all lots

Many original country collections
  • Lot : 1552 Netherlands

    gestempeld w.b. beter materiaal (o.a. nrs. 101 en TG12), Bossche tandingen, stempels etc. in insteekboek
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 950 EUR

    Lot : 1553 Netherlands

    poko's, alfabetisch opgezette collectie in dik insteekboek. Tevens map documentatie.
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 900 EUR

    Lot : 1554 Netherlands

    Geïllustreerd verzamelen nominaal ca. EUR 1000 in 2 speciale albums
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 580 EUR

    Lot : 1555 Netherlands

    mooie collectie grootrondstempels (ruim 500 ex.) met veel luxe afdrukken en betere ex. (o.a. Frederiksoord HPK, Gassel, Horsen, Lithoijen) in insteekboek
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 650 EUR

    Lot : 1556 Netherlands

    mooie collectie grootrondstempels (ruim 400 ex.) met veel luxe afdrukken en betere ex. w.b. veel emissie Bontkraag, laat gebruikt etc. in insteekboek
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 750 EUR

    Lot : 1557 Netherlands

    de Ruyter Port mooie collectie grootrondstempels (ruim 150 ex.) met luxe afdrukken en betere ex. w.b. Aalst (GLD.), Philippine, Posterholt, Sommelsdijk, Swalmen, Vierlingsbeek, Weerselo, Arnhem 3 etc. in insteekboek
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 550 EUR

    Lot : 1558 Netherlands

    emissie Hangend Haar 3 cent (nr. 34) mooie collectie kleinrondstempels (ruim 100 ex.) met vele luxe afdrukken en betere ex. w.b. Dirkshorn, Dussen, Heerjansdam, Nieuwerkerk a/d IJ, Amsterdam:-Westerdok, Amsterdam 13 etc. in insteekboek
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 800 EUR

    Lot : 1559 Netherlands

    mooie, uitgebreide collectie kortebalkstempels (ruim 3300 ex.) op briefstukjes met luxe afdrukken en betere ex. in 5 insteekboeken
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 700 EUR

    Lot : 1560 Netherlands

    mooie, zeer uitgebreide collectie langebalkstempels met Romeinse maandaanduiding en 12-uurskarakters (ruim 2500 ex.) met vele luxe afdrukken en betere ex. w.b. op emissie verzameld Veth hoge waarden, reddingsmaatschappij '24, herdenking '33, crisis '34, Curaçao '34 en Emma '34 in 4 insteekboeken
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 550 EUR

    Lot : 1561 Netherlands

    mooie collectie stempels (ruim 200 ex.) vanaf 1864 met luxe afdrukken en betere ex. w.b. francotakje-, lang-, klein- en grootrondstempels op o.a. nr. 6 (2x), 11 (2x), 47 (2x), port en postbewijs in insteekboek
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 950 EUR

    Lot : 1562 Netherlands

    jaarsets etc. w.b. nominaal ruim EUR 1100 in doosje
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 600 EUR

    Lot : 1563 Netherlands

    lange en kortebalkstempels voorraad met mooie afdrukken en betere ex., iets poststukken etc. in dik insteekboek
    Starting bid : 400 EUR

    Lot : 1564 Netherlands

    puntstempels voorraad op Hangend Haar 5 cent tussen 1 en 257 inclusief doubletten in meest goede kwaliteit, totaal ruim 740 ex., cat.w. ruim 10.000 in insteekboek
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 600 EUR

    Lot : 1566 Netherlands

    collectie fdc's 1-639 (2012) w.b. E1 met gebreken in 4 albums in doos
    Starting bid : 400 EUR

    Lot : 1567 Netherlands

    fdc's jaren '50 vanaf E2 engros, cat.waarde ca. 17.000 in doosje
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 400 EUR

    Lot : 1568 Netherlands

    collectie vanaf 1852 gestempeld en */**  met betere ex. w.b. paar brieven eerste emissie, nrs. 48, 104-105, 130-131, LP12-13 en back of the book, gemengde kwaliteit in 2 insteekboeken en 1 album
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 480 EUR

    Lot : 1569 Netherlands

    collectie Nederland vanaf 1852 gestempeld, later */** met betere ex. w.b. nrs. 104-105, 130-131 etc. in 3 albums
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 440 EUR

    Lot : 1570 Netherlands

    collectie Nederland vanaf 1852 gestempeld met veel betere ex. w.b. nrs. 101, 104-105, 130-131 etc. in 2 Davo albums
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 320 EUR

    Lot : 1571 Netherlands

    collectie gestempeld vanaf 1852 met betere ex. (nrs. 48, 101, 104-105, 130-131 en LP12-13) en back of the book in 2 Davo albums
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 700 EUR

    Lot : 1572 Netherlands

    collectie 1852-1949 met beter materiaal w.b. jaren '20 en '30 ** in insteekboek
    Starting bid : 360 EUR
    Hammer price : 360 EUR

    Lot : 1573 Netherlands

    kleinrondstempels Friesland mooie collectie met betere ex. en mooie afdrukken, totaal 535 ex. en 9 post(waarde)stukken in insteekboek
    Starting bid : 360 EUR
    Hammer price : 700 EUR

    Lot : 1574 Netherlands

    collectie 1852-2008 meest gestempeld met beter materiaal en moderne gedeelte ** in 5 Davo albums. Tevens 4 insteekboeken doubletten.
    Starting bid : 340 EUR
    Hammer price : 340 EUR

    Lot : 1575 Netherlands

    emissie 1867 mooie voorraad w.b. types, tandingen, paren, strippen en 1 blok, in insteekboek
    Starting bid : 340 EUR
    Hammer price : 420 EUR

    Lot : 1576 Netherlands

    collectie gestempeld vanaf 1852 met betere ex. (nr. 101 met gebreken), roltanding en port in blanco album
    Starting bid : 340 EUR

    Lot : 1577 Netherlands

    collectie vanaf 1852 meest gestempeld w.b. LP12-13, roltanding en telegram in Davo album
    Starting bid : 340 EUR

    Lot : 1578 Netherlands

    collectie voorfilatelie vanaf 1731, 48 beschreven met naamstempels en grensstempels w.b. (De) Hollande en D'Hollande in types
    Starting bid : 340 EUR
    Hammer price : 360 EUR

    Lot : 1579 Netherlands

    emissie Cijfer 1876, collectie van 24 meest betere poststukken w.b. krantenbandjes, meng- en combinatiefrankeringen, langstempels etc. in ringbandje
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 480 EUR

    Lot : 1580 Netherlands

    Postgeschiedenis Den Helder vanaf ca.1877, ruim 500 poststukken met kleinrond, grootrond, lange balk en korte balkstempels (inclusief bijkantoren), machinestempels, militair, betere frankeringen (w.b. 10 en 15 cent Olympiade 1928 en 1½ cent goudse glazen in blok van 4), etc. in 6 albums in doos
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 1000 EUR

    Lot : 1581 Netherlands

    Postgeschiedenis Den Helder 98 poststukken 1840-1892 w.b. rond- en halfrondstempels, twee-letterstempels, francostempels, haltestempels, puntstempels, gefrankeerde poststukken emissies 1852-1891 en postwaardestukken
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 340 EUR

    Lot : 1582 Netherlands

    nominaal ca. EUR 150, NL1 (ca. 620x), Internationaal (ca. 70x) en Kerst (ca. 70x) in 2 insteekboeken en ringbandje
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 480 EUR

    Lot : 1583 Netherlands

    ** nominaal EUR 238, NL1 (288x), NL2 (25x), Kerst (40x) en Wereld (68x), tevens divers w.b. ** vlaggenvellen Ver. Naties, in doos
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 340 EUR

    Lot : 1584 Netherlands

    emissie Hangend Haar, gespecialiseerde collectie gestempeld w.b. kleuren, papiersoorten, stempels, clichéfouten, enkele poststukken etc. in ringband
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 1585 Netherlands

    automaatboekjes, uitgebreide gespecialiseerde collectie w.b. telblokjes, perforatieverschuivingen, snijlijntjes, registerstrepen, plaatfouten etc. in 4 ringbanden
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 1586 Netherlands and former Territories

    collectie 1852-1956 meest gestempeld in Holland album
    Starting bid : 300 EUR

    Lot : 1587 Netherlands

    stempels, meest kleinrond, iets dubbelring, langstempels, etc. w.b. veel betere ex. en mooie afdrukken, w.b. bijgetekende stempels in insteekboekje
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 360 EUR

    Lot : 1588 Netherlands

    emissie Bontkraag 1899, */** engros tussen nrs. 56-76 w.b. veel nagegomd in insteekboekje
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 1589 Netherlands

    postzegelboekjes PZ22 (2x), PZ38 (6x), PZ48 (1x), PZ50 (5x), PZ51 (10x) en PZ53 (2x) en tevens enkele incomplete boekjes en losse velletjes en blaadjes uit boekjes in doosje
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 500 EUR

    Lot : 1590 Netherlands

    collectie 1852-1959 gestempeld w.b. 1-48, 104-105, 130-131 en klein deel * in Davo album
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 1591 Netherlands

    collectie 1940-1999, veel gestempeld en tevens ** (w.b. 346-349 en 535-537), tevens port, etc. vananf 1870, op zelf gemaakte bladen in 8 ordners, in doos
    Starting bid : 300 EUR

    Lot : 1592 Netherlands

    plaatfouten (NVPH en Mast) gestempeld en */** vanaf 1852 met betere ex. w.b. 219P in blok van 4, boven velrand en achterzijde spiegeldruk, kinderblokken, boekjes en doubletten in 2 insteekboeken
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 1593 Netherlands

    meest */** met beter materiaal in 5 insteekboeken
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 420 EUR

    Lot : 1594 Netherlands

    series en betere losse waarden gestempeld engros (meest voor 1940) cat.w. 10.000 in dik insteekboek
    Starting bid : 300 EUR

    Lot : 1595 Netherlands

    Vogels in Nederland speciale uitgifte TNT post nominaal NL1 (740x) in ringband
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 380 EUR

    Lot : 1596 Netherlands

    de Ruyter Port collectie gekapte martinstempels en typenraderstempels (ruim 120 ex.) met luxe afdrukken en betere ex. w.b. Amsterdam, Arnhem en Rotterdam pakketpost 1 etc. in insteekboek
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 1597 Netherlands

    mooie collectie martinstempels (ruim 400 ex.) met luxe afdrukken en betere ex. w.b. veel De Ruyter, gekapt type, groot type, laat gebruikt etc. in insteekboek
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 1598 Netherlands

    mooie, zeer uitgebreide collectie kortebalkstempels (ruim 1400 ex.) van de steden Amsterdam, 's-Gravenhage en Rotterdam met veel luxe afdrukken en betere ex. w.b. bijpostkantoren, dienstzegels etc. in 4 insteekboeken
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 600 EUR

    Lot : 1599 Netherlands

    mooie, gespecialiseerde collectie kortebalkstempels (ruim 620 ex.) met luxe afdrukken en betere ex. gesorteerd op emissies w.b. Veth hoge waarden, reddingsmaatschappij '24, kinderzegels 1928, herdenking '33, Curaçao '34, crisis '34 en Emma '34 in dik insteekboek
    Starting bid : 300 EUR

    Lot : 1600 Netherlands

    mooie, zeer uitgebreide collectie langebalkstempels met Arabische maandaanduiding (ruim 1800 ex.) met veel luxe afdrukken en betere ex. in 4 insteekboeken
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 600 EUR

    Lot : 1601 Netherlands

    mooie, uitgebreide collectie openbalkstempels (ruim 2600 ex.) met vele luxe afdrukken en betere ex. w.b. postagentschap, veldpost en op Statuut '54 in 8 insteekboeken
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 1602 Netherlands

    voorraad */** vanaf 1923 in 2 ordners
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 1603 Netherlands

    collectie fdc's vanaf E1 (met gebreken) t/m E663 in 6 albums
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 380 EUR

    Lot : 1604 Netherlands

    collectie 1926-2017 */** w.b. veel nominaal in 3 albums
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 740 EUR

    Lot : 1605 Netherlands

    collectie 1852-1988 zowel gestempeld als */** verzameld w.b. blokken van 4 en poststukken in 3 insteekboeken
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 1606 Netherlands

    Nederland nominaal ruim EUR300, NL1 (ca. 300x), Int (ca. 25x) in Nostalgie in postzegels-map en jaarsets
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 360 EUR

    Lot : 1607 Netherlands

    uitgebreide collectie fdc voorlopers en bijzondere ex. vanaf 1924 met veel betere ex. w.b. Sluis enveloppen (deels onbschreven) in Davo album
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 460 EUR

    Lot : 1608 Netherlands

    fdc's met handtekeningen ontwerpers, mooie collectie tussen 1961 en 1998 waarbij Wim Crouwel, Cas Oorthuys, Otto Treumann, Theo Kurpershoek, Pieter Brattinga, Marte Röling, Gerrit Noordzij, Walter Nikkels, Joost Swarte, Jan Kruis etc., totaal ruim 90 ex. in album
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 340 EUR

    Lot : 1609 Netherlands

    fdc's collectie meest foutdrukken, bijzonderheden etc. w.b. veel verschoven kleuren, weggevallen kleuren etc. in album
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 800 EUR

    Lot : 1610 Netherlands and former Territories

    collectie 1852-1988 met beter materiaal w.b. Indië Jubileum 1923 en Curaçao Van Konijnenburg en Bernhardfonds in 4 Davo albums
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 420 EUR

    Lot : 1611 Netherlands

     collectie puntstempels verschillende emissies 1867-1891 met port uit 1-256, veel zegels
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 950 EUR

    Lot : 1612 Netherlands

    vanaf 1852 gestempeld en */** w.b. betere ex. (nr. 47 * 2x, 48, 61c, 80, 130 5x, 131 en LP13) in 2 insteekboekjes
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 600 EUR

    Lot : 1613 Netherlands

    nominaal ca. EUR 850 in 2 insteekboeken en envelop
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 440 EUR

    Lot : 1614 Netherlands

    puntstempels, groot aantal op diverse waarden en emissies in 4 insteekboeken
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 340 EUR

    Lot : 1615 Netherlands

    nominaal EUR 187, NL1 (260x) en aangetekend (12x) in 2 speciale albums (Anton Pieck en Zeehelden in zilver) en map
    Starting bid : 260 EUR
    Hammer price : 290 EUR

    Lot : 1616 Netherlands

    collectie 1852-1970 w.b. 1e emissie, stempels, postzegelboekje PZ52, grotere eenheden etc. in ordner
    Starting bid : 260 EUR

    Lot : 1617 Netherlands

    collectie vanaf 1869 */** w.b. brandkast in 4 Davo albums
    Starting bid : 260 EUR
    Hammer price : 380 EUR

    Lot : 1618 Netherlands

    collectie 1852-2008 merendeels */** w.b. nrs. 130-131 in 4 albums
    Starting bid : 240 EUR
    Hammer price : 340 EUR

    Lot : 1619 Netherlands

    meest series gestempeld engros tussen 1907 en 2000, cat.w. 5400 in insteekboek
    Starting bid : 240 EUR

    Lot : 1620 Netherlands

    collectie 1852-2009 deels */** in 3 Davo albums
    Starting bid : 240 EUR
    Hammer price : 240 EUR

    Lot : 1621 Netherlands

    langstempels Friesland mooie collectie met betere ex. en mooie afdrukken, totaal 90 ex. en 14 post(waarde)stukken in insteekboek
    Starting bid : 240 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 1622 Netherlands

    collectie 1852-1999 gestempeld later */ ** w.b. Dienst D20-D24 * in 2 Leuchtturm albums
    Starting bid : 240 EUR
    Hammer price : 280 EUR

    Lot : 1623 Netherlands

    puntstempels emissie 1872 (geen 5 centjes) collectie 280 ex. met mooie afdrukken in insteekboek
    Starting bid : 240 EUR
    Hammer price : 260 EUR

    Lot : 1624 Netherlands

    collectie 1925-1969 ** meest getint w.b. Van Konijnenburg (*) en En Face in Davo album
    Starting bid : 240 EUR

    Lot : 1625 Netherlands

    collectie vanaf 1852 gestempeld, later */** met betere ex. en roltanding in 3 insteekboeken
    Starting bid : 240 EUR
    Hammer price : 240 EUR

    Lot : 1626 Netherlands

    vanaf 1852 gestempeld, later */** in klemband
    Starting bid : 240 EUR

    Lot : 1627 Netherlands

    voorraad 1923-1999 */** in 2 insteekboeken
    Starting bid : 220 EUR
    Hammer price : 220 EUR

    Lot : 1628 Netherlands

    perfins en poko's, collectie w.b. veel poststukken in 3 banden
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 1629 Netherlands and former Territories

    w.b. betere ex., series en plaatfouten in 2 insteekboeken
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 260 EUR

    Lot : 1630 Netherlands

    grootrondstempels collectie A-Z (ca. 800 ex.) met betere ex. en w.b. mooie afdrukken in insteekboek
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 440 EUR

    Lot : 1631 Netherlands

    poststukken met 1e-dagstempels w.b. veel ouder jaren '20 en '30 met o.a. Sluis covers, veel fdc's verschillende uitgevers, filatelistische dienststempels en normale fdc's in grote doos
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 700 EUR

    Lot : 1632 Netherlands

     voorraadboek ** vanaf 1998 w.b. ruim. EUR 500  nominaal in 2 insteekboeken
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 1633 Netherlands and former Territories

    collectie 1852-1968 w.b. Nederland nr. 3 met H.Spoorweg C (Ey 900, zegel minder mooi) in Schaubek album
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 1634 Netherlands

    Back of the Book, voorraad gestempeld en */** in insteekboek
    Starting bid : 200 EUR

    Lot : 1635 Netherlands and former Territories

    ruim 500 post(waarde)stukken w.b. fdc's met plaatfouten, fdc E1a met certificaat NVPH (vals) en certificaat Muis (echt) en buitenland (met name Duitsland) in doosje
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 380 EUR

    Lot : 1636 Netherlands

    voorrraad 1872-2012 gestempeld en */** w.b. nominaal en collectie automaatboekjes in 3 insteekboeken en Davo album
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 1637 Netherlands

    collectie 1852-1999 */** w.b. En Face in 5 luxe Davo albums
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 260 EUR

    Lot : 1638 Netherlands

    collectie 1852-1999 gestempeld en 2000 ** in 4 Davo albums
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 160 EUR

    Lot : 1639 Netherlands

    Prestige boekjes 2-73 in 4 albums en 2 albums PTT mapjes uit 1-210, in doos
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 280 EUR

    Lot : 1640 Netherlands

    collectie 1852-1988 w.b. En Face ** in Holland album
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 240 EUR

    Lot : 1641 Netherlands

    stempels (ruim 850 ex.) w.b. punt (w.b. 139 en 142 op no. 35), klein en grootrond, lange en kortebalk etc. met mooie afdrukken en betere stempels in insteekboek
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 280 EUR

    Lot : 1642 Netherlands

    collectie 1869-2011 w.b. Van Konijnenburg * en nominaal in 3 albums
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 320 EUR

    Lot : 1643 Netherlands

    postwaardestukken Kampen, mooi volgens Geuzendam opgezette collectie met betere ex., bestemmingen, stempels (briefkaart 1a vernietigd met kwartier bestellers stempels 1,2 en 3, Willem 3 briefkaart 10 met puntstempel 64 (Zwolle) etc., totaal ruim 100 ex. in 2 ringbanden
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 240 EUR

    Lot : 1644 Netherlands

    mooie collectie grootrond trajectstempels (ruim 250 ex.) met veel luxe afdrukken en betere ex. (o.a. Amst: Harmelen-Rott:, Harlingen-Stiens) in insteekboek
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 360 EUR

    Lot : 1645 Netherlands

    mooie collectie langebalkstempels (ruim 1500 ex.) op briefstukjes met luxe afdrukken en betere ex. w.b. laat gebruikt in 2 insteekboeken
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 550 EUR

    Lot : 1646 Netherlands

    collectie 1852-2011 gestempeld in 3 Davo albums
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 1647 Netherlands

    puntstempels voorraad op Willem III 1872 5 cent (ruim 800 ex.) en 10 cent (ruim 420 ex.) tussen 1 en 247 in meest goede kwaliteit, cat.w. ruim 5000 in insteekboek
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 320 EUR

    Lot : 1648 Netherlands and former Territories

    en iets div. landen luchtpost, meest ouder materiaal w.b. eerste vluchten (ruim 210 ex.) in 2 Davo albums, 4 fotoalbumpjes en envelop
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 240 EUR

    Lot : 1649 Netherlands

    collectie 1867-2008 deels */** w.b. ca. EUR 460 nominaal in 2 Davo albums
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 280 EUR

    Lot : 1650 Netherlands

    collectie 1852- 2004 wb. betere ex. (nr 130-131), gestempeld, */**  in 2 Davo albums
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 260 EUR

    Lot : 1651 Netherlands

    collectie fdc's E1-189 (1980) w.b. E1 minder mooi (geschreven adres, dichte klep)
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 1652 Netherlands

    uitgebreide collectie ITEP 1952 en Amphilex 1967 w.b. veel poststukken, handtekeningen, souvenir carnet ITEP 1952 etc. in 3 albums en map
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 280 EUR