Bidsheet

You have not added any lots to your bid form.

YOU ARE CURRENTLY VIEWING OUR ENTIRE CATALOGUE.
Show unsold lots Show all lots
  • Lot : 2200 Netherlands

    Catalogue number : sr-02
    Limburgse plattelandspost. Vouwbrief geschreven te Elsloo 29-4-1847 met busstempel O van Amby in zwart en SR (Service Rural) in rood via Maastricht naar Roermond (rondstempel 30-4), fris pracht ex.
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 2201 Netherlands

    1 / 3
    Catalogue number : 120-29, 6110-21
    Vouwbrief van Leiden 10-3-1864 (rood uurstempel) naar Haarlem (aankomststempel in rood) gericht aan John Enschedé en Zonen, pracht ex. met attest Vleeming 2020. De brief bevat opmerkingen over de Chinese tekst op bankbiljetten van Nederlands-Indië. De afzender, J. Hoffmann, stond eind 19e eeuw als authoriteit te boek op het gebied van Japanse en Chinese talen. Het betreft een brief in zeer goede staat met een zeer interessante mededeling betreffende de controle op dit bankbiljet.
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 65 EUR

    Lot : 2202 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 9
    Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 61-63 en 66-68 in blok van 6 met velrand, pracht ex. (plakkerrestjes achterzijde)
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 410 EUR

    Lot : 2203 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 9
    Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 80/85 in verticaal paar met hoekvelrand, vrijwel pracht ex. (enkele schaafplekjes achterzijde)
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 2204 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 9
    Proef in zwart op dik wit kartonpapier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 32, pracht ex. met certificaat Dr. Louis 1983
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 60 EUR

    Lot : 2205 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 10a
    Kleurproef van de 5 cent in fletsblauw plaat III pos. 91-92 en 96-97 in blok van 4 met hoekvelrand met watermerklijnen en Postze(gels), pracht ex. met certificaat Vleeming 2020. Herkomst: collectie De Jong (2001)
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1000 EUR

    Lot : 2206 NL 1852 King William III

    Onbedrukt veldeel handgeschept papier van 25 ex. met posthoorns, hoekvelrand en watermerklijnen, vrijwel pracht ex. (enkele vouwtjes en bruine plekjes) met certificaat Vleeming 2020
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 750 EUR

    Lot : 2207 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1s-3s
    5 cent diepdonkerblauw plaat I pos. 49, 10 cent rood plaat X pos. 49 op dun papier en 15 cent donkeroranje pos. 49 alle met specimen opdruk, vrijwel pracht ex. (gom alle 3 ex. deels getint, 5 cent afgesprongen gomdeeltje en 10 cent 2 miniem dunne plekjes) met certificaat Dr. Louis 2009, cat.w. 7500. Het Corinphila-archief meldt 11 complete sets! Herkomst: collectie Reed (1995)
    Starting bid : 2000 EUR
    Hammer price : 2000 EUR

    Lot : 2208 NL 1852 King William III

    / /
    Catalogue number : 1a
    5 cent diepdonkerblauw plaat I pos. 54-55 en 59-60 in blok van 4 waarin pos. 59 **, pracht ex. (bovenste 2 zegels gomrimpeltje) met certificaat Muis 2006, cat.w. 6500+
    Starting bid : 2000 EUR
    Hammer price : 2800 EUR

    Lot : 2209 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1r
    5 cent blauw plaat VI op dun papier, pracht ex. met originele bruine gom en certificaat Moeijes 1982, cat.w. 600
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 240 EUR

    Lot : 2210 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2b
    10 cent karmijn plaat I pos. 16-17 en 21-22 in blok van 4 met hoekvelrand, pracht ex. met volle originele gom en certificaat NVPH 1967, cat.w. 6000+
    Starting bid : 2400 EUR
    Hammer price : 2800 EUR

    Lot : 2211 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2p
    10 cent rood plaat X pos. 40 op dik papier, pracht ex. (ongegomde bovenrand met certificaat Vleeming 2020, cat.w. 650
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 340 EUR

    Lot : 2212 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2p
    10 cent rood plaat X pos. 47 op dik papier, pracht ex. met certificaat Vleeming 2020, cat.w. 650
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 180 EUR

    Lot : 2213 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 3a
    15 cent donkergeeloranje pos. 56-57 en 61-62 in blok van 4, pracht ex. (kleur bovenste paar licht aangetast door oxydatie, rechts miniem knipje tussen zegels) met certificaat Vleeming 2020, cat.w. 7500
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 1500 EUR

    Lot : 2214 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 3c
    15 cent oranje pos. 90, pracht ex. met volle originele gom en certificaat Vleeming 2020 (kleur wat flets en bruine puntjes in gom), cat.w. 1100
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 400 EUR

    Lot : 2215 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1c
    5 cent donkerblauw plaat I pos. 6-8 in strip van 3 met halfrond-francostempel Amsterdam C zonder jaartal (gebruikt in 1860), pracht ex. met certificaat Vleeming 2020. Zeer laat gebruik van plaat I!
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 380 EUR

    Lot : 2216 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1g
    5 cent blauw plaat II pos. 46 op geribd papier, pracht ex. met certificaat Dr. Louis 1987
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 2217 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1f
    5 cent staalblauw plaat II pos. 91-92 in paar met deel buurzegel, pracht ex.
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 110 EUR

    Lot : 2218 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1j
    5 cent blauw plaat III pos. 12-14 in strip van 3, pracht ex.
    Starting bid : 120 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 2219 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1j
    5 cent blauw plaat III pos. 76/81 in verticaal paar met hoekvelrand, pracht ex. met certificaat Dr. Louis 2005
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 340 EUR

    Lot : 2220 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1l
    5 cent blauw plaat IV pos. 37-40 in strip van 4, pracht ex.
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 500 EUR

    Lot : 2221 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1l
    5 cent blauw plaat IV pos. 86-89 in strip van 4, pracht ex.
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 2222 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1o
    5 cent blauw plaat V pos 10/31 in zogenaamd brugpaar op fragment, vrijwel pracht ex. (licht tussen de zegels gevouwen en rechtsonder kort doch niet aangesneden) met certificaat Muis 2004. Volgens het Corinphila-archief 17 brugparen van de 5 cent bekend! Herkomst: collectie Jansen (1967)
    Starting bid : 2000 EUR
    Hammer price : 2600 EUR

    Lot : 2223 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1o
    5 cent blauw plaat V pos. 26-28 in strip van 3 met velrand, pracht ex.
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 2224 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2c
    10 cent diepdonkerkarmijn plaat IA, pracht ex. met certificaat Van Balen Blanken 1982 en geregistreerd onder nummer A 1067
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 2400 EUR

    Lot : 2225 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2d
    10 cent karmijn plaat II pos. 56 met velrand, pracht ex.
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 110 EUR

    Lot : 2226 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2e
    10 cent donkerrood plaat III pos. 36-38 en 41-43 in blok van 6, pracht ex. (minieme knipjes tussen pos. 41-42 en pos. 42-43) Volgens het Corinphila-archief 7 gebruikte blokken van 6 van de 10 cent bekend; dit is de enige van plaat III. Herkomst: collectie Beijst (1965), collectie Dreikurs (1999) en collectie Van Hussen (2007)
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 2000 EUR

    Lot : 2227 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2e
    10 cent donkerrood plaat III pos. 55 met hoekvelrand, pracht ex.
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 85 EUR

    Lot : 2228 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2f
    10 cent rood plaat III pos. 60 op geribd papier, pracht ex. met certificaat Muis 1990
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 2229 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2g
    10 cent rood plaat IV pos. 56-60 in strip van 5, fraai ex. (linkerzegel aangesneden, rechterzegel knipje) met certificaat Dr. Louis 1994. Volgens het Corinphila-archief slechts 2 strippen van 5 van de 10 cent plaat IV bekend!
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 360 EUR

    Lot : 2230 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2o
    10 cent karmijnroze plaat IX pos. 58-59 en 63-64 in blok van 4, pracht ex. met certificaat Vleeming 2020. Uiterst zeldzaam, volgens het Corinphila-archief slechts 2 blokken van 4 van plaat IX bekend! (Het andere zit op een brief en heeft kleine gebreken) Herkomst: collectie Comte de Meeûs (1958), Corinphila Zürich (1990), collectie Dreikurs (2001) en collectie Van Hussen (2008)
    Starting bid : 2000 EUR
    Hammer price : 3600 EUR

    Lot : 2231 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2p
    10 cent rood plaat X pos. 7-10 op dik papier in strip van 4, pracht ex. Herkomst: Heinrich Köhler 321
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 320 EUR

    Lot : 2232 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2p
    10 cent rood plaat X pos. 76 op dik papier, breedrandig pracht hoekstuk
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 160 EUR

    Lot : 2233 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 3c
    15 cent oranje pos. 2-4 in strip van 3, pracht ex.
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 2234 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 3c
    15 cent oranje pos. 26-27 (?) met hoekvelrand, pracht ex.
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 160 EUR

    Lot : 2235 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 3b
    15 cent donkeroranje pos. 51-52 en 56-57 in mooi gerand blok van 4, vrijwel pracht ex. (miniem uitgestreken niet storend hoekvouwtje). Een van de mooist bekende gebruikte blokken van 4 van de 15 cent! Herkomst: Corinphila Zürich 84 (1992), collectie Dreikurs (2000) en collectie Van Hussen (2007)
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 2400 EUR

    Lot : 2236 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 3c
    15 cent oranje pos. 56-60 in strip van 5, pracht ex. Herkomst: collectie Van Kimmenade (1973), collectie Klaassen (2010)
    Starting bid : 750 EUR
    Hammer price : 850 EUR

    Lot : 2237 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 3c
    15 cent oranje pos. 86-90 in strip van 5, vrijwel pracht ex. (onbeduidend speldenprikje en uitgestreken vouwtje tussen pos. 87-88) gesigneerd Calves en met certificaat Vleeming 2004. Herkomst: Corinphila Zürich 60 (1978)
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 650 EUR

    Lot : 2238 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 3c
    15 cent oranje pos. 100 met hoekvelrand en watermerklijn, pracht ex.
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 170 EUR

    Lot : 2239 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 3c
    15 cent oranje in strip van 3, pracht ex.
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 160 EUR

    Lot : 2240 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1b
    5 cent blauw plaat I pos. 59, 63, 70 en 72 op vouwbrief van Waardenburg 21-12-1853 via Bommel naar Amsterdam, pracht ex. (deel inhoud ontbreekt)
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 320 EUR

    Lot : 2241 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1j
    5 cent blauw plaat III op te Turnhout (B) op 5-4-1855 geschreven en op 9-4-1855 te Dordrecht gepostte vouwbrief naar Den Bosch met geschreven Ontoereikend en strafport 5, vrijwel pracht ex. (enkele minieme roestvlekjes en achterzijde minder mooi) met certificaat Dr. Louis 2000
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 2242 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1i
    5 cent donkerblauw plaat III in paar op briefomslag van Maastricht 1-2-1857 naar Boorsheim (thans Boorsem in de gemeente Maasmechelen, België), grenstarief, pracht ex. Herkomst: collectie De Beaufort (2017)
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 110 EUR

    Lot : 2243 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1l
    5 cent blauw plaat IV pos. 16-17 in paar op vouwbrief van Middelburg 10-2-1860 naar Gent (B), grenstarief!, pracht ex. Brieven in het grenstarief vanuit Zeeland naar België zijn veel zeldzamer dan brieven uit Brabant of Limburg!
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 360 EUR

    Lot : 2244 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1o
    5 cent blauw plaat V pos. 24 en 77 op vouwbrief van Maastricht 28-4-1863 naar Tongeren (B), grenstarief!, zeer fris pracht ex. met certificaat Dr. Louis 1998
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 2245 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1o
    5 cent blauw plaat V pos. 76 met hoekvelrand en pos. 88 op briefomslag van Rotterdam 29-12-1862 naar Deventer, pracht ex. met certificaat Dr. Louis 2006
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 130 EUR

    Lot : 2246 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1o
    5 cent blauw plaat V pos. 82 op aangetekende telegram envelop uit Groningen 3-9-1861 naar Appingedam met groen cursief telegraafstempel Groningen en 3 rode lakzegels op achterzijde. Het telegram aangetekend versturen was de snelste manier om het bericht bij de geadresseerde te krijgen. Fraai ex. (boven iets ingekort en achterklep mist) met uitgebreid certificaat Vleeming 2020. Dit in augustus 2020 bij ons bedrijf ontdekte telegram is pas het 9e bekende ex. gefrankeerd met emissie 1852 en het 2e bekende ex. met franco-kastje stempel (bij het andere ex. is het adres doorgehaald). Rariteit!
    Starting bid : 2000 EUR
    Hammer price : 3400 EUR

    Lot : 2247 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1o
    5 cent blauw plaat V op vouwbrief van Arnhem 12-4-1862 naar Vlissingen. Militair tarief! Fraai ex. (reparatie boven, scheurtje en smoezelig) Militairen met de rang van onderofficier of lager mochten in deze periode hun post tegen een gereduceerd tarief van 5 cent verzenden. Dergelijke brieven zijn zeldzaam, het Corinphila-archief vermeldt er 10!
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 500 EUR

    Lot : 2248 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1q
    5 cent blauw plaat VI pos. 51 op dik papier op "uit nederigheid gevouwen" vouwbrief uit Westernieland 17-7-1863 via Warffum (langstempel achterzijde) naar Onderdendam, pracht ex. In deze tijd was het in de noordelijke provincies gebruikelijk dat als men een brief naar een notabel (burgermeester, dokter, notaris) schreef deze uit nederigheid in een driehoek te vouwen
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 190 EUR

    Lot : 2249 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1q, 2p, 3c
    5 cent blauw plaat VI pos. 14 op dik papier, 10 cent rood plaat X pos. 81 op dik papier en 15 cent oranje pos. 10, zogenaamde tricolore op vouwbrief van Den Haag 8-8-1863 naar Bad Ems (Hertogdom Nassau), vrijwel pracht ex. (5 cent kort en linksonder aangesneden, brief mist hoekje rechtsboven) met certificaat Dr. Louis 2009. Herkomst: collectie Reed (1995)
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 3600 EUR

    Lot : 2250 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1l, 3c
    5 cent helderblauw plaat IV pos. 54 met velrand en 15 cent oranje pos. 61-62 in paar op briefomslag van Amsterdam 21-7-1862 naar Emmerich. Juist en weinig voorkomend tarief voor brieven van de 2e gewichtsklasse naar Pruissen Rayon I, pracht ex. (omslag wat kreukelig) met certificaten Dr. Louis 1990 en Vleeming 2020
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 700 EUR

    Lot : 2251 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1l, 3c
    5 cent blauw plaat IV en 15 cent oranje in strip van 3 op briefvoorzijde van Rotterdam 1-7-1859 naar Libau (thans Liepaja in Letland), pracht ex. met certificaat Ned. Bond 1997
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 400 EUR

    Lot : 2252 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2b
    10 cent karmijn plaat I (2x) op kleinformaat envelop van Den Bosch 5-8-1852 naar Tongeren (B), pracht ex.
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 2253 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2c
    10 cent diepdonkerkarmijn plaat IA op complete vouwbrief van Nijmegen 25-6-1852 naar Utrecht, pracht ex. met certificaat Dr. Louis 1984, door Van Balen Blanken geregistreerd onder nummer A 2059. Uiterst zeldzaam, slechts enkele exemplaren op brief bekend!
    Starting bid : 3000 EUR
    Hammer price : 4600 EUR

    Lot : 2254 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2d
    10 cent karmijn plaat II pos. 16 en 18 op briefomslag van Leeuwarden 28-9-1856 naar Amsterdam, vrijwel pracht ex. (linker zegel horizontaal vouwtje) gesigneerd Van Dieten. Laat gebruik van deze plaat!
    Starting bid : 75 EUR
    Your bid : EUR Auto bid

    Lot : 2255 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2d
    10 cent karmijn plaat II op briefomslag van Groningen 12-5-1854 naar Ankum (Koninkrijk Hannover) met geschreven via Weener & Linge, grenstarief, pracht ex.
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 2256 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2g
    10 cent rood plaat IV op ontoereikend (langstempel voorzijde) gefrankeerde vouwbrief van Gorinchem 1-10-1856 naar Kralingen met geschreven gewicht 16 (brief was dus 1 gram te zwaar!) en strafport 10, tevens is de 1 in de dagaanduiding van het stempel een kwartslag gedraaid!, pracht ex.
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 320 EUR

    Lot : 2257 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2j
    10 cent rood plaat V op kleinformaat briefomslag met rondstempel Exp. Moerdyk 8-7-1860 naar Haarlem, fris pracht ex.
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 160 EUR

    Lot : 2258 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2m
    10 cent karmijnroze plaat VII in onregelmatige strip van 3 op envelop van Rotterdam (haltestempel in rood) 24-1-1862 via N.R.Spoorweg naar Darmstadt (Keurvorstendom Hessen), pracht ex.
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 480 EUR

    Lot : 2259 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2o
    10 cent karmijnroze plaat IX pos. 26-27 en 31-32 in blok van 4 op begeleidingsbrief voor Stalen zonder waarde van 1400 gram van Tilburg 31-5-1862 naar Utrecht, vrijwel pracht ex. (pos. 27 kleine inktbeschadiging rechtsboven, uitgestreken vouwtje door posities 31-32) met certificaat Dr. Louis 1989. Uiterst zeldzaam, volgens het Corinphila-archief slechts 2 gebruikte blokken van 4 van plaat IX bekend!
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1800 EUR

    Lot : 2260 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2q
    10 cent rood plaat X pos. 46-48 op dun papier in strip van 3 op begeleidingsbrief voor een monster zonder waarde van Amsterdam 30-3-1864 over Den Haag naar Geestbrug, pracht ex.
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 380 EUR

    Lot : 2261 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2q
    10 cent rood plaat X pos. 76-77 op dun papier in paar met hoekvelrand op vouwbrief van Maastricht 20-4-1864 via Luik naar Nijvel (België), pracht ex. gesigneerd Bolaffi. Herkomst: Corinphila Amstelveen 217 (2013)
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 2262 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2j, 3b
    10 cent rood plaat IV en 15 cent donkeroranje in paar op vouwbrief van Den Bosch 19-11-1858 via Valenciennes naar Cadiz (Spanje). Port betaald tot aan de Frans-Spaanse grens, het resterende gedeelte van 4 reales (blauw stempel 4R voorzijde) werd door de geadresseerde betaald, vrijwel pracht ex. (brief smoezelig en enkele minieme scheurtjes)
    Starting bid : 500 EUR
    Your bid : EUR Auto bid

    Lot : 2263 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2m, 3c
    10 cent karmijnroze plaat VII en 15 cent oranje in paar op kleinformaat envelop van Scheveningen (langstempel achterzijde) over Den Haag 8-8-1861 en Basel naar Madiswill (CH), vrijwel pracht ex. (10 cent vlekje, envelop verticale vouw)
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 2264 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2p, 3c
    10 cent rood plaat X op dik papier en 15 cent oranje in paar op vouwbrief van Rotterdam 26-3-1863 naar Belfast, vrijwel pracht ex. (uitgestreken vouwtje links, ook door het linker zegel van 15 cent)
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 260 EUR

    Lot : 2265 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 3c
    15 cent oranje op kleinformaat envelop van Rotterdam 23-12-1861 via Emmerich naar Elberfeld (Pruissen), pracht ex.
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 220 EUR

    Lot : 2266 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 3c
    15 cent oranje op vouwbrief van Wormerveer 30-1-1862 naar Leer (Koninkrijk Hannover), pracht ex.
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 2267 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 3b
    Amsterdam C zonder jaartal (Ey 350) op 15 cent donkeroranje pos. 72-73 in paar, vrijwel pracht ex. gesigneerd Dr. Louis
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 180 EUR

    Lot : 2268 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1j
    Boxmeer B (Ey 200) op 5 cent blauw plaat III in paar met velrand op fragment, pracht ex.
    Starting bid : 120 EUR
    Hammer price : 220 EUR

    Lot : 2269 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 2
    Breskens C (Ey 175) vrijwel volledig op 10 cent rood met hoekvelrand, pracht ex. Voor dit lastige stempel (c-2) een prima afdruk!
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 340 EUR

    Lot : 2270 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 2l, 3c
    Delfshaven C (Ey 700+800) op 10 cent bruinrood plaat VI pos. 51 en 15 cent oranje pos. 13-14 in paar op vouwbrief 1-5-1861 over Liverpool naar New York met  geschreven p first steamer, vrijwel pracht ex. (uitgeperste verticale archiefvouw, ook door de 10 cent) met certificaat Vleeming 2020. Ondanks uitgeperste vouw een aantrekkelijk poststuk!
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1200 EUR

    Lot : 2271 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 3b
    Delft C groot (Ey 200) mooi op 15 cent donkeroranje pos. 64, pracht ex.
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 75 EUR

    Lot : 2272 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 3b
    Den Helder A (Ey 250) op 15 cent donkeroranje pos. 68, pracht ex.
    Starting bid : 75 EUR
    Your bid : EUR Auto bid

    Lot : 2273 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1i
    Deventer C groot (Ey 100) op 5 cent donkerblauw plaat III pos. 94 op briefomslag 4-1-1858 naar Zwolle, pracht ex. (verticaal archiefvouwtje)
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 95 EUR

    Lot : 2274 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 3b
    Doesborgh B (Ey 250) op 15 cent donkeroranje, pracht ex.
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 75 EUR

    Lot : 2275 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1i
    Enkhuizen A (Ey 250) mooi op 5 cent donkerblauw plaat III op briefomslag 5-7-1857 over Hoorn naar Spanbroek, pracht ex.
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 2276 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 3b
    Goor B (Ey 175) op 15 cent donkeroranje op briefomslag 8-6-1854 naar Amsterdam, pracht ex.
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 170 EUR

    Lot : 2277 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 3b
    Gouda A (Ey 250) mooi op 15 cent donkeroranje pos. 8, pracht ex.
    Starting bid : 75 EUR
    Your bid : EUR Auto bid

    Lot : 2278 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 3b
    Heerenveen A (Ey 600) luxe op 15 cent donkeroranje, pracht ex. Herkomst: collectie Cleij (1991)
    Starting bid : 120 EUR
    Hammer price : 360 EUR

    Lot : 2279 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 2b
    Hellevoetsluis A (Ey 200) op 10 cent karmijn plaat I pos. 29 op complete vouwbrief 16-11-1853 naar Amsterdam, pracht ex. (brief 2 vouwtjes) met certificaat Dr. Louis 1997
    Starting bid : 120 EUR
    Hammer price : 160 EUR

    Lot : 2280 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 2e
    Hellevoetsluis C (Ey 125) op 10 cent donkerrood plaat III pos. 86 op kleinformaat vouwbrief 24-12-1855 naar Amsterdam, pracht ex. (brief verticale vouw)
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 85 EUR

    Lot : 2281 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 2b
    Helmond B (Ey 100) op 10 cent karmijn plaat I op briefomslag 30-10-1854 naar Roermond met tevens Na Posttijd cursief in rood, fris pracht ex.
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 90 EUR

    Lot : 2282 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 3b
    Koevorden B (Ey 700) mooi en nagenoeg volledig op 15 cent donkeroranje, fraai ex. (kleur door onbekende reden deels weggevallen, maar zegel desondanks door de Posterijen geaccepteerd) met certificaat Vleeming 2021. Mooist bekende afdruk op de 15 cent!
    Starting bid : 100 EUR
    Your bid : EUR Auto bid

    Lot : 2283 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 2g
    Koevorden C (Ey 900) op 10 cent rood plaat IV pos. 26 op fragment, pracht ex. Herkomst: collectie Berghuijs (1992)
    Starting bid : 150 EUR
    Your bid : EUR Auto bid

    Lot : 2284 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 2g
    Loenen B (Ey 300) op 10 cent rood plaat IV pos 30 op vouwbrief naar Schiedam, pracht ex.
    Starting bid : 150 EUR
    Your bid : EUR Auto bid

    Lot : 2285 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1b, 2b
    Oldenzaal A (Ey 125+125) op 5 cent blauw plaat I en 10 cent karmijn plaat I op vouwbrief 13-8-1853 naar Amsterdam, pracht ex.
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 2286 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1i, 3b
    Roermond C groot (Ey 125+200) op 5 cent donkerblauw plaat III en 15 cent donkeroranje op briefomslag 9-9-1858 naar Utrecht, fris pracht ex. Mooi briefje!
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 400 EUR

    Lot : 2287 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 3b
    Roermond C groot (Ey 200) op 15 cent donkeroranje in verticaal paar op kleinformaat briefomslag 2-3-1856 naar Nantes (F), pracht ex.
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 460 EUR

    Lot : 2288 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 2b
    Schagen B (Ey 150) mooi op 10 cent karmijn plaat I, pracht ex. Voor dit stempel en zeer goede afdruk!
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 2289 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 3b
    Terborgh B (Ey 400) op dichtgeplakte briefomslag van Varsseveld (langstempel achterzijde) 2-11-1852 naar Bolsward, pracht ex.
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 440 EUR

    Lot : 2290 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 3b
    Tilburg B (Ey 500) iets vlekkerig maar vrijwel volledig op 15 cent donkeroranje, pracht ex. Voor dit lastige stempel een bovengemiddelde afdruk!
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 2291 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1m
    Veendam C (Ey 700) licht doch vrijwel volledig op 5 cent melkblauw plaat IV, pracht ex.
    Starting bid : 100 EUR
    Your bid : EUR Auto bid

    Lot : 2292 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 2j
    Vlaardingen C (Ey 150) op 10 cent rood plaat V pos. 21 op briefomslag 6-6-1860 naar Arnhem, fris pracht ex.
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 95 EUR

    Lot : 2293 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1j
    Wageningen C (Ey 175) op 5 cent blauw plaat III, pracht ex. (onder korter)
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 85 EUR

    Lot : 2294 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 3b
    Weert B (Ey 700) op 15 cent donkeroranje pos. 10 op vouwbrief 27-12-1854 naar Amsterdam, fraai ex. (zegel geoxydeerd en brief wat smoezelig) Het Corinphila-archief meldt slechts 2 brieven met de 15 cent met dit stempel! Herkomst: collectie Wolff de Beer (1966)
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 140 EUR

    Lot : 2295 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 2b
    Winterswyk A (Ey 125) op 10 cent karmijn plaat I op vouwbrief 24-5-1854 naar Stadtlohn (Koninkrijk Hannover), grenstarief!, pracht ex.
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 170 EUR

    Lot : 2296 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 3b
    Woerden A (Ey 800) op 15 cent donkeroranje, pracht ex.
    Starting bid : 120 EUR
    Your bid : EUR Auto bid

    Lot : 2297 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 3b
    Zutphen A (Ey 125) mooi en nagenoeg volledig op 15 cent donkeroranje, pracht ex.
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 85 EUR

    Lot : 2298 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1l, 3c
    Zutphen C (Ey 125+900) op 5 cent blauw plaat IV pos. 8 en 15 cent oranje pos. 3 op vouwbrief 28-9-1860 naar Brussel, vrijwel pracht ex. (15 cent iets verkleurd en brief wat smoezelig) met certificaat Vleeming 2020. Zutphen C op de 15 cent op poststuk was volgens het Corinphila-archief tot op heden onbekend!
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 500 EUR

    Lot : 2299 NL Semi-circular Cancellation

    Catalogue number : 1l
    Exp. Moerdyk C (Ey 300) op 5 cent blauw plaat IV op fragment, pracht ex.
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 130 EUR