Belgium

Highlights:
GREAT BRITAIN POSTAL FISCAL STAMPS · The Kees van Nugteren Collection
BOSNIA AND HERZEGOVINA incl. Postal History · The Gerrit Matthijssen Collection (part II)
  • Lot : 362 Belgium

    Catalogue number : 266A-266K
    Postzegeldagen Antwerpen 5 centiem t/m 10 frank, pracht ex., cat.w. 750
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 80 EUR

    Lot : 363 Belgium

    Catalogue number : 272A-272K
    Gekroonde L 5 centiem t/m 10 frank, pracht ex., cat.w. 850
    Starting bid : 120 EUR
    Hammer price : 140 EUR

    Lot : 364 Belgium

    Catalogue number : TR50, TR54
    Vliegend Wiel 20 centiem olijf en 50 centiem grijs, pracht ex. gesigneerd Williame, cat.w. 835
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 190 EUR

    Lot : 365 Belgium

    Catalogue number : TR135 vanaf
    Spoorwegzegels 5c roodbruin t/m 1F, 2F, 3F, 4F t/m 20F en 50F alle met opdruk - SPECIMEN - op de F2,70 na de complete reeks die door de UPU is verspreid, meest pracht ex., schaarse reeks ! OBP niet vermeld
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 366 Belgium

    Catalogue number : TR178-201
    Eeuwfeest spoorwegen 10 centiem t/m 100 frank, pracht ex. (30 frank dun plekje), cat.w. 1200
    Starting bid : 120 EUR
    Hammer price : 160 EUR

    Lot : 367 Belgium

    Catalogue number : JO1-18
    Dagbladzegels 10c vermiljoen t/m 20F paarsroze alle met opdruk - SPECIMEN -, meest pracht ex. enkele schoonheidsfoutjes (gomvouwtjes, kort tandje etc.) schaarse reeks ! , cat.w. 425
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 368 Belgium

    Catalogue number : BA1-BA24
    Reisgoed 10 centiem t/m 50 frank, pracht ex. (nr. BA23 tandinggebrek), cat.w. 1410
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 260 EUR