CORINPHILA veilingen

Netherlands and former Territories

Sort list :
  • Lot : 2906 Netherlands and former Territories

    met o.a. legioenblokken, ca. EUR 150 nominaal, voorraad gestempeld Indië in zakjes en insteekkaarten 
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 260 EUR

    Lot : 2909 Netherlands and former Territories

    voorraad gestempeld en */** w.b. ouder en beter materiaal op insteekkaarten en in pergamijnzakjes in 14 doosjes, 2 kistjes en mappen in 4 verhuisdozen 
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 1800 EUR

    Lot : 2912 Netherlands and former Territories

    restanten w.b. oud(er) materiaal op bladen, in zakjes, op insteekkaarten etc.
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 240 EUR

    Lot : 2920 Netherlands and former Territories

    w.b. iets nominaal in 7 Davo albums en 4 insteekboeken
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 2921 Netherlands and former Territories

    groot aantal post(waarde)stukken vanaf ca. 1870 w.b. kwitanties
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 240 EUR

    Lot : 2924 Netherlands and former Territories

    poststukken w.b. ouder materiaal (2 voorfilateliebrieven 18e eeuw), fdc's, iets correspondentie etc. 
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 2929 Netherlands and former Territories

    voorraad en restantcollecties gestempeld en */** w.b. postzegelboekjes, poststukken en iets modern Suriname in 20 albums en insteekboeken in 2 verhuisdozen 
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 240 EUR

    Lot : 2931 Netherlands and former Territories

    restantcollecties Nederland en postzegelboekjes Suriname in 10 albums en insteekboek
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 2936 Netherlands and former Territories

    gestempeld en */** w.b. ouder materiaal in insteekboeken, zakjes, kistjes etc.
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 2938 Netherlands and former Territories

    met o.a. modern Aruba en Nederlandse Antillen ** en iets buitenland in 2 verhuisdozen
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 220 EUR

    Lot : 2941 Netherlands and former Territories

    w.b. ** met nominaal in Davo album, ringband, 3 insteekboeken en in trommel
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 80 EUR

    Lot : 2946 Netherlands and former Territories

    ca. 90 poststukken meest ouder materiaal
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 50 EUR

    Lot : 2947 Netherlands and former Territories

    w.b. ** in 10 banden
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 140 EUR

    Lot : 2950 Netherlands and former Territories

    collecties en voorraad in 12 albums en insteekboeken
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 140 EUR

    Lot : 2952 Netherlands and former Territories

    collecties en voorraden gestempeld en */** in 15 albums en mappen
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 240 EUR

    Lot : 2955 Netherlands and former Territories

    en iets buitenland, meest in zakjes met ongesorteerde zegels in doos
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 55 EUR

    Lot : 2959 Netherlands and former Territories

    w.b. fdc's en poststukken, verzameling Rembrandt en zijn Leerlingen (iets nominaal) en restantcollectie Nederland in 7 albums 
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 130 EUR

    Lot : 2961 Netherlands and former Territories

    collecties en voorraad w.b. Curaçao en Suriname */** in albums, insteekboeken en mappen  
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 160 EUR

    Lot : 2964 Netherlands and former Territories

    in 7 albums/insteekboeken
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 55 EUR

    Lot : 2968 Netherlands and former Territories

    ca. 120 post(waarde)stukken
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 2971 Netherlands and former Territories

    post(waarde)stukken w.b. fdc's in o.a. 2 albums in krat
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 60 EUR

    Lot : 2972 Netherlands and former Territories

    poststukken w.b. luchtpost en iets buitenland
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 55 EUR

    Lot : 2978 Netherlands and former Territories

    collecties vanaf 1852 * en gestempeld, fdc's t/m 2010 etc. in 16 albums in 2 verhuisdozen
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 260 EUR

    Lot : 2984 Netherlands and former Territories

    meest */** inclusief fdc´s, postzegelboekjes en gestempeld buitenland in 9 insteekboeken/albums en doosjes
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 70 EUR

    Lot : 2985 Netherlands and former Territories

    voornamelijk Curacao en Indonesieen iets nominaal Nederland. Gestempeld en */** in envelop en 12 albums/insteekboeken
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 170 EUR

    Lot : 2988 Netherlands and former Territories

    voorraad gestempeld en */** w.b. iets modern Antillen en Aruba in 18 albums in 2 dozen 
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 180 EUR
Sort list :