all lots

  • Lot : 5381 Miscellaneous

    Miscellaneous penningen, Religie, prijsmedaille, enkele munten, contemporaine vervalsing Zweden 1559 etc. w.b. zilveren ex. Totaal 11 exemplaren in doosje
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 170 EUR

    Lot : 5382 Miscellaneous

    Miscellaneous Collectie afslagen in tin en afgietsels in gips van diverse penningen
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 2000 EUR

    Lot : 5383 Miscellaneous

    Miscellaneous Varia, loodjes etc in doosje
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 75 EUR

    Lot : 5385 Miscellaneous

    Miscellaneous Handgeschreven medische bul met lakstempels, 15e eeuw, Lakzegel Bohemen Karel I 1346-1378, als Karel IV Keizer van Duitsland in ijzeren doosje, en wat moderne lakstempels in doos
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 260 EUR

    Lot : 5389 Various

    Muntbenodigdheden Oud ivoren schroefdoosje doorsnede 53mm voor twee penningen
    Starting bid : 30 EUR
    Hammer price : 35 EUR

    Lot : 5390 Various

    Muntbenodigdheden penningen, Houten penningdoosje met gesneden afbeelding 'Retour de Chasse de Henri IV, prachtig doosje
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 5391 Various

    Muntbenodigdheden Diverse penningdoosjes, gedraaid hout, ivoor, en penningstandaardjes, vele exemplaren in grotere doos
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 260 EUR

    Lot : 5393 Various

    Muntbenodigdheden Divers fotografisch materiaal betreffende de 'Van Erp' collectie in doos
    Starting bid : 20 EUR
    Hammer price : 20 EUR

    Lot : 5394 Various

    Muntbenodigdheden Opbergsysteem munten en album in doos
    Starting bid : 10 EUR
    Hammer price : 10 EUR