Spain

  • Lot : 2310 Spain

    Catalogue number : 68
    Isabella II 4 cuartos blauw in blok van 18 (!) op fragment, vrijwel pracht ex. (4 zegels gebreken). Spectaculaire eenheid!
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 75 EUR

    Lot : 2311 Spain

    Catalogue number : 76
    Isabella II 19 cuartos bruin, fraai ex. (gerepareerd) met certificaat Comex 2015, cat.w. 1100
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 110 EUR

    Lot : 2312 Spain

    Catalogue number : 144
    Justitia 10 pesetas zwart, vrijwel pracht ex. (tanding rechts iets bijgewerkt) gesigneerd Diena en met  certificaat Comex 2015: el sello es autentico y tiene el margen derecho retocado, cat.w. 3200
    Starting bid : 250 EUR
    Hammer price : 260 EUR

    Lot : 2313 Spain

    Catalogue number : 796
    Ferdinand II 1 peseta blauw met opdruk correo aereo in paar met variëteit tussen de zegels ongetand (Edifil 846sph) op briefvoorzijde van Malaga 8-10-1940 naar Berlijn, pracht ex., cat.w. 155++
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 60 EUR