Many original country collections
  • Lot : 1450 Netherlands

    emissie 1852 halfrond-francostempels, mooie collectie van ruim 400 ex. met vele mooie afdrukken en betere kantoren w.b. Breda B op nr. 3, Boxmeer B op nr. 3, Dokkum  A op nr. 3, Groningen A op nr. 3, Groningen C op nr. 3, Heerenveen A op nr. 3, Koevorden C op nr. 1, Naarden B op nr. 3, Oldenzaal A op nr. 3, Tilburg B op nr. 3 etc. in over het algemeen redelijke tot goede kwaliteit in insteekboek
    Starting bid : 6000 EUR
    Hammer price : 9000 EUR

    Lot : 1451 Netherlands

    emissie 1852, collectie van ruim 120 poststukken met halfrond-francostempels w.b. mooie afdrukken en betere kantoren alfabetisch opgezet in 2 ringbanden
    Starting bid : 4000 EUR
    Hammer price : 4000 EUR

    Lot : 1452 Netherlands

    emissie 1852, kwalitatief mooie gespecialiseerde collectie met platen, stempels, paren, strippen, poststukken etc. keurig opgezet in ringband
    Starting bid : 4000 EUR

    Lot : 1453 Netherlands

    emissie 1852, collectie van ruim 80 poststukken w.b. met randstukjes, paren, enkelfrankering nr. 3, langstempel Oosterwolde, ontoereikend, aangetekend etc. in 2 ringbandjes
    Starting bid : 2000 EUR
    Hammer price : 2000 EUR

    Lot : 1454 Netherlands

    voorraad gestempeld vanaf 1852 met veel beter materiaal w.b. nr. 3 (5x o.a. met Arnhem B), nr. 6 (6x), nr. 11 (3x), nr. 12 (5x), nr. 29 (2x),  nr. 26F (2x), nr. 47 (7x), nr. 48 (3x) etc. in over het algemeen mooie kwaliteit in dik insteekboek.
    Starting bid : 2000 EUR

    Lot : 1455 Netherlands

    emissie 1872, collectie van ca. 75 betere poststukken w.b. aangetekend, aangegeven waarde, bestemmingen (o.a. Bombay, Lourenco Marquez en New Mexico), rubberstempel Loppersum, puntstempel 67 zonder krul, veel langstempels (ook op zegel) etc. in ringband
    Starting bid : 1800 EUR

    Lot : 1456 Netherlands

    mooie collectie 1869-1990 */** (meest **) met veel betere ex. en series o.a. 77, 84-86, 101, 104-105, 107-109 (cert. Dr. Louis), 131, 346-349, 518-537, LP 12-13, Port 67a-68b (cert. Vleeming) etc. in 3 Davo albums
    Starting bid : 1700 EUR
    Hammer price : 2000 EUR

    Lot : 1457 Netherlands

    Starting bid : 1500 EUR

    Lot : 1458 Netherlands

    emissie Bontkraag, Cijfer en Kroningsgulden (3x), mooie collectie kleinrondstempels (circa 600 ex.) met vele luxe afdrukken en betere ex. w.b. Acquoij, Boornebergum, Drachstercompagnie, Giesbeek, Hekelingen, Hoogloon, Kedighem, Mookhoek, Noorddijk, Noordeloos, Scharmer, Tjalleberd, Kamp bij Rijen, Enschede-STN, Nieuweschans-STN, Queenborough-Vlissingen in dik insteekboek
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 4000 EUR

    Lot : 1459 Netherlands

    collectie 1852-1949 op enkele zegels na geheel */** met veel beter materiaal w.b. 1-79, Jubileum 1923, Veth, Van Konijnenburg, Meeuwen, roltanding, port, enkele variëteiten etc. in 2 albums. Oudste gedeelte gemengde kwaliteit (veel nagegomd).
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 1700 EUR

    Lot : 1460 Netherlands

    collectie 1852-1999 na 1899 geheel * en meest ** w.b. veel betere ex. en series o.a. TBC, Jubileum 1923, Veth, Van Konijnenburg, Meeuwen, roltanding, Internering, P67b-P68b etc. in 3 Davo albums
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 1900 EUR

    Lot : 1461 Netherlands

    persoonlijke postzegels 2006-2018 ** nominaal ca. EUR 685, NL1 (ruim 2000x) en Internationaal (ca. 165x) in 2 archiefbakken
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 1700 EUR

    Lot : 1462 Netherlands

    collectie luchtpostzegels met uitgebreide verzameling proeven LP10 w.b. kleurvarianten, spiegeldruk, harmonicavouw en ca. 30 poststukken
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 1500 EUR

    Lot : 1463 Netherlands

    nominaal ca. EUR1200, NL1 (ca. 2600x), NL2 (ca. 60x), NL5 (ca. 5x), Kerst (ca.170x), Internationaal (ca. 230x) in map en 4 insteekboeken
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 2600 EUR

    Lot : 1464 Netherlands

    collectie 1852-1980 deels */** met veel beter materiaal w.b. nrs. 1-100 (inclusief nrs. 61b-61c, nr. 80 *), Jubileum 1923, Van Konijnenburg **, En Face *, Meeuwen, postbewijs compleet, Internering * met certificaat, port compleet, Armenwet * etc. in 2 luxe Davo albums
    Starting bid : 1400 EUR
    Hammer price : 1400 EUR

    Lot : 1465 Netherlands

     nominaal in jaarsets ruim EUR1500, NL 1 (1032x), NL 2 (47x), NL 5 (4x), Kerst (138x), Internationaal (175x), Aangetekend (3x)
    Starting bid : 1400 EUR
    Hammer price : 1900 EUR

    Lot : 1466 Netherlands

    nominaal ruim EUR 3500 w.b.  NL1 (ca. 1540x), NL2 (ca. 75x), Kerst (ca. 280x) en Wereld1 (ca. 270x) in 13 albums
    Starting bid : 1400 EUR
    Hammer price : 2200 EUR

    Lot : 1467 Netherlands

    collectie 1852-1944 vanaf 1869 geheel */** met veel beter materiaal w.b. 13-27, 44-47, Van Konijnenburg, roltanding etc. in luxe Davo album
    Starting bid : 1300 EUR
    Hammer price : 2000 EUR

    Lot : 1468 Netherlands

    kleinrondstempels uitgebreide collectie A-Z op emissie 1872 met betere stempels, mooie afdrukken etc., totaal ruim 950 ex. in blanco Leuchtturm album
    Starting bid : 1200 EUR
    Hammer price : 3000 EUR

    Lot : 1469 Netherlands

    collectie 1852-1960 meest */** met o.a. nrs. 1-79 (w.b. *), 99-100* , 104-105*, 130-131, 163-165*, Van Konijnenburg*, En Face*, Armenwet, port, postbewijs (compleet), telegram (compleet doch TG7 gebreken), brandkast en roltanding (behoudens nr. R32 compleet) in deels gemengde kwaliteit in 2 Lindner ringbanden
    Starting bid : 1200 EUR
    Hammer price : 1200 EUR

    Lot : 1470 Netherlands

    collectie 1872-1999 nagenoeg geheel ** in over het algemeen mooie kwaliteit met veel beter materiaal w.b. gecertificeerd Vleeming in 3 Davo albums
    Starting bid : 1200 EUR
    Hammer price : 1700 EUR

    Lot : 1471 Netherlands

    collectie 1891-1967 meest ** w.b. enkele ex. nagegomd met veel betere ex. en series, roltanding, port en dienst in 2 insteekboeken
    Starting bid : 1200 EUR
    Hammer price : 2000 EUR

    Lot : 1472 Netherlands

    Starting bid : 1200 EUR

    Lot : 1473 Netherlands

    nominaal ca. EUR 1170, NL1 (ca. 1400x), Kerst (ca. 135x) en Internationaal (ca. 150x) w.b. prestigeboekjes in o.a. 5 insteekboeken en vellenmap
    Starting bid : 1200 EUR
    Hammer price : 1600 EUR

    Lot : 1474 Netherlands

    emissie 1864, collectie van ruim 40 meest betere poststukken w.b. buitenlandse bestemmingen in ringband
    Starting bid : 1000 EUR

    Lot : 1475 Netherlands

    port, collectie van ca. 60 poststukken vanaf emissie 1870 met betere ex., doch de zegels van emissie 1881 merendeels (donker) verkleurd, in ringband
    Starting bid : 1000 EUR

    Lot : 1476 Netherlands

    Postgeschiedenis Den Helder, 28 poststukken ca.1828-1845 met ZEE-BRIEF stempels, Marine Gezuiverd, UITZEE w.b. uit Havana, Berbice (slavenhandel), Suriname, Batavia, Rio de Janeiro, scheepsnamen, etc., tevens 4 poststukken ca. 1851 naar Suriname en 5 naar Ned.-Indië
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1000 EUR

    Lot : 1477 Netherlands

    gespecialiseerde collectie 1852-1960  gestempeld in mooie kwaliteit en nagenoeg compleet w.b. nr. 47 (3x) 72f en 121i, inclusief roltanding (behoudens nr. 32), port en dienst in twee insteekboeken.
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 2000 EUR

    Lot : 1478 Netherlands

     voorraad */** vanaf 1867 met veel betere ex. en series in dik insteekboek
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1300 EUR

    Lot : 1479 Netherlands

    collectie vananf 1852 gespecialiseerd op type en tanding en veel beter materiaal, tevens veel * en ** (jaren '20 en '30), op zelfgemaakte bladen in 8 kleine ordners, in doos
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1300 EUR

    Lot : 1480 Netherlands

    10 cent rood nr. 2 platen IV, V, VII, VIII, IX en X, ruim 600 ex. alle geplaat door inzender in gemengde kwaliteit op insteekbladen in doosje
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1000 EUR

    Lot : 1481 Netherlands

    collectie 1852-2011 deels */** met veel beter materiaal w.b. nrs. 1-80, 101, 130-131, Back of the Book etc. oudste gedeelte in gemengde kwaliteit in 11 Davo albums in verhuisdoos
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1400 EUR

    Lot : 1482 Netherlands

    zeer uitgebreide, unieke collectie kortebalkstempels (ruim 6500 ex.) topografisch gesorteerd op alfabetische volgorde met veel luxe afdrukken en betere ex. in 14 insteekboeken
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1500 EUR

    Lot : 1483 Netherlands

    collectie 1852-2000 gestempeld met veel beter materiaal w.b. nrs. 1-79 (inclusief 61b-61c), Jubileum 1923, Meeuwen, roltanding (behoudens nr. R32 compleet), port compleet (inclusief nrs. P67a-68b), telegram compleet etc. in 2 Davo albums
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1300 EUR

    Lot : 1484 Netherlands

    collectie 1852-2008 * met beter materiaal in 12 Davo albums in 2 dozen
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1000 EUR

    Lot : 1485 Netherlands

    nominaal ruim EUR 890, NL 1 (894x), NL 2 ( 45x), NL 5 (3x), Kerst (70x), Internationaal (137x) aant (2x)
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1300 EUR

    Lot : 1486 Netherlands

    emissie 1864, gespecialiseerde collectie w.b. enkele proeven, puntstempels, langstempels, poststukken (w.b. buitenlandse bestemmingen) etc. keurig opgezet en beschreven in ringband
    Starting bid : 1000 EUR

    Lot : 1487 Netherlands

    collectie 1852-2001 op hoofdnummers compleet met tevens port, dienst, roltanding, telegram etc. in deels gemengde kwaliteit in 5 Lindner ringbanden
    Starting bid : 1000 EUR

    Lot : 1488 Netherlands

    mooie collectie stempels (ruim 5000 ex.) gesorteerd op provincie met veel luxe afdrukken en betere ex. w.b. klein-, groot-, langebalk-, kortebalk- en cilinderbalkstempels in groot album
    Starting bid : 1000 EUR

    Lot : 1489 Netherlands

    emissie 1872, gespecialiseerde collectie met tandingen, stempels en veel poststukken met beter materiaal, keurig beschreven en opgezet in 2 albums
    Starting bid : 1000 EUR

    Lot : 1490 Netherlands

    nominaal ca. EUR1240, NL1 (ca. 1450), Wereld (ca. 130) en Kerst (ca. 233) in 11 albums/mappen
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1700 EUR

    Lot : 1491 Netherlands

    collectie 1852-2001 vanaf 1943 vrijwel geheel ** met veel beter materiaal w.b. nrs. 1-49, 130-131, roltanding, telegram, Internering, postbewijs, automaatboekjes compleet etc. in 4 Davo albums
    Starting bid : 900 EUR
    Hammer price : 900 EUR

    Lot : 1493 Netherlands

    nominaal ca. EUR 1400, NL1 (ca. 650x), Kerst (ca. 70x) en Wereld (ca. 175x) in 4 Davo albums, twee insteekboeken, ringmap, envelop en mapje
    Starting bid : 900 EUR
    Hammer price : 1260 EUR

    Lot : 1494 Netherlands

    collectie 1852-1982 meest gestempeld en op hoofdnummers compleet inclusief 61b-61c met verder o.a. postbewijs (compleet), dienst (compleet), luchtpost (compleet), port, roltanding en telegram (behoudens TG7 compleet), deels in gemengde kwaliteit in 2 Davo albums
    Starting bid : 800 EUR
    Hammer price : 1000 EUR