Kingdom of the Netherlands

  • Lot : 5302 Kingdom of the Netherlands

    Koninkrijk Willem I, 77 ex. 25 cent en 9 ex. 10 cent, diverse jaren en kwaliteiten in doosje
    Starting bid : 700 EUR
    Hammer price : 2600 EUR

    Lot : 5303 Kingdom of the Netherlands

    Koninkrijk 9 ex. zilveren rijksdaalders Willem II en III in doosje
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 220 EUR

    Lot : 5304 Kingdom of the Netherlands

    Koninkrijk lot, 2 ½ gulden 1846, 1848, 1943D, 1 gulden 1848, 1943D, ½ gulden 1868, ½ cent 1854
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 5305 Kingdom of the Netherlands

    Koninkrijk Divers, waarbij veel zilver in doosje
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 170 EUR

    Lot : 5306 Kingdom of the Netherlands

    Koninkrijk Lot divers zilvergeld, waarbij iets overzee
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 95 EUR

    Lot : 5365 Kingdom of the Netherlands

    Koninkrijk penningen, Lot 6 penningen, meest 19e eeuw, waarbij een zilveren in doosje
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 60 EUR

    Lot : 5366 Kingdom of the Netherlands

    Koninkrijk penningen, diverse draag- en andere kleine medailles in doosje
    Starting bid : 50 EUR

    Lot : 5368 Kingdom of the Netherlands

    Koninkrijk penningen, 42 verschillende ex. Vereniging voor Penningkunst, gedeeltelijk in incomplete doosjes, waarbij de Watersnood 1953 in zilver
    Starting bid : 800 EUR
    Hammer price : 1000 EUR