Lot 1560 - Auction 245-246

  • Lot : 1560 Belgium

    voorraad met o.a. veel gestempeld ouder materiaal, postfrisse blokken, spoorwegen, iets poststukken in 6 insteekboeken/albums
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 320 EUR