Many original country collections
  • Lot : 1700 Netherlands

    mooie collectie 1869-2008 */** (meest **) in goede tot mooie kwaliteit met veel betere ex. en series o.a. Bontkraag, Jubileum 1923, Veth, Van Konijnenburg, port, proeven, plaatfouten, certificaten, nominaal etc. in 7 Davo albums
    Starting bid : 3000 EUR
    Hammer price : 5500 EUR

    Lot : 1701 Netherlands

    complete collectie 1852-2008 geheel (*)/*/** (oudste gedeelte gemengde kwaliteit) met iets Back of the Book in 5 Importa Juweel albums
    Starting bid : 2600 EUR
    Hammer price : 2800 EUR

    Lot : 1702 Netherlands

    emissie 1852 halfrondfranco-stempels, collectie van ca. 300 ex. in over het algemeen redelijke tot goede kwaliteit met betere ex. w.b. mooi Vlissingen C op nr. 3 (zegel minder mooi) in insteekboek
    Starting bid : 2000 EUR
    Hammer price : 4000 EUR

    Lot : 1703 Netherlands

    collectie 1852-1958  (*) */** w.b. nagegomd met veel beter materiaal o.a. nrs. 1-3, 11, 12, 27, 34-42, 44, 49, 80, 99-101, 104, 130-131, 163-165, Van Konijnenburg, En Face, port en roltanding etc. in 2 blanco Stanley Gibbons albums
    Starting bid : 2000 EUR
    Hammer price : 2000 EUR

    Lot : 1704 Netherlands

    grootrondstempels uitgebreide collectie (ca. 3300 ex.) inclusief doubletten met veel betere en zeldzame stempels w.b. Colijnsplaat, De Hoorn (Terschelling). Deil (Gld.), Dirksland HPK, Frederiksoord HPK, Gassel, Gronsveld, Huizen HPK, Lamswaarde, Loppersum HPK, Nijverdal HPK, Oosterhout (Gld.), Schinveld, Scheveningen 2, Amsterdam-Centr.Station P.P., Delft Station, Nunen Station, Amsterdam E, Rotterdam-Z.Beijerland 1 en 2, Sandenb.laan-Z.Driebergen etc. in deels gemengde kwaliteit in Davo Kosmos album
    Starting bid : 2000 EUR
    Hammer price : 3600 EUR

    Lot : 1705 Netherlands

    voorraad */** en gestempeld vanaf 1852  met betere ex. w.b. nrs. 80, 105, P68b w.b. nagegomd en falsificaten in dik insteekboek
    Starting bid : 2000 EUR
    Hammer price : 3400 EUR

    Lot : 1706 Netherlands

    collectie 1864-2012 geheel */** met veel beter materiaal w.b. klassiek in gemengde kwaliteit, Bontkraag, Jubileum 1923, Veth, Van Konijnenburg, En Face, Back of the Book etc. in 8 Davo albums. Tevens 4 insteekboeken (grotendeels ledig)
    Starting bid : 2000 EUR
    Hammer price : 3600 EUR

    Lot : 1707 Netherlands

    roltanding ongesorteerde voorraad */** en gestempeld w.b. blokken van 4, velgedeelte R30 etc. in 2 insteekboeken
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 2200 EUR

    Lot : 1708 Netherlands

    mooie collectie vanaf 1852 meest gestempeld met veel beter materiaal w.b. stempels (langstempel Holten op nr. 1), uitgebreide sortering roltanding, blokken van 4, velrandbijzonderheden en plaatfouten (533P: rode punt in het voorhoofd van de koningin) etc. in deels gemengde kwaliteit in 2 albums
    Starting bid : 1500 EUR

    Lot : 1709 Netherlands

    collectie 1852-2001 meest */** en prestigeboekjes 2003-2010 ** (33 ex.) met o.a. nrs. 1-80 (w.b. *), 99-101*, 104-105*, 130-131, Armenwet, port, postbewijs (compleet), telegram, brandkast en roltanding (behoudens nr. R32 compleet) in deels gemengde kwaliteit in 5 albums
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 2000 EUR

    Lot : 1710 Netherlands

    collectie 1852-2018 deels */** op hoofdnummers compleet met veel beter materiaal w.b. Wilhelmina Bontkraag, Jubileum 1913 en 1923, Veth *, Van Konijnenburg ** met certificaat Muis 1990, En Face meest **,  postbewijs compleet, port, roltanding compleet * (behoudens nr. R32) etc. en nominaal 'Velletjes' 2003-2018 in 6 Davo albums

    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 2600 EUR

    Lot : 1711 Netherlands

    collectie gestempeld vanaf 1852, later */** met veel betere ex. en series w.b. nrs. 1-47, 80, 101, 130-131, Veth*, Van Konijnenburg*, En Face*, Meeuwen** met certificaat Muis 2008, roltanding*, Armenwet, port, postbewijs (compleet), brandkast (compleet) etc. in 2 Lindner albums en map
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 2200 EUR

    Lot : 1712 Netherlands

    nominaal ca. EUR 1280, NL1 (1874x), NL2 (37), NL5 (4x), Kerst (251x) en Wereld (270x) in 5 Davo albums, 3 insteekboeken, 4 mapjes in doos
    Starting bid : 1400 EUR
    Hammer price : 2080 EUR

    Lot : 1713 Netherlands

    collectie 1852-1975 meest licht gestempeld met veel beter materiaal w.b. nrs. 1-100, 130-131, Meeuwen, port, telegram, roltanding, interneringszegels, armenwet, dienst, brandkast etc. in Leuchtturm album
    Starting bid : 1200 EUR
    Hammer price : 1200 EUR

    Lot : 1714 Netherlands

    collectie 1852-2002 gestempeld en */** en op hoofdnummers compleet w.b. nr. 80 gestempeld (certificaat Vleeming), nr. 101 gestempeld, En Face **, roltanding (behoudens nr. R32 compleet), port compleet, Internering, postbewijs, automaatboekjes etc. in 5 luxe Davo albums
    Starting bid : 1200 EUR
    Hammer price : 1400 EUR

    Lot : 1715 Netherlands

    uitgebreide collectie postgeschiedenis Enschede, ruim 2000 poststukken vanaf ca. 1865 van/naar Enschede met veel prentbriefkaarten en firma poststukken, tevens enkele postbuskaartjes, Zeppelin poststukken etc. in 31 ringbanden in 2 verhuisdozen
    Starting bid : 1200 EUR
    Hammer price : 2800 EUR

    Lot : 1716 Netherlands

    collectie 1852-2019 gestempeld (o.a. 104/105) en * en ** w.b. 136/138 en nominaal ca. EUR 510, NL1 (965x), NL2 (13x), NL5 (3x), kerst (100x), internationaal (85x) en aangetekend (1x), in 4 insteekboeken
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1100 EUR

    Lot : 1717 Netherlands

    collectie 1852-2000 gestempeld op hoofdnummers compleet en Back of the Book zo goed als compleet in 4 Davo albums. Kwaliteit deels gemengd!
    Starting bid : 1000 EUR

    Lot : 1718 Netherlands

    nominaal ca. EUR 850, NL1 (ca. 1055x), NL2 (ca. 30x), Internationaal (ca. 120) en Kerst (ca. 112) in 7 Davo albums in verhuisdoos
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1500 EUR

    Lot : 1719 Netherlands

    nominaal ca. EUR 830, NL1 (ca. 1290), NL2 (25), NL5 (6x), aant. (2x), Kerst (185x) en Wereld (185x) in 12 albums in doos
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1500 EUR

    Lot : 1720 Netherlands

    voorraad (*)/*/** vanaf 1852 w.b. betere ex. in gemengde kwaliteit en nominaal in 3 dikke insteekboeken en envelop
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 2000 EUR

    Lot : 1721 Netherlands

    Starting bid : 900 EUR
    Hammer price : 1400 EUR

    Lot : 1722 Netherlands

    emissie Wilhelmina Hangend Haar, collectie van ca. 60 betere poststukken w.b. diverse meng- en combinatiefrankeringen, aangetekend, pakketkaarten, hotelbrieven (Victoria Hotel Amsterdam) etc. in ringband
    Starting bid : 800 EUR
    Hammer price : 1000 EUR

    Lot : 1723 Netherlands

    collectie van 39 poststukken w.b. div. emissie 1867 (mengfrankering naar Denemarken 1871, 25 cent donkerviolet naar Genua 1871), emissie 1872 (langstempel L: Soeren op 12½ cent grijs naar Aden 1880, 12½ cent grijs (2x) op envelop naar Reggio Emilia (I) 1882), punt-, langstempels, vroegst bekende data etc. in ringband
    Starting bid : 800 EUR
    Hammer price : 800 EUR

    Lot : 1724 Netherlands

    nominaal ca. EUR 2100 in doos
    Starting bid : 800 EUR
    Hammer price : 1200 EUR

    Lot : 1725 Netherlands

    Starting bid : 800 EUR
    Hammer price : 1200 EUR

    Lot : 1726 Netherlands

    nominaal ruim EUR 860, NL1 (ca. 900x), Internationaal (ca. 150x), Kerst (ca. 140) in 3 Davo albums, doosje en jaarset
    Starting bid : 800 EUR
    Hammer price : 1200 EUR

    Lot : 1727 Netherlands

    collectie van ca. 100 betere post(waarde)stukken vanaf 1924 w.b. emissie Veth, pakketkaarten, postbuskaartjes, retour, expresse, Tweede Wereldoorlog etc. in 2 ringbanden
    Starting bid : 750 EUR
    Hammer price : 850 EUR

    Lot : 1728 Netherlands

    emissies Cijfer 1899 en Bontkraag, collectie van ca. 60 betere poststukken w.b. meng- en combinatiefrankeringen, (particuliere) expresse, aangetekend, waarde, bericht van ontvangst, bestemmingen (o.a. Dominicaanse Republiek en Filipijnen) etc. in ringband
    Starting bid : 750 EUR
    Hammer price : 750 EUR

    Lot : 1729 Netherlands

    collectie 1852-1930 gestempeld en iets gespecialiseerd w.b. betere ex. o.a. nrs. 6 (4x), 11 (2x), 12 (2x), 29 (3x), 47-49 (3x) etc. in over het algemeen mooie kwaliteit keurig opgezet in blanco album
    Starting bid : 750 EUR
    Hammer price : 1200 EUR

    Lot : 1730 Netherlands

    mooie collectie poststukken (ca. 580 ex.) verzameld op enkelfrankering vanaf 1852 w.b. nrs. 3, 6, 11, 41, 130, buitenlandse bestemmingen, expresse, Internering 1 etc. in 6 Importa ringmappen in verhuisdoos
    Starting bid : 750 EUR
    Hammer price : 1500 EUR

    Lot : 1731 Netherlands

    collectie vanaf 1852 gestempeld, later */** met betere ex. (nrs. 48, 80, 101, 130-131, LP12-13), proeven, poststukken, beter Back of the Book (brandkast, roltanding) en wat nominaal in 5 Davo albums
    Starting bid : 750 EUR
    Hammer price : 1500 EUR

    Lot : 1732 Netherlands

    collectie betere poststukken (ruim 190 ex.) vanaf Wilhelmina Bontkraag w.b. meng- en combinatiefrankeringen, aangetekend, luchtpost, expresse, armenwet, internering etc. in 5 ordners en map
    Starting bid : 750 EUR
    Hammer price : 1400 EUR

    Lot : 1733 Netherlands

    collectie 1852-2013 gestempeld w.b. nrs. 1-80 en Back of the Book in 9 Davo albums
    Starting bid : 750 EUR
    Hammer price : 1200 EUR

    Lot : 1734 Netherlands

    collectie 1852-1999 meest */** met beter materiaal w.b. En Face ** en automaatboekjes in 4 Davo albums. Oudste gedeelte gemengde kwaliteit!
    Starting bid : 750 EUR
    Hammer price : 800 EUR

    Lot : 1735 Netherlands

    collectie post(waarde)stukken (ruim 600 ex.) w.b. emissie 1864 en 1867 met buitenlandse bestemmingen, enkelfrankeringen, iets O.R. (o.a. Nieuw-Guinea) etc. in 5 albums
    Starting bid : 750 EUR
    Hammer price : 850 EUR

    Lot : 1736 Netherlands

    emissies Vliegende duif en Veth mooie gespecialiseerde collectie w.b. foutdrukken, variëteiten, velrandbijzonderheden, perfins, enkele post(waarde)stukken in blanco (ringband)album
    Starting bid : 700 EUR
    Hammer price : 1700 EUR

    Lot : 1737 Netherlands

    collectie 1872-2001 */** w.b. betere ex. en nagegomd en deels dubbel verzameld in 7 ringbanden
    Starting bid : 700 EUR
    Hammer price : 700 EUR

    Lot : 1738 Netherlands

    Geïllustreerd verzamelen en collectie velletjes** nominaal ca. EUR 1000, NL1 (630x), NL2 (12x), Kerst (120x) en Wereld (85x) in 5 Davo albums
    Starting bid : 700 EUR
    Hammer price : 1100 EUR

    Lot : 1739 Netherlands

    nominaal ruim EUR 870, NL1 (ca. 680x), NL2 (20x), Int (ca. 90x), Kerst (ca. 100x) in 2 albums, 1 insteekboek en 13 jaarsets in doosje
    Starting bid : 700 EUR
    Hammer price : 1100 EUR

    Lot : 1740 Netherlands

    nominaal ca. EUR 1400, NL1 (ca. 350), Wereld (ca. 50) en Kerst (ca. 112) in 3 mappen, 3 insteekboeken, 3 albums en een doosje
    Starting bid : 700 EUR
    Hammer price : 1100 EUR

    Lot : 1741 Netherlands

    voorraad Back of the Book */** en gestempeld met veel beter materiaal w.b. roltanding, luchtpost (o.a. Meeuwen 18x gestempeld), port (o.a. P28), dienst, postbewijs (2x compleet) etc. in dik insteekboek
    Starting bid : 600 EUR
    Hammer price : 800 EUR

    Lot : 1742 Netherlands

    collectie port gespecialiseerd op typen en tanding (blok P37 met P37B in het midden, P66f, P67b-P68b), tevens dienst, postbewijs etc. in map
    Starting bid : 600 EUR
    Hammer price : 850 EUR

    Lot : 1743 Netherlands

    collectie 2004-2014 ** inclusief velletjes, nominaal ruim EUR 1300 w.b. veel NL1 in 2 Davo albums
    Starting bid : 600 EUR
    Hammer price : 800 EUR

    Lot : 1744 Netherlands

    post(waarde)stukken meest met kleinrondstempels w.b. betere ex. (o.a. Achlum, Hemrik etc.) totaal ca. 135 ex. in 2 albums
    Starting bid : 600 EUR
    Hammer price : 1000 EUR

    Lot : 1745 Netherlands

    collectie 1898-1998 gestempeld en */** w.b. nagegomd met beter materiaal w.b. 104-105, Jubileum 1923, Van Konijnenburg ** (certificaat Moeijes 1987), En Face en automaatboekjes in 6 Davo albums
    Starting bid : 600 EUR
    Hammer price : 650 EUR

    Lot : 1746 Netherlands

    Jubileum 1913, gespecialiseerde collectie gestempeld w.b. nr. 101, nr. 91 in blok van 8 met drukwerkrolstempel, blokken van 4, grotere eenheden, enkele poststukken w.b. 1 aangetekend ex. met gestempeld strookje Legerplaats bij Harderwijk, gefrankeerd met nr. 92 in blok van 4, nr. 93 met langstempel Delft etc. in ringband
    Starting bid : 600 EUR

    Lot : 1747 Netherlands

    postgeschiedenis Kampen, collectie van ca. 180 poststukken vanaf 1745 w.b. beter voorfilatelie, emissie 1852, gefrankeerde kwitanties etc. in o.a. 5 albums
    Starting bid :