NL 1852 King William III

  • Lot : 1711 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 11g
    Kleurproef in steenrood van de 10 cent plaat V pos. 73 met zeer duidelijk streepje op wang, pracht ex. zonder gom (zoals uitgegeven) met certificaat Vleeming 2020
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 1712 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1q
    5 cent blauw plaat VI pos. 18 op dik papier, pracht ex. met volle originele gom en certificaat Vleeming 2020, cat.w. 600
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 170 EUR

    Lot : 1713 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1r
    5 cent blauw plaat VI op dun papier, pracht ex. met originele bruine gom en certificaat Moeijes 1982, cat.v. 600
    Starting bid : 150 EUR

    Lot : 1714 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2p
    10 cent rood plaat X pos. 47 op dik papier met certificaat Vleeming 2020, pracht ex., cat.w. 650
    Starting bid : 150 EUR

    Lot : 1715 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 3b
    15 cent donkeroranje pos. 99 (?) met velrand, pracht ex. met volle originele gom en minieme plakkerrest met certificaat Koopman 1982, cat.w. 1200
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 460 EUR

    Lot : 1716 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1-3
    5 t/m 15 cent alle met afstempeling franco zonder kastje, pracht ex.
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 70 EUR

    Lot : 1717 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1i
    5 cent donkerblauw plaat III pos. 5 en 26 in brugpaar, pracht ex. (niet tussen de zegels gevouwen) met certificaat Dr. Louis 2004. Het Corinphila archief meldt 17 brugparen van de 5 cent, waarvan de meeste tussen de zegels gevouwen!
    Starting bid : 3000 EUR
    Hammer price : 8500 EUR

    Lot : 1718 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2g
    10 cent rood plaat IV pos. 47-49 in strip van 3 op vouwbrief van Dordrecht 30-1-185? naar Keulen, vrijwel pracht ex. (envelop iets onfris en 2 vouwen)
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 1719 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 3c
    15 cent oranje pos. 14-15 en 36 in brugpaar met extra zegel, pracht ex. (niet gevouwen tussen de zegels) met certificaat Vleeming 2019. Uiterst zeldzaam, volgens het Corinphila archief 8 gebruikte brugparen van de 15 cent bekend w.b. 4 met extra zegel. Herkomst: collectie Schwartz (1955), Klaassen (2010)
    Starting bid : 8000 EUR
    Hammer price : 12000 EUR

    Lot : 1720 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 3c
    15 cent oranje (2x w.b. 1 ex. met velrand) op envelop van Den Haag 1-6-1863 over Emmerich naar Ems (Hertogdom Nassau), zegels pracht ex., envelop diverse gebreken
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 130 EUR

    Lot : 1721 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 3d, 4AII
    15 cent oranjegeel pos. 48 en 49 en emissie 1864 5 cent blauw Utrechtse druk plaat II op kleinformaat envelop van Eindhoven 21-11-1864 via Emmerich naar Payerne (CH). Tariefopbouw: 10 cent Nederlands port tot de grens, 15 cent Pruissisch port (2 silbergroschen, geschreven wf2 in blauw) en Zwitsers port 10 cent, totaal 35 cent, pracht ex. met certificaat Vleeming 2020. Uiterst zeldzame en misschien unieke mengfrankering (de combinatie van één nr. 3 met  nr. 4 komt veel regelmatiger voor) en vroeg gebruik van de nr. 4!
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 6000 EUR

    Lot : 1741 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1b
    Rondstempel met Egyptische letters Winterswyk (Ey 500) in zwart met tevens onleesbaar halfrond-francostempel op 5 cent blauw plaat I, pracht ex. Dit stempel door Humalda van Eysinga alleen in blauw gemeld!
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR