NL 1949 Queen Juliana

  • Lot : 1893 NL 1949 Queen Juliana

    Niet uitgegeven zegel 10 cent groen met Juliana met kroontje, pracht ex. (kleine gombeschadiging) met certificaat Muis 2001. Dit ontwerp werd door koningin Juliana hoogstpersoonlijk afgekeurd vanwege het kroontje op haar voorhoofd, zij wilde graag doorgaan voor een normale vrouw uit het volk! Zeer zeldzaam, slechts ca. 10 ex. bekend!
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 900 EUR

    Lot : 1894 NL 1949 Queen Juliana

    Catalogue number : 518-537
    5 cent t/m 10 gulden, cat.w. 1480
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 1895 NL 1949 Queen Juliana

    Catalogue number : 518-537
    5 cent t/m 10 gulden met certificaat Vleeming 2017 voor nrs. 534-537, cat.w. 1480
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 220 EUR

    Lot : 1896 NL 1949 Queen Juliana

    Catalogue number : 534-537
    1 t/m 10 gulden met certificaat Moeijes 1987 voor nrs. 535-537, cat.w. 1150
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 180 EUR

    Lot : 1897 NL 1949 Queen Juliana

    Catalogue number : 534-537
    1 t/m 10 gulden (nrs. 535 en 536 met velrand) met certificaat Vleeming 2012, cat.w. 1150
    Starting bid : 130 EUR
    Hammer price : 180 EUR

    Lot : 1898 NL 1949 Queen Juliana

    Catalogue number : 534-537
    1 t/m 10 gulden met certificaat NKD 2016, cat.w. 1150
    Starting bid : 130 EUR
    Hammer price : 170 EUR

    Lot : 1899 NL 1949 Queen Juliana

    Catalogue number : 534-537
    1 t/m 10 gulden met certificaat NKD 2015, cat.w. 1150
    Starting bid : 130 EUR
    Hammer price : 180 EUR

    Lot : 1900 NL 1949 Queen Juliana

    Catalogue number : 534-537
    1 t/m 10 gulden met certificaat NKD 2017, cat.w. 1150
    Starting bid : 130 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 1901 NL 1949 Queen Juliana

    Catalogue number : 534-537
    1 t/m 10 gulden (nrs. 535-537 alle met velrand), 5 gulden 536a, met certificaat NKD 2017, cat.w. 1220
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 1902 NL 1949 Queen Juliana

    Catalogue number : 534-537
    Starting bid : 130 EUR
    Hammer price : 200 EUR