Switzerland

  • Lot : 2782 Switzerland

    95 litho kaarten zeer oude in album
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 240 EUR

    Lot : 2783 Switzerland

    200 ex. oude en zeer oude met beter in album
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 2784 Switzerland

    192 ex. oude en zeer oude in album
    Starting bid : 30 EUR
    Hammer price : 175 EUR

    Lot : 2812 Switzerland

    180 ex. oude en zeer oude met litho kaarten in doosje
    Starting bid : 30 EUR
    Hammer price : 130 EUR

    Lot : 2834 Switzerland

    spoorwegen ca. 400 ex. meest oude met beter en iets molens Zaanstreek, Mecki de egel etc. in doos
    Starting bid : 80 EUR
    Hammer price : 240 EUR