all lots

Many original country collections
  • Lot : 2153 Netherlands

    vellen Oude Kunst 2004 met L-vormige fosforbalk (V2246b** 3x, V2247b** 3x), pracht ex., cat.w. 630
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 2154 Netherlands

    17 poststukken met mooie afdrukken klein- en grootrondstempels w.b. trajectstempels en laat gebruikt
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 25 EUR

    Lot : 2155 Netherlands Indies

    10 cent nr. 2, 10 meest pracht ex., cat.w. 2250
    Starting bid : 300 EUR

    Lot : 2156 Netherlands Indies

    10 cent nr. 1, 10 pracht ex., cat.w. 1250
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 220 EUR

    Lot : 2157 Netherlands Indies

    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 2158 Netherlands Indies

    29 verschillende getande Haarlemse kleurproeven tussen PC nrs. 20a-22l op 2 insteekkaartjes
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 180 EUR

    Lot : 2159 Netherlands Indies

    RIS 1 sen-1 Rp * en 2 Rp-25 Rp gestempeld, tevens Riau 5 Sen-25 Rp * (25 sen dunne plek)
    Starting bid : 120 EUR

    Lot : 2160 Netherlands Indies

    4 poststukken uit Nederland (Alkmaar) 1920-1921 naar S.S. Rondo en S.S. Kambangan verzonden w.b. 2 ex. met doorgangstempel Batavia- Mail (july 1921) langebalk
    Starting bid : 60 EUR

    Lot : 2161 Netherlands Indies

    2½ gulden violet en groen tanding 12½ x 12 grote gaten, 16F, nagenoeg **, cat.w. 135+
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 10 EUR

    Lot : 2162 Netherlands Indies Japanese Occupation

    en interimperiode 12 postwaardestukken
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 2163 Netherlands New Guinea

    UNTEA, 13 onbeschreven fdc's 1-10-1962 of 1-11-1962
    Starting bid : 100 EUR

    Lot : 2164 Netherlands New Guinea

    2 enveloppen expeditie sterrengebergte Sibil 1959 met stempels "doorsteek Sibil Hollandia" en "Antares beklommen 4/5 juli 1959" beide enveloppen met handtekeningen expeditie leden
    Starting bid : 100 EUR

    Lot : 2165 Netherlands New Guinea

    42 poststukken met stempels w.b. langebalk- en bestelhuisstempels (filatelistisch)
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 90 EUR

    Lot : 2166 Netherlands New Guinea

    3 poststukken 1957 uit resp. Kimaan, Wasior (langstempels) en Agats (rood rondstempel)
    Starting bid : 40 EUR

    Lot : 2167 Indonesia

     Zonnebloem Riau 1/22 * pracht ex. keur A.V.P.I., cat.w.1190
    Starting bid : 100 EUR

    Lot : 2168 Curaçao

    emissie port 1889 gestempeld w.b. P4 III (2x), P7 III (2x) en P10 II op 2 insteekkaartjes
    Starting bid : 200 EUR

    Lot : 2169 Curaçao

    nrs. 181 en 232-233 met leesbare stempels
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 65 EUR

    Lot : 2170 Curaçao

    port, nrs. P1, P2, P6 en P8-P10 in ongebruikte prachtparen
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 40 EUR

    Lot : 2171 Netherlands Antilles

    World Stamp Expo Washington nrs. 929-932, Papiamentu Beibel nrs. 1120-1121 en 500 jaar Curaçao nrs. 1258-1262 alle ongetand. Tevens souvenirboekje met daarin geplakt Eleanor Roosevelt nrs. 791-793 ongetand, aangeboden aan de ontwerper John Baselmans
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 130 EUR

    Lot : 2180 Netherlands

    PTT mapjes tot 2013 in o.a. 11 ringbandjes
    Starting bid : 260 EUR
    Hammer price : 420 EUR

    Lot : 2181 Netherlands and former Territories

    collectie tot 2009 w.b. veel nominaal in 16 ordners/insteekboeken in 2 verhuisdozen
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 550 EUR

    Lot : 2182 Netherlands

    fdc's, collectie E2-E708 in mooie kwaliteit (veel onbeschreven) in 8 albums
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 2184 Netherlands and former Territories

     meest */**  waarbij veel Indonesië, doubletten en postzegelboekjes in o.a. 9 insteekboeken
    Starting bid : 150 EUR

    Lot : 2185 Netherlands

    kinderbedankkaarten groot aantal w.b. comitee en betere jaren '50, kalenderkaartjes, bedankstickers, etc.
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 2186 Netherlands

    Voor het Kind, uitgebreide collectie, w.b. fdc's, maximumkaarten, prentbriefkaarten, kinderbedankkaarten, hartjeskaarten, diverse reclame- en promotieartikelen etc. in 3 verhuisdozen
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 260 EUR

    Lot : 2187 Netherlands

    w.b. voorraad gestempeld en */**, PTT mapjes, jaarsets, modern gestempeld en nominaal in 19 banden in 2 verhuisdozen
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 220 EUR

    Lot : 2188 Netherlands and former Territories

    voorraad postfris Nederlands-Nieuw-Guinea, Antillen (1946-1971), Suriname (1955-1975) en Nederland (1961-1991) w.b. port, luchtpost etc. in 5 dikke insteekboeken. Enorm veel zegels!
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 320 EUR

    Lot : 2189 Netherlands

    verzameling in 4 Leuchtturms, nominaal en fdc's tevens iets diverse landen in 3 insteekboeken en 23 albums in 2 verhuisdozen
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 260 EUR

    Lot : 2190 Netherlands

     w.b. beter materiaal gestempeld en *, veel ** w.b. automaatboekjes, veldeeltjes etc.
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 280 EUR

    Lot : 2191 Netherlands

    deels in cassettes, w.b. klassiek, stempelmateriaal, stadspost etc.
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 180 EUR

    Lot : 2192 Netherlands

    voorraad 1852 tot modern meest gestempeld in 4 stockboeken en 1 album
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 160 EUR

    Lot : 2193 Netherlands

    meest tussen 1867 en 1940 in aantallen gesorteerd in zakjes in enveloppen, totaal ca. 22.000 zegels
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 280 EUR

    Lot : 2194 Netherlands

    voorraad */** vanaf 1876 in 5 banden
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 170 EUR

    Lot : 2195 Netherlands

     collecties gebruikt en */** in 5 albums
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 2196 Netherlands

    restantcollecties w.b. automaatboekjes, nominaal en iets OR in 7 albums/insteekboeken
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 190 EUR

    Lot : 2197 Netherlands and former Territories

    fdc's en poststukken, diversen restant collecties w.b. jaren '50 op bladen etc. in 2 albums en 2 bandjes en insteekboek
    Starting bid : 100 EUR

    Lot : 2198 Netherlands

    en iets div. landen post(waarde)stukken luchtpost w.b. ouder materiaal in 4 albums, 2 mapjes en envelop
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 240 EUR

    Lot : 2199 Netherlands

    fdc's collectie tussen E12 en E743 (2016) w.b. enkele oudere ex. onbeschreven in 9 Davo albums (1x ledig)
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 220 EUR

    Lot : 2200 Netherlands

     zegels, poststukken w.b. gelegenheidsstempels, KBK's, covers, fdc's etc. in 2 grote dozen
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 130 EUR

    Lot : 2200A Netherlands

    fdc's E118-E677 in 7 luxe Davo albums
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 140 EUR

    Lot : 2201 Netherlands

    met veel ** w.b. boekjes, jaarpakketten, etc., tevens diverse landen w.b. USA met **, motief schepen, etc. in 3 dozen
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 220 EUR

    Lot : 2202 Netherlands and former Territories

    ca. 200 post(waarde)stukken met o.a. Nederlandse ambulance in Ethiopië en iets buitenland
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 110 EUR

    Lot : 2203 Netherlands and former Territories

    hoeveelheid poststukken, postwaarde stukken, fdc's (w.b. voorlopers) en prentbriefkaarten
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 95 EUR

    Lot : 2204 Netherlands and former Territories

     w.b. zegels vanaf 1852 in zakjes, fdc's en divers
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 80 EUR

    Lot : 2205 Netherlands

     meerdere restant collecties */**/gebruikt, waarbij enig nominaal, in 7 albums
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 2206 Netherlands

    fdc's tot 2018 en automaatboekjes
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 2207 Netherlands

    poststukken en betere fdc's in album, doosje en envelop
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 140 EUR

    Lot : 2208 Netherlands

    ** vanaf 1950 w.b. tevens België en Frankrijk in o.a. album en 2 insteekboeken
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 70 EUR

    Lot : 2209 Netherlands

    fdc's met plaatfouten in o.a. albumpje
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 85 EUR

    Lot : 2210 Netherlands and former Territories

     collecties in 2 albums en 5 insteekboeken, tevens 3 insteekboeken diversen
    Starting bid : 100 EUR

    Lot : 2211 (former) Dutch Territories

    voorraad gestempeld en */** w.b. Republiek Suriname, Aruba en Antillen in 8 insteekboeken en ringbandje
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 2212 Indonesia

    collectie */** tot 1995 en voorraad gestempeld en */** in 4 ringbanden en 3 insteekboeken
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 2213 Netherlands

    waarbij nominaal en Nederlands-Indië etc. in zakjes en insteekboeken
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 2214 Netherlands

    grote verzameling brieven, postwaardestukken, prentbriefkaarten e.d. gesorteerd op provincie, waarbij o.a. strafport en iets voorfilatelie in 4 dozen, in 2 verhuisdozen
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 460 EUR

    Lot : 2215 Netherlands

    meest **, w.b. kinderbedankkaarten en iets buitenland in twee dozen
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 2216 Netherlands

    w.b. veel eerste vluchten, PTT mapjes en iets paquebot in 14 albums/mappen
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 75 EUR

    Lot : 2217 Netherlands

    w.b. fdc's met beter jaren '50, PTT mapjes, EDB's, collectie fdc's Suriname etc.
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 55 EUR

    Lot : 2218 Netherlands

    ** (w.b. iets nominaal) en collectie fdc's in o.a. 9 albums/insteekboeken
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 95 EUR

    Lot : 2219 Moluccas

    grote voorraad meest in complete vellen ** (gedeeltelijk met waterschade of tropisch) in 3 verhuisdozen
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 95 EUR

    Lot : 2220 Netherlands

    poststukken sept. 1944 tot bevrijding 1945
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 80 EUR

    Lot : 2221 Netherlands

    poststukken w.b. oud, stempelmateriaal etc.
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 260 EUR

    Lot : 2222 Netherlands and former Territories

    post(waarde)stukken w.b. betere ex., iets stempels, aangetekend etc.
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 2223 Netherlands

    w.b. ** en fdc's
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 50 EUR

    Lot : 2224 Netherlands

    kinderbedankkaarten in 13 schriftjes
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 40 EUR

    Lot : 2225 Netherlands

    kleine collectie in 5 Davo albums. Tevens provincievelletjes in speciale box.
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 130 EUR

    Lot : 2226 Netherlands

    poststukken met veldpost en militaire (gelegenheids) stempels vanaf 1950
    Starting bid : 50 EUR

    Lot : 2227 Netherlands

    restantcollecties vanaf 1852 met iets Nederlands Indië in 4 mappen, 3 albums en 1 ringmap
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 65 EUR

    Lot : 2228 Netherlands

    w.b. ** en iets buitenland in o.a. albums en insteekboeken
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 70 EUR

    Lot : 2229 Netherlands

    ruim 1000 verschillende zegels in zakjes met  telkens 100 ex.
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 240 EUR

    Lot : 2230 Netherlands and former Territories

    w.b. PTT mapjes en iets buitenland
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 40 EUR

    Lot : 2231 Netherlands

     poststukken w.b. ouder en fiscaal
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 400 EUR

    Lot : 2232 Netherlands

     poststukken, fdc's en enkele variëteiten
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 15 EUR

    Lot : 2233 Netherlands

     poststukken w.b. oud en (gelegenheids) stempels
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 2234 Netherlands

    en iets buitenland in album, 2 insteekboeken, doosjes, enveloppen etc.
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 50 EUR

    Lot : 2235 Netherlands

    eerstedagbladen in 7 albums, Visje en Importa
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 35 EUR

    Lot : 2236 Netherlands

     divers w.b. fiscaal, combinaties boekjes engros ** en Zaanstad fdc's
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 55 EUR

    Lot : 2237 Netherlands

    collectie fdc's E48-E475 in 5 Davo albums in doos
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 45 EUR

    Lot : 2238 Netherlands and former Territories

    in 8 albums en doosje, w.b. telefoonkaarten post(waarde)stukken in krat
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 10 EUR

    Lot : 2239 Netherlands

    collectie 1939-2001 ** in 3 Importa albums en velletjes gestempeld en ** in Davo album
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 65 EUR

    Lot : 2240 Netherlands and former Territories

    en iets div. landen w.b. veel Nederland, fdc's en postzegelmapjes in 2 verhuisdozen
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 10 EUR

    Lot : 2241 Netherlands

    fdc's 1954-2006 met betere ex., beschreven en onbeschreven in 9 albums, tevens enkele O.R.
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 55 EUR

    Lot : 2242 Netherlands and former Territories

     w.b. */**, fdc's etc. in albums, insteekboeken, kistjes
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 35 EUR

    Lot : 2243 Netherlands

    plus iets diverse landen veel postfris en fdc's in groot aantal albums
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 45 EUR

    Lot : 2244 Netherlands

    poststukken w.b. enkele beter in 2 grote dozen, tevens wat divers
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 950 EUR

    Lot : 2245 Netherlands

    in 13 albums/insteekboeken
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 70 EUR