NL 1867 King William III

  • Lot : 1746 NL 1867 King William III

    Catalogue number : 7, 9
    5 cent blauw (2x) en 15 cent oranjebruin op vouwbrief van Amsterdam 5-5-1870 naar Turijn, pracht ex. (verticaal archiefvouwtje en datum met viltstift op achterzijde geschreven) gesigneerd Van Dieten
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 220 EUR

    Lot : 1747 NL 1867 King William III

    Catalogue number : 8 IIB
    10 cent karmijn type II tanding 10½ x 10¼, pracht ex. (gomvouw in rechter kaderlijn) met certificaat Vleeming 2019, cat.w. 425
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 1748 NL 1867 King William III

    Catalogue number : 9 IIB
    15 cent oranjebruin type II tanding 10½ x 10¼, fraai ex. (diverse gebreken) met certificaat Vleeming 2020, cat.w. 1500
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 1749 NL 1867 King William III

    Catalogue number : 9IIE
    15 cent oranjebruin type II tanding 13¼ x 14 kleine gaten op kleinformaat aangetekende envelop van Vriesenveen via Almelo 8-11-1872 naar Utrecht, vrijwel pracht ex. (ruw geopend rechterzijde)
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 190 EUR

    Lot : 1750 NL 1867 King William III

    Catalogue number : 9IIE
    15 cent oranjebruin type II tanding 13¼ x 14 kleine gaten (4x) op complete vouwbrief van Amsterdam 1-9-1871 naar Londen, fraai ex. (scheur voorzijde gerepareerd). Brieven in de 4e gewichtsklasse naar Londen in deze periode zijn zeldzaam!
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 320 EUR

    Lot : 1751 NL 1867 King William III

    Catalogue number : 10 IA
    20 cent donkergroen type I tanding 12¾ x 11¼, pracht ex. met certificaat Vleeming 2020, cat.w. 1375
    Starting bid : 340 EUR
    Hammer price : 800 EUR

    Lot : 1752 NL 1867 King William III

    Catalogue number : 10
    20 cent donkergroen (2x) op briefomslag van Amsterdam 26-8-1872 via Valenciennes naar Parijs, pracht ex. Herkomst: collectie Gerrish (1979)
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 95 EUR

    Lot : 1753 NL 1867 King William III

    Catalogue number : 11 IIA
    25 cent donkerviolet type II tanding 13¾ x 11¾, vrijwel pracht ex. met originele gom en grote plakkerrest, cat.w. 3300
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 440 EUR

    Lot : 1754 NL 1867 King William III

    Catalogue number : 11 IA
    25 cent donkerviolet type I tanding 12¾ x 11¼, (vrijwel) pracht ex. met certificaat Vleeming 2020: Gom origineel met grote plakkerrest en onderzijde spoor grote verwijderde plakker, in gom originele zwarte puntjes. Bovenzijde enkele getinte tandpuntjes overigens fris zegel., cat.w. 3300
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 400 EUR

    Lot : 1755 NL 1867 King William III

    Catalogue number : 11 IID
    25 cent donkerviolet type II tanding 14 kleine gaten, fraai ex. (miniem dun stipje in rand en minimaal scheurtje) doch met volkomen gave tanding en mooi van kleur! Puntstempel 76 Middelburg (één van de 2 bekende puntstempels op deze tanding). Certificaat NVPH 1959, cat.w. 5000. Het Corinphila archief meldt ca. 20 ex. van deze tandingrariteit!
    Starting bid : 600 EUR
    Hammer price : 850 EUR

    Lot : 1756 NL 1867 King William III

    Catalogue number : 12 IA
    50 cent goudkleur type I tanding 12¾ x 11¾, pracht ex. met volle originele gom (enkele getinte tandpuntjes) en certificaat NVPH 2000, cat.w. 3500
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 950 EUR

    Lot : 1757 NL 1867 King William III

    Catalogue number : 12 IA
    50 cent goudkleur type I tanding 12¾ x 11¼, vrijwel pracht ex. met certificaat Vleeming 2020: Zegel en tanding echt, aanwezige gom origineel doch grotendeels ingedroogd met plakkerrest en sporen verwijderde plakkers. Goudkleur grotendeels geoxydeerd en zegel speldenprik in laatste D van Nederland, cat.w. 3500
    Starting bid : 240 EUR
    Hammer price : 320 EUR