Bidsheet

You have not added any lots to your bid form.

Belgium

  • Lot : 1555 Belgium

    collectie 1849-2004 gestempeld en  */** . Vaak dubbel in klemstrook w.b. beter materiaal in 5 Schaubek albums
    Starting bid : 300 EUR
    Your bid : EUR Auto bid

    Lot : 1560 Belgium

    voorraad met o.a. veel gestempeld ouder materiaal, postfrisse blokken, spoorwegen, iets poststukken in 6 insteekboeken/albums
    Starting bid : 200 EUR
    Your bid : EUR Auto bid

    Lot : 1616 Belgium

    en gebieden w.b. Koekelbergblok in 8 albums/insteekboeken
    Starting bid : 100 EUR
    Your bid : EUR Auto bid

    Lot : 1623 Belgium

    meest gestempeld in 2 Davo albums en 7 insteekboeken
    Starting bid : 100 EUR
    Your bid : EUR Auto bid

    Lot : 1640 Belgium

    zegels en poststukken in 3 insteekboeken etc. in doos
    Starting bid : 75 EUR
    Your bid : EUR Auto bid