CORINPHILA veilingen

Niederlände und ehemalige Gebiete

Ansicht sortieren :
  • Los : 2906 Niederlände und ehemalige Gebiete

    met o.a. legioenblokken, ca. EUR 150 nominaal, voorraad gestempeld Indië in zakjes en insteekkaarten 
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 260 EUR

    Los : 2909 Niederlände und ehemalige Gebiete

    voorraad gestempeld en */** w.b. ouder en beter materiaal op insteekkaarten en in pergamijnzakjes in 14 doosjes, 2 kistjes en mappen in 4 verhuisdozen 
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 1800 EUR

    Los : 2912 Niederlände und ehemalige Gebiete

    restanten w.b. oud(er) materiaal op bladen, in zakjes, op insteekkaarten etc.
    Ausruf : 150 EUR
    Zuschlag : 240 EUR

    Los : 2920 Niederlände und ehemalige Gebiete

    w.b. iets nominaal in 7 Davo albums en 4 insteekboeken
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 300 EUR

    Los : 2921 Niederlände und ehemalige Gebiete

    groot aantal post(waarde)stukken vanaf ca. 1870 w.b. kwitanties
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 240 EUR

    Los : 2924 Niederlände und ehemalige Gebiete

    poststukken w.b. ouder materiaal (2 voorfilateliebrieven 18e eeuw), fdc's, iets correspondentie etc. 
    Ausruf : 75 EUR
    Zuschlag : 120 EUR

    Los : 2929 Niederlände und ehemalige Gebiete

    voorraad en restantcollecties gestempeld en */** w.b. postzegelboekjes, poststukken en iets modern Suriname in 20 albums en insteekboeken in 2 verhuisdozen 
    Ausruf : 75 EUR
    Zuschlag : 240 EUR

    Los : 2931 Niederlände und ehemalige Gebiete

    restantcollecties Nederland en postzegelboekjes Suriname in 10 albums en insteekboek
    Ausruf : 75 EUR
    Zuschlag : 150 EUR

    Los : 2936 Niederlände und ehemalige Gebiete

    gestempeld en */** w.b. ouder materiaal in insteekboeken, zakjes, kistjes etc.
    Ausruf : 50 EUR
    Zuschlag : 100 EUR

    Los : 2938 Niederlände und ehemalige Gebiete

    met o.a. modern Aruba en Nederlandse Antillen ** en iets buitenland in 2 verhuisdozen
    Ausruf : 50 EUR
    Zuschlag : 220 EUR

    Los : 2941 Niederlände und ehemalige Gebiete

    w.b. ** met nominaal in Davo album, ringband, 3 insteekboeken en in trommel
    Ausruf : 40 EUR
    Zuschlag : 80 EUR

    Los : 2946 Niederlände und ehemalige Gebiete

    ca. 90 poststukken meest ouder materiaal
    Ausruf : 40 EUR
    Zuschlag : 50 EUR

    Los : 2947 Niederlände und ehemalige Gebiete

    w.b. ** in 10 banden
    Ausruf : 40 EUR
    Zuschlag : 140 EUR

    Los : 2950 Niederlände und ehemalige Gebiete

    collecties en voorraad in 12 albums en insteekboeken
    Ausruf : 40 EUR
    Zuschlag : 140 EUR

    Los : 2952 Niederlände und ehemalige Gebiete

    collecties en voorraden gestempeld en */** in 15 albums en mappen
    Ausruf : 40 EUR
    Zuschlag : 240 EUR

    Los : 2955 Niederlände und ehemalige Gebiete

    en iets buitenland, meest in zakjes met ongesorteerde zegels in doos
    Ausruf : Gebot
    Zuschlag : 55 EUR

    Los : 2959 Niederlände und ehemalige Gebiete

    w.b. fdc's en poststukken, verzameling Rembrandt en zijn Leerlingen (iets nominaal) en restantcollectie Nederland in 7 albums 
    Ausruf : Gebot
    Zuschlag : 130 EUR

    Los : 2961 Niederlände und ehemalige Gebiete

    collecties en voorraad w.b. Curaçao en Suriname */** in albums, insteekboeken en mappen  
    Ausruf : 40 EUR
    Zuschlag : 160 EUR

    Los : 2964 Niederlände und ehemalige Gebiete

    in 7 albums/insteekboeken
    Ausruf : Gebot
    Zuschlag : 55 EUR

    Los : 2968 Niederlände und ehemalige Gebiete

    ca. 120 post(waarde)stukken
    Ausruf : Gebot
    Zuschlag : 150 EUR

    Los : 2971 Niederlände und ehemalige Gebiete

    post(waarde)stukken w.b. fdc's in o.a. 2 albums in krat
    Ausruf : Gebot
    Zuschlag : 60 EUR

    Los : 2972 Niederlände und ehemalige Gebiete

    poststukken w.b. luchtpost en iets buitenland
    Ausruf : Gebot
    Zuschlag : 55 EUR

    Los : 2978 Niederlände und ehemalige Gebiete

    collecties vanaf 1852 * en gestempeld, fdc's t/m 2010 etc. in 16 albums in 2 verhuisdozen
    Ausruf : Gebot
    Zuschlag : 260 EUR

    Los : 2984 Niederlände und ehemalige Gebiete

    meest */** inclusief fdc´s, postzegelboekjes en gestempeld buitenland in 9 insteekboeken/albums en doosjes
    Ausruf : Gebot
    Zuschlag : 70 EUR

    Los : 2985 Niederlände und ehemalige Gebiete

    voornamelijk Curacao en Indonesieen iets nominaal Nederland. Gestempeld en */** in envelop en 12 albums/insteekboeken
    Ausruf : 150 EUR
    Zuschlag : 170 EUR

    Los : 2988 Niederlände und ehemalige Gebiete

    voorraad gestempeld en */** w.b. iets modern Antillen en Aruba in 18 albums in 2 dozen 
    Ausruf : Gebot
    Zuschlag : 180 EUR
Ansicht sortieren :