Provinzen

  • Los : 1400 Provinzen

    Holland, dukaat goud 1763 zf-
    Ausruf : 120 EUR
    Zuschlag : 170 EUR

    Los : 1401 Provinzen

    Utrecht gouden dukaat 1724 uit vondst Akerendam, zie bijgevoegde documentatie
    Ausruf : 180 EUR
    Zuschlag : 220 EUR

    Los : 1402 Provinzen

    Utrecht, zilveren rijder 1711, uit VOC-schip de Liefde zf-pr
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 1403 Provinzen

    West Friesland, 3 gulden 1794 pr
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 120 EUR

    Los : 1404 Provinzen

    Overijssel, gouden dukaat z.j. Spaans type zf+
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 420 EUR

    Los : 1405 Provinzen

    Overijssel, zilveren rijder 1734 uit VOC-schip het Vliegend Hert
    Ausruf : 75 EUR
    Zuschlag : 80 EUR

    Los : 1406 Provinzen

    Kampen gouden dukaat 1598 zf+
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 260 EUR

    Los : 1407 Provinzen

    Kampen gouden dukaat 1603 - de 3 in het jaartal over ander cijfer- zf+
    Ausruf : 180 EUR
    Zuschlag : 260 EUR

    Los : 1408 Provinzen

    Zwolle gouden dukaat 1646 zf
    Ausruf : 180 EUR
    Zuschlag : 260 EUR

    Los : 1409 Provinzen

    Zwolle gouden dukaat 1646 - stempelvariant 1e N in Ferdinand omgedraaid - zf
    Ausruf : 180 EUR
    Zuschlag : 280 EUR

    Los : 1410 Provinzen

    Zeeland, piedfort zilveren dukaat 1748, 56,48 gram, kleine beschadiging van de muntplaat, ov zf+
    Ausruf : 400 EUR
    Zuschlag : 850 EUR

    Los : 1411 Provinzen

    Zeeland, dukaat 1766 pr, 1/2 dukaat 1792 fr+, 1/4 dukaat 1764 pr, 1/8 dukaat 1788 pr, 6 stuiver 1762 zf-pr en duit 1680, totaal 6 ex.
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 280 EUR

    Los : 1412 Provinzen

    Zeeland, zilveren dukaat 1770, uit muntvondst Gellicum, zie bijgevoegde documentatie
    Ausruf : 70 EUR
    Zuschlag : 85 EUR

    Los : 1413 Provinzen

    Zeeland, 1/4 dukaat 1762 pr-fdc, mooie patina
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 1414 Provinzen

    Zeeland, piedfort 6 stuiver 1753, verguld, 9,05 gram, pr-
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 100 EUR

    Los : 1415 Provinzen

    Zeeland, piedfort 6 stuiver 1754, verguld, 9,24 gram, pr-
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 140 EUR

    Los : 1416 Provinzen

    Suriname 4 duiten Papegaai 1679 frº
    Ausruf : 80 EUR
    Zuschlag : 190 EUR

    Los : 1480 Provinzen

    1604, Philip van Hohenlohe-Neuenstein, generaal. Zilver met draagoog, 22,76 gr. V.Loon II-23
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 1481 Provinzen

    1763 Toegangspennning Hortus Medicus Amsterdam, op naam Dr. Jean Jeacques du Val pr
    Ausruf : 80 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 1491 Provinzen

    Gelderland Arnoldus goudgulden z.j. in cassette Kon. Nederlandse munt, fr
    Ausruf : 120 EUR
    Zuschlag : 120 EUR

    Los : 1492 Provinzen

    Holland, gouden dukaat 1760 in cassette Ned. munt
    Ausruf : 80 EUR
    Zuschlag : 120 EUR

    Los : 1521 Provinzen

    diversen, w.b. dukaton 1665 Vlaanderen geslagen te Antwerpen, duit Utrecht 1668, met ingestempeld stadswapen, stuiver Grononingen z.j. (1696), totaal 14 ex. in doosje
    Ausruf : 80 EUR
    Zuschlag : 140 EUR

    Los : 1522 Provinzen

    diversen, w.b. leeuwendaalder West/Friesland 1641, mindere kwaliteiten, 8 ex. in doosje
    Ausruf : 50 EUR
    Zuschlag : 120 EUR

    Los : 1523 Provinzen

    Tarievenlijst +/- 1620 "Figueren vande Goude penningen die by den voorts Placcate toegelaten zijn, cours en ganck te hebben binnen de voorts Landen met specificatie beyde van gewichte en prijsse der Selver en anders gheene". Bandje matig, conditie drukwerk goed
    Ausruf : 80 EUR
    Zuschlag : 110 EUR

    Los : 1525 Provinzen

    Lot vroedschapspenningen Rotterdam, Leiden, Delft, ´s Hertogenbosch en Den Haag, totaal 11 exemplaren gem. zf-pr
    Ausruf : 360 EUR
    Zuschlag : 440 EUR

    Los : 1526 Provinzen

    Lot vroedschapspenningen Haarlem, Rotterdam, Leiden, Alkmaar, ´s Hertogenbosch en Den Haag, totaal 10 exemplaren gem. zf-pr toegevoegd: Uiltje Athene, geen garantie
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 400 EUR

    Los : 1527 Provinzen

    9 vroedschapspenningen, 8 ex. Den Bosch, 1 Haarlem, gem. kwaliteit
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 320 EUR