Bright and beautiful Postal History Netherlands from the world famous collector Luis Alemany Indarte
  • Lot : 1 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 10b
    Kleurproef 5 cent licht kobaltblauw plaat III pos. 41-42 en 46-47 in blok van 4 met hoekvelrand, pracht ex. met certificaat Vleeming 2016, cat.w. fl. 4000++. Uiterst zeldzaam, het Corinphila archief meldt 7 exemplaren van deze proef in de kleur kobaltblauw, waarvan dit het enige blok van 4 is! Herkomst: Van Dieten 576 (1999)
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 2700 EUR

    Lot : 2 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 11g
    Kleurproef 10 cent steenrood plaat V pos. 28-30, 33-35 en 38-40 in blok van 9 (w.b. 8 ex. met streepje op wang) met complete hoekvelrand met watermerklijnen, postfris luxe ex. (volgens Proevencatalogus zonder gom uitgegeven) met certificaat Vleeming 2016, cat.w. fl. 5400+++. Spectaculaire eenheid! Volgens het Corinphila archief op één na grootste bekende eenheid van deze proef. (Er bestaat nog een blok van 10, zonder gom) Herkomst: collectie Dreikurs (1999)
    Starting bid : 4000 EUR
    Hammer price : 9500 EUR

    Lot : 3 NL 1852 King William III

    / /
    Catalogue number : 1j
    5 cent blauw plaat III pos. 43-44 en 48-49 met velrand in blok van 4 waarin het onderste paar postfris, vrijwel pracht ex. (horizontale en verticale vouw tussen de zegels en gom deels licht bruinig van kleur) gesigneerd Hammerschmidt en met certificaten Pascal Behr 2002 en Vleeming 2016, cat.w. 6500. Vermoedelijk het enig bekende ongebruikte blok van 4 van plaat III! Herkomst: NPV oktoberveiling 1973, Corinphila Zürich 58, Corinphila Zürich 74
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1000 EUR

    Lot : 4 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1r
    5 cent blauw plaat VI pos. 78 op dun papier, pracht ex. met volle originele gom (miniem verfloos plekje voorzijde) met certificaat Vleeming 2016, cat.w. 500
    Starting bid : 150 EUR

    Lot : 5 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2m
    10 cent karmijnroze plaat VII, vrijwel pracht ex. met volle originele gom (miniem dun plekje onder plakker), cat.w. 575
    Starting bid : 100 EUR

    Lot : 6 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 3a
    15 cent donkergeeloranje pos. 32, pracht ex. met volle originele gom en certificaat Vleeming 2016, cat.w. 1200
    Starting bid : 350 EUR
    Hammer price : 500 EUR

    Lot : 7 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1b
    5 cent blauw plaat I pos. 54-55 en 59-60 in blok van 4 met hoekvelrand, vrijwel pracht ex. (onder korter doch niet aangesneden, schaafplekje tussen pos. 55 en 60) met certificaat Vleeming 2016, cat.w. 4500. Het Corinphila archief meldt 6 gebruikte blokken van plaat I, waarvan dit het enige met hoekvelrand is. Herkomst: collectie Luyten (1967) , NPV oktoberveiling 1973, NPV februariveiling 2002, Van Dieten 614 (2009)
    Starting bid : 700 EUR
    Hammer price : 700 EUR

    Lot : 8 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1d, 1e, 1f
    Gedeeltelijke reconstructie van het 4e kwart van de 5 cent blauw plaat II pos. 76-100 (pos. 90 ontbreekt) w.b. halfrond-francostempels, meest pracht ex.
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 380 EUR

    Lot : 9 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1i
    5 cent donkerblauw plaat III pos. 31-34 in strip van 4, pracht ex., cat.w. 1700. Herkomst: Van Dieten 333 (1950), Corinphila Zürich 83 (1991)
    Starting bid : 400 EUR

    Lot : 10 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1l, 1m, 1n
    Reconstructie van het 1e kwart van de 5 cent blauw plaat IV pos. 1-25 w.b. enkele randstukjes, meest pracht ex.
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 320 EUR

    Lot : 11 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1n
    5 cent lichtblauw plaat IV pos. 5/26 in zogenaamd brugpaar, fraai ex. (rechts aangesneden) met certificaat Vleeming 2016, cat.w. 15.000. Van de 5 cent zijn volgens het Corinphila archief 17 brugparen bekend, waarvan 3 ex. van plaat IV! Herkomst: collectie Schwartz (1955), Van Dieten 389 (1961), NPV oktoberveiling 2001
    Starting bid : 2000 EUR
    Hammer price : 2400 EUR

    Lot : 12 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1o
    5 cent blauw plaat V, 19 ex. in diverse kleurschakeringen w.b. enkele randstukjes, meest pracht ex.
    Starting bid : 125 EUR
    Hammer price : 125 EUR

    Lot : 13 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2d
    Reconstructie van het 4e kwart van de 10 cent karmijn plaat II pos. 76-100 w.b. halfrond-francostempels, meest pracht ex.
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 14 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2j
    10 cent rood plaat V pos. 1-2 en 6-7 in blok van 4 met centraal Haarlem C groot (Ey 50), vrijwel pracht ex. (boven en rechts kort doch nergens aangesneden) met certificaat Vleeming 2016, cat.w. 3750. Blokken van 4 van de 10 cent met centraal stempel zijn relatief zeldzaam. Het Corinphila archief meldt 13 van dergelijke blokken: 11 ex. met stempel 's Gravenhage en 2 ex. met stempel Haarlem.
    Starting bid : 600 EUR
    Hammer price : 600 EUR

    Lot : 15 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2g
    10 cent rood plaat IV pos. 58/63 in verticaal paar, pracht ex.
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 75 EUR

    Lot : 16 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2j
    10 cent rood plaat V pos. 19-20 en 24-25 in blok van 4, vrijwel pracht ex. (zegel rechtsonder kort doch niet aangesneden) met certificaat Ned. Bond 2000, cat.w. 3750
    Starting bid : 1000 EUR

    Lot : 17 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2i, 2j
    Reconstructie van het 2e kwart van de 10 cent rood plaat V pos. 26-50 w.b. strip van 3, meest pracht ex.
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 190 EUR

    Lot : 18 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2i
    10 cent rood plaat V pos. 27-30 in strip van 4, pracht ex.
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 19 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2n
    Reconstructie van het 3e kwart van de 10 cent karmijnroze plaat VIII pos. 51-75, meest pracht ex.
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 20 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2p
    10 cent rood plaat X pos. 42-45 op dik papier in strip van 4, pracht ex. (rechterzegel korter)
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 21 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2q
    10 cent rood plaat X pos. 55 op dun papier met hoekvelrand, luxe ex.
    Starting bid : 125 EUR
    Hammer price : 125 EUR

    Lot : 22 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2q
    10 cent rood plaat X pos. 76/81/86 op dun papier in verticale strip van 3 met velrand, pracht ex.
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 23 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2p, 2q
    Op 3 zegels na complete reconstructie van de 10 cent rood plaat X waarbij hoek- en randstukjes en strip van 3 ex., meest pracht ex.
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 500 EUR

    Lot : 24 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 3b
    15 cent donkeroranje pos. 12-15 in strip van 4 met Rotterdam C groot (Ey 75), pracht ex. met certificaat Dr. Louis 1999
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 500 EUR

    Lot : 25 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 3b
    15 cent donkeroranje pos. 25/46 in zogenaamd brugpaar, fraai ex. (boven en onder kort doch nergens aangesneden en vouw tussen de zegels) met certificaat Vleeming 2016, cat.w. 25.000. Zeer zeldzaam, volgens het Corinphila archief slechts 8 brugparen van de 15 cent bekend! Herkomst: Van Dieten 404 (1964), collectie Dreikurs (1999)
    Starting bid : 3000 EUR
    Hammer price : 3800 EUR

    Lot : 26 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 3c
    15 cent oranje pos. 36/41/46 in verticale strip van 3, pracht ex. (bovenste zegel rechts korter)
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 160 EUR

    Lot : 27 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 3b
    15 cent donkeroranje pos. 38, breedrandig pracht ex. met delen 2 buurzegels
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 28 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 3c
    15 cent oranje pos. 48-50 in strip van 3, pracht ex. (randen wat korter) met certificaat Holcombe 1999
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 29 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 3b
    15 cent donkeroranje pos. 84-85 in paar met Rotterdam C groot (Ey 75), pracht ex. (aan 3 randen luxe gerand met delen 3 buurzegels)
    Starting bid : 250 EUR

    Lot : 30 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 3c, 4
    15 cent oranje en emissie 1864 5 cent blauw op groot briefdeel Rotterdam 16-11-1865, pracht ex.
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 140 EUR

    Lot : 31 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1a
    5 cent diep donkerblauw plaat I pos. 59 met 1e dagstempel 1-1-(1852) op briefomslag lokaal te Amsterdam, vrijwel pracht ex. (zegel links wat kort) met certificaten Dr. Louis 1999: Es handelt sich hier um einen Ersttagsbrief (Circular) von 1.1.1852. Der Absender hat inseitig auf dem Faltbrief seinen Namen und das Datum vermerkt "Circul. 1851, Eenzbacker & Co Amsterdam 1 January", wobei die Jahreszahl ein Schreibfehler ist, entstanden aus dem Gewohnheit des vergangenes Jahres, und "1852" heißen muß. Auch die frühe Druckausführung der Marke sowie die Verschiebung des Tagesdatums "1" nach links sprechen klar für den Ersttagsgebrauch. en Vleeming 2016. Het Corinphila archief meldt 4 brieven met de 5 cent die met zekerheid op 1-1-1852 zijn afgestempeld en 6 brieven die vermoedelijk op die dag zijn afgestempeld. Herkomst: Van Dieten 560 (collectie Reed)
    Starting bid : 10000 EUR
    Hammer price : 10000 EUR

    Lot : 32 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1i
    5 cent donkerblauw plaat III pos. 37-38 in paar op vouwbrief van Rotterdam 4-10-1856 naar Amsterdam, breedrandig pracht ex. (brief dichtgemaakt scheurtje)
    Starting bid : 75 EUR

    Lot : 33 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1j
    5 cent blauw plaat III (2x) op vouwbrief van Amsterdam 5-11-1857 naar Middelburg, breedrandig luxe ex. en pracht ex.
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 34 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1n
    5 cent blauw plaat IV pos. 31 met velrand op aangetekende briefvoorzijde Deventer 10-7-185?, Luxe!
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 35 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1q
    5 cent blauw plaat VI op dik papier in paar op briefomslag van Valkenswaard (langstempel achterzijde) 3-6-1864 over Eindhoven naar Riethoven, vrijwel pracht ex. (zegels boven kort doch niet aangesneden)
    Starting bid : 75 EUR

    Lot : 36 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1q
    5 cent blauw plaat VI pos. 29-30 en 34-35 op dik papier in blok van 4 op envelop van Amsterdam 16-1-1864 naar Den Haag. Juist tarief van 20 cent voor een brief van de 2e gewichtsklasse boven een afstand van 30 km. Fraai ex. (envelop rechts ingekort en zegel linksonder in het blok gerepareerd) met certificaat Vleeming 2016, cat.w. 4000++. Uitermate zeldzaam, volgens het Corinphila archief slechts 4 blokken van 4 van de 5 cent op poststuk bekend! Herkomst: collectie Klink (1961), collectie Elderink (1966)
    Starting bid : 2000 EUR

    Lot : 37 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2g
    10 cent rood plaat IV op vouwbrief van Brummen (langstempel achterzijde)) 5-2-1857 over Arnhem naar Haarlem met geschreven 16 w(igtjes) en Ontoereikend. Brief had 15 gram mogen wegen en is daarom met 10 cent beport, pracht ex. (omslag licht onfris) met certificaat Vleeming 2016
    Starting bid : 150 EUR

    Lot : 38 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 3c
    15 cent oranje pos. 7-8 in paar op briefomslag van Kampen 8-9-1864 naar Enkhuizen. Binnenlands tarief voor brief van de 3e gewichtsklasse. Vrijwel pracht ex. (zegel linksboven minimale verfbeschadiging) met certificaat Ned. Bond 2000
    Starting bid : 250 EUR

    Lot : 39 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 3b
    15 cent donkeroranje pos. 77 met penvernietiging op vouwbrief van Groningen 10-10-1852 naar Amsterdam, pracht ex.
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 40 NL 1852 King William III

    collectie van 26 poststukken w.b. spoorbrieven en enkele ex. met buitenlandse bestemmingen
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 41 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 3b
    Almelo A (Ey 250) luxe op 15 cent donkeroranje, pracht ex.
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 260 EUR

    Lot : 42 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1n
    Amersfoort C (Ey 125) op 5 cent blauw plaat IV op vouwbrief 1-5-1860 naar Wijk bij Duurstede, fris pracht ex.
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 80 EUR

    Lot : 43 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1ab
    Appingadam B (Ey 200) op 5 cent donkerblauw plaat I op vouwbrief 27-4-1852 naar Uithuizen, pracht ex.
    Starting bid : 250 EUR

    Lot : 44 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 2i
    Arnhem C groot (Ey 50) op 10 cent rood plaat V pos. 13-14 in paar, pracht ex.
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 75 EUR

    Lot : 45 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 3b
    Bergen op Zoom A (Ey 250) luxe op 15 cent donkeroranje op briefomslag 20-5-1852 naar Amsterdam, pracht ex. (achterzijde omslag deels dun door verwijderde plakbandstrook)
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 480 EUR

    Lot : 46 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1b
    Bommel B (Ey 125) op 5 cent donkerblauw plaat I op vouwbrief 10-8-1852 naar Den Bosch, fris pracht ex.
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 110 EUR

    Lot : 47 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 3b
    Bommel B (Ey 600) op 15 cent donkeroranje pos. 29, pracht ex.
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 48 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1o
    Culemborg A (Ey 350, c3 stempel) op 5 cent blauw plaat III op vouwbrief 3-1-1855 naar Utrecht, zegel pracht ex., envelop wat smoezelig en scheurtje achterzijde.
    Starting bid : 150 EUR

    Lot : 49 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1n
    Delfzyl C (Ey 800) vrijwel volledig op 5 cent blauw plaat IV, pracht ex.
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 400 EUR

    Lot : 50 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 3b
    Den Helder A (Ey 250) op 15 cent donkeroranje, pracht ex.
    Starting bid : 100 EUR

    Lot : 51 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1a
    Doesborgh B (Ey 125) mooi op 5 cent diepdonkerblauw plaat I pos. 67, pracht ex.
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 52 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 2j
    Doesborgh C klein (Ey 125) op 10 cent rood plaat V pos. 85 op vouwbrief 1-5-1860 naar Amsterdam, pracht ex. (zegel rechts iets korter)
    Starting bid : 75 EUR

    Lot : 53 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1n
    Edam B (Ey 125) op 5 cent blauw plaat IV, pracht ex.
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 75 EUR

    Lot : 54 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1b
    Eindhoven B (Ey 125) mooi op 5 cent donkerblauw plaat I, pracht ex.
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 140 EUR

    Lot : 55 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1n
    Enschede C (Ey 125) op 5 cent lichtblauw plaat IV in paar met velrand op briefomslag 28-6-1860 naar Utrecht, pracht ex.
    Starting bid : 300 EUR

    Lot : 56 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1b
    Geertruidenberg B (Ey 250) op 5 cent blauw plaat I op briefomslag 10-8-1852 naar 's Gravendeel, pracht ex.
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 57 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 2b
    Goor B (Ey 175) op 10 cent karmijn plaat I pos. 15 op briefomslag 3-5-1852 naar Zwolle, pracht ex.
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 58 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 2l
    Goor C (Ey 200) centraal op 10 cent bruinrood plaat VI pos. 51-52 in paar, pracht ex.
    Starting bid : 150 EUR

    Lot : 59 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1b
    Gouda A (Ey 50) op vouwbrief 8-12-1852 naar Rotterdam, pracht ex.
    Starting bid : 75 EUR

    Lot : 60 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1f
    's Gravenhage C klein (Ey 50) op 5 cent staalblauw plaat II pos. 76-77 in paar met velrand, pracht ex.
    Starting bid : 100 EUR

    Lot : 61 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 3b
    's Gravenhage C klein (Ey 150) op 15 cent donkeroranje pos. 93-94 in paar, pracht ex. gesigneerd Diena
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 160 EUR

    Lot : 62 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1d
    Harderwyk C groot (Ey 250) op 5 cent blauw plaat II op fragment, pracht ex.
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 63 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 3b
    Harlingen A (Ey 250) centraal en volledig op 15 cent donkeroranje in paar, pracht ex. (boven en links iets korter)
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 64 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1i, 3b
    Heerenveen A (Ey 75+600) op 5 cent donkerblauw plaat III en 15 cent donkeroranje op briefomslag 15-7-1855 naar Lokeren (B), pracht ex. (omslag miniem scheurtje) met certificaat Vleeming 2016. Het Corinphila archief meldt 5 poststukken met Heerenveen A op de 15 cent, waarvan dit de enige is bijgefrankeerd met de 5 cent!
    Starting bid : 750 EUR
    Hammer price : 1000 EUR

    Lot : 65 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 2b
    Heerenveen A (Ey 125) volledig en centraal op 10 cent karmijn plaat I pos. 36-37 in paar, pracht ex.
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 170 EUR

    Lot : 66 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 3b
    Heerenveen A (Ey 600) op 15 cent donkeroranje, pracht ex.
    Starting bid : 200 EUR

    Lot : 67 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1i
    Heerlen C (Ey 125) op 5 cent donkerblauw plaat III op briefomslag 8-7-1856 naar Maastricht met tevens Na posttijd in kastje, pracht ex.
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 75 EUR

    Lot : 68 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 2b
    Helmond A (Ey 600) op 10 cent karmijn plaat I pos. 97-100 in strip van 4, pracht ex. (pos. 99 onder kort doch niet aangesneden, pos. 100 miniem kreukje) met certificaat Vleeming 2016.Strippen van 4 van de 10 cent plaat I zijn zeldzaam, het Corinphila archief meldt er 10. Herkomst: Corinphila Zürich 80, collectie Dreikurs (1999)
    Starting bid : 2000 EUR

    Lot : 69 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1b
    Helmond B (Ey 125) op 5 cent blauw plaat I op vouwbrief van Deurne (langstempel achterzijde) 16-12-1852 over Eindhoven naar Leende, pracht ex.
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 70 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 2l
    Hoogezand B (Ey 150) op 10 cent bruinrood plaat VI pos. 45, pracht ex.
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 75 EUR

    Lot : 71 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1b
    Hoorn A (Ey 175) volledig op 5 cent blauw plaat I, pracht ex.
    Starting bid : 75 EUR

    Lot : 72 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1n
    Hulst C (Ey 250) op 5 cent blauw plaat IV, pracht ex.
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 73 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1a
    Kampen A (Ey 175) op 5 cent diepdonkerblauw plaat I pos. 47, pracht ex.
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 74 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 3b
    Kampen A (Ey 300) op 15 cent donkeroranje, pracht ex.
    Starting bid : 125 EUR

    Lot : 75 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 2e
    Leeuwarden C klein (Ey 50) op 10 cent rood plaat III pos. 46-48 in strip van 3, vrijwel pracht ex. (links kort doch niet aangesneden)
    Starting bid : 100 EUR

    Lot : 76 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 3b
    Leeuwarden C klein (Ey 200) op 15 cent donkeroranje op briefomslag 30-5-1854 naar Den Haag met tevens Na Posttijd in kastje in rood, pracht ex.
    Starting bid : 250 EUR
    Hammer price : 320 EUR

    Lot : 77 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1j, 3b
    Maastricht C groot (Ey 50+125) op 5 cent blauw plaat III en 15 cent donkeroranje op fragment, pracht ex. met certificaat Holcombe 1999
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 160 EUR

    Lot : 78 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1i
    Medemblik A (Ey 150) mooi op 5 cent donkerblauw plaat III, pracht ex.
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 90 EUR

    Lot : 79 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 2e
    Oldenzaal A (Ey 125) volledig op 10 cent rood plaat III pos. 61, pracht ex.
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 80 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1f
    Onderdendam B (Ey 100) op 5 cent staalblauw plaat II op vouwbrief van Warffum (langstempel achterzijde) 25-3-1853 met geschreven te bezorgen bij Elenga in het Zijloesterhuis, pracht ex.
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 81 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 2j
    Oud-Beyerland C (Ey 900) op 10 cent rood plaat V pos. 100 op vouwbrief 20-11-1860 naar IJsselmonde, vrijwel pracht ex. (zegel rechts kort doch niet aangesneden, deel inhoud brief ontbreekt) Volgens het Corinphila archief enig bekende afdruk van dit stempel op de 10 cent op brief! Herkomst: collectie Reed (1996)
    Starting bid : 300 EUR

    Lot : 82 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1b
    Roermond B (Ey 75) op 5 cent blauw plaat I (2x) op briefomslag 16-10-1853 naar Maastricht. Luxe!
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 83 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1k
    Roermond C klein (Ey 100) centraal op 5 cent lichtblauw plaat III pos. 96-97 in paar, pracht ex.
    Starting bid : 150 EUR

    Lot : 84 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 2b
    Schiedam B (Ey 75) op 10 cent karmijn plaat I op briefomslag 16-11-1852 naar Amsterdam, pracht ex.
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 75 EUR

    Lot : 85 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1b, 2b
    Sneek A (Ey 125+150) op 5 cent blauw plaat I en 10 cent karmijn plaat I op briefomslag 3-5-1853 naar Den Haag, vrijwel pracht ex. (nr. 2 links korter)
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 86 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 2j
    Steenwyk C (Ey 200) op 10 cent rood plaat V, pracht ex.
    Starting bid : 75 EUR

    Lot : 87 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 3b
    Ter-Neuzen A (Ey 700) op 15 cent donkeroranje pos. 18, pracht ex. (miniem getint achterzijde) Herkomst: Van Dieten 508 (1983)
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 88 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1n
    Utrecht C klein (Ey 50) op 5 cent lichtblauw pos. 47-49 en 82-84 in 2 strippen van 3 op fragment, fraai ex. (linkerzegel linkerstrip wat kort, linkerzegel rechterstrip kort en scheurtje)
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 89 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 2b
    Veendam A (Ey 175) volledig op 10 cent karmijn plaat I, pracht ex.
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 90 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 3b
    Veendam A (Ey 800) volledig op 15 cent donkeroranje, pracht ex.
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 91 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 3b
    Venlo B (Ey 150) op 15 cent donkeroranje met velrand, luxe ex.
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 240 EUR

    Lot : 92 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 3b
    Vlaardingen A (Ey 200) op 15 cent donkeroranje pos. 79-80 in paar, vrijwel pracht ex. (rechts kort doch niet aangesneden)
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 93 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 3b
    Wageningen C (Ey RR) deels op 15 cent donkeroranje met tevens groot deel Amerikaans stempel, pracht ex.
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 140 EUR

    Lot : 94 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1i
    Winschoten A in zwartachtig blauw (Ey 175) op 5 cent donkerblauw plaat III pos. 56, pracht ex.
    Starting bid : 150 EUR

    Lot : 95 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 2b
    Winschoten A in blauw (Ey 175) op 10 cent karmijn plaat I op briefomslag van Nieuwe Pekela 3-11-1853 naar Amsterdam met tevens geschreven Ontoereikend, pracht ex. Herkomst: collectie Dreikurs (2001)
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 260 EUR

    Lot : 96 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 3b
    Winterswyk A (Ey 600) op 15 cent donkeroranje, pracht ex.
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 97 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1b
    Wyk by Duurstede B (Ey 250, b3 stempel) luxe op 5 cent blauw plaat I pos. 93, pracht ex.
    Starting bid : 200 EUR

    Lot : 98 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 2b
    Zutphen B (Ey 50) op 10 cent karmijn plaat I pos. 50 op kleinformaat briefomslag 10-12-1852 naar Amsterdam, pracht ex.
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 75 EUR

    Lot : 99 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 3b
    Zwolle B (Ey 250) op 15 cent donkeroranje pos. 79 met velrand op vouwbrief van Dalfsen (langstempel achterzijde) 3-6-1852 naar Leiden, pracht ex. (zegel links iets korter)
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 100 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2
    Delft (Ey 500) op 10 cent rood, vrijwel pracht ex. (onder kort doch niet aangesneden)
    Starting bid : 100 EUR