Miscellaneous

  • Lot : 2708 Miscellaneous

    ca. 120 ex. zeer oude vnl. voor 1920 met veel betere ex.
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 440 EUR

    Lot : 2709 Miscellaneous

    ca. 300 ex. oude en zeer oude met beter Zwitserland in doosje
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 240 EUR

    Lot : 2802 Miscellaneous

    150 ex. meest oude met beter Nederland in album
    Starting bid : 30 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 2803 Miscellaneous

    fotokaarten in album w.b. Nederland vnl. plaats onbekend en boekje plaatjes Rotterdam van Nelle
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 85 EUR

    Lot : 2839 Miscellaneous

    w.b. Haarlem en iets Frankrijk in doosje
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 20 EUR

    Lot : 2847 Miscellaneous

    enige prentbriefkaarten, programma's voorstellingen midden 20e eeuw. Bijgevoegd enige postzegels etc. in doos
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 55 EUR

    Lot : 2848 Miscellaneous

    2400 ledige hoesjes voor prentbriefkaarten in doos
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 50 EUR

    Lot : 2849 Miscellaneous

    kaarten, plaatjesalbums etc. w.b. schepen, Napoleon etc. in doos
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 40 EUR

    Lot : 2850 Miscellaneous

    ledige hoesjes voor prentbriefkaarten ca. 1600 ex. in doos
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 60 EUR

    Lot : 2851 Miscellaneous

    6 albums w.b. oude Zeeland en modern kunst etc. in doos
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 30 EUR

    Lot : 2853 Miscellaneous

    lucifermerken, speldjes etc. 7 boeken in doos
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 45 EUR

    Lot : 2858 Miscellaneous

    albums met motief in 2 verhuisdozen
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 55 EUR

    Lot : 2865 Miscellaneous

    kaarten, plaatjesalbums etc. in bananendoos
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 95 EUR

    Lot : 2867 Miscellaneous

    18 oude ledige albums voor prentbriefkaarten in verhuisdoos
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 10 EUR