums. Oudste gedeelte gemengde kwaliteit!
    Ausruf : 750 EUR
    Zuschlag : 800 EUR

    Los : 1735 Niederlände

    collectie post(waarde)stukken (ruim 600 ex.) w.b. emissie 1864 en 1867 met buitenlandse bestemmingen, enkelfrankeringen, iets O.R. (o.a. Nieuw-Guinea) etc. in 5 albums
    Ausruf : 750 EUR
    Zuschlag : 850 EUR

    Los : 1736 Niederlände

    emissies Vliegende duif en Veth mooie gespecialiseerde collectie w.b. foutdrukken, variëteiten, velrandbijzonderheden, perfins, enkele post(waarde)stukken in blanco (ringband)album
    Ausruf : 700 EUR
    Zuschlag : 1700 EUR

    Los : 1737 Niederlände

    collectie 1872-2001 */** w.b. betere ex. en nagegomd en deels dubbel verzameld in 7 ringbanden
    Ausruf : 700 EUR
    Zuschlag : 700 EUR

    Los : 1738 Niederlände

    Geïllustreerd verzamelen en collectie velletjes** nominaal ca. EUR 1000, NL1 (630x), NL2 (12x), Kerst (120x) en Wereld (85x) in 5 Davo albums
    Ausruf : 700 EUR
    Zuschlag : 1100 EUR

    Los : 1739 Niederlände

    nominaal ruim EUR 870, NL1 (ca. 680x), NL2 (20x), Int (ca. 90x), Kerst (ca. 100x) in 2 albums, 1 insteekboek en 13 jaarsets in doosje
    Ausruf : 700 EUR
    Zuschlag : 1100 EUR

    Los : 1740 Niederlände

    nominaal ca. EUR 1400, NL1 (ca. 350), Wereld (ca. 50) en Kerst (ca. 112) in 3 mappen, 3 insteekboeken, 3 albums en een doosje
    Ausruf : 700 EUR
    Zuschlag : 1100 EUR

    Los : 1741 Niederlände

    voorraad Back of the Book */** en gestempeld met veel beter materiaal w.b. roltanding, luchtpost (o.a. Meeuwen 18x gestempeld), port (o.a. P28), dienst, postbewijs (2x compleet) etc. in dik insteekboek
    Ausruf : 600 EUR
    Zuschlag : 800 EUR

    Los : 1742 Niederlände

    collectie port gespecialiseerd op typen en tanding (blok P37 met P37B in het midden, P66f, P67b-P68b), tevens dienst, postbewijs etc. in map
    Ausruf : 600 EUR
    Zuschlag : 850 EUR

    Los : 1743 Niederlände

    collectie 2004-2014 ** inclusief velletjes, nominaal ruim EUR 1300 w.b. veel NL1 in 2 Davo albums
    Ausruf : 600 EUR
    Zuschlag : 800 EUR

    Los : 1744 Niederlände

    post(waarde)stukken meest met kleinrondstempels w.b. betere ex. (o.a. Achlum, Hemrik etc.) totaal ca. 135 ex. in 2 albums
    Ausruf : 600 EUR
    Zuschlag : 1000 EUR

    Los : 1745 Niederlände

    collectie 1898-1998 gestempeld en */** w.b. nagegomd met beter materiaal w.b. 104-105, Jubileum 1923, Van Konijnenburg ** (certificaat Moeijes 1987), En Face en automaatboekjes in 6 Davo albums
    Ausruf : 600 EUR
    Zuschlag : 650 EUR

    Los : 1746 Niederlände

    Jubileum 1913, gespecialiseerde collectie gestempeld w.b. nr. 101, nr. 91 in blok van 8 met drukwerkrolstempel, blokken van 4, grotere eenheden, enkele poststukken w.b. 1 aangetekend ex. met gestempeld strookje Legerplaats bij Harderwijk, gefrankeerd met nr. 92 in blok van 4, nr. 93 met langstempel Delft etc. in ringband
    Ausruf : 600 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft