Bidsheet

You have not added any lots to your bid form.

YOU ARE CURRENTLY VIEWING OUR ENTIRE CATALOGUE.
Show unsold lots Show all lots
  • Lot : 2800 Netherlands

    Spoorwegbriefkaarten prachtige collectie (on)gebruikt opgezet volgens Geuzendam vanaf PNS 122-Ia, met vele betere en zeldzame kaarten in meest goede kwaliteit, totaal ruim 280 ex. in ringband
    Starting bid : 3000 EUR
    Hammer price : 4600 EUR

    Lot : 2801 Netherlands

    collectie 1852-1997 meest */** op hoofdnummers compleet met tevens luchtpost (compleet), port (compleet), dienst (compleet), roltanding (behoudens R32 compleet), telegram etc. in gemengde kwaliteit (veel nagegomd) in 3 Importa Juweel albums
    Starting bid : 2000 EUR
    Hammer price : 4600 EUR

    Lot : 2802 Netherlands

    gespecialiseerde collectie Brandstempels (stempelmachine Vulcanus) op datum verzameld w.b. ca. 100 poststukken (5 op brief) en 35 afdrukken op losse waarden (o.a. op nrs. 56, 62), 3x eerste dag 5-8-1901 op briefkaart, perfin NK&Co. op nr. 60, aankomststempel op briefkaart uit Engeland, iets bestemmingen (Ned-Indië, België, Duitsland, Frankrijk). Tevens een kleine collectie met afdrukken van de hergebruikte stempels (volledige gesegmenteerde binnencirkel) op datum vanaf 1-1-1902 (39 poststukken en 23 afdrukken op losse waarden). De collectie is keurig opgezet op bladen en is verrijkt met uitgebreide documentatie in 6 ringbanden in doos
    Starting bid : 2000 EUR
    Hammer price : 3800 EUR

    Lot : 2803 Netherlands

    gespecialiseerde collectie 1852-2003 gestempeld w.b. 1e emissie met enkele paren en strip van 3 nr. 2, emissies 1867,1872, 1876 en 1923 gespecialiseerd op tandingen (o.a. 121 I), plaatfouten (o.a. 105P en 171Af), roltanding, blokken van 4, port met emissie 1882 gespecialiseerd, Internering nr. 1 op poststuk etc. in 2 klembanden
    Starting bid : 2000 EUR
    Hammer price : 2800 EUR

    Lot : 2804 Netherlands

    collectie 1852-1967 (*)/*/** met veel beter materiaal (deels nagegomd) w.b. nrs. 1-26, 43, 47, Bontkraag (inclusief nrs. 49 en 80), 98-100, 104-105, Jubileum 1923, Veth, Van Konijnenburg, En Face en Back of the Book meest gestempeld w.b. Meeuwen en port (compleet) in Davo album
    Starting bid : 2000 EUR
    Hammer price : 3800 EUR

    Lot : 2805 Netherlands

    nominaal NL1 (ca. 3000x), NL2 (ca. 110x), Kerst (ca. 480x) en Internationaal (ca. 450x) in 6 insteekboeken
    Starting bid : 1800 EUR
    Hammer price : 2800 EUR

    Lot : 2806 Netherlands

    collectie 1852-2009 gestempeld en op tanding en type gespecialiseerd met veel beter materiaal w.b. nrs. 48 en 101, roltanding (behoudens nr. R32 compleet), telegram (behoudens nr. TG7 compleet), postbewijs, dienst, internering etc. in deels gemengde kwaliteit in 8 Lindner ringbanden
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 2400 EUR

    Lot : 2807 Netherlands

    uitgebreide collectie grootrondstempels A-Z w.b. post(waarde)stukken (ca. 1200 ex.), hulp-, bij- en stationskantoren, trajecten, prentbriefkaarten, div. waarden, port, pakketkaarten, incoming mail etc. netjes opgezet in 29 ringbanden in 2 verhuisdozen
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 1500 EUR

    Lot : 2808 Netherlands

    port, gebruikte gespecialiseerde collectie met veel betere ex., types, tandingen, plaatvariëteiten etc. in over het algemeen mooie kwaliteit in insteekboek
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 1900 EUR

    Lot : 2809 Netherlands

    Tentoonstellingscollectie tarieven Juliana En Face 1949-1957, deskundig beschreven en opgezet met betere enkelfrankeringen w.b. 75 cent op aangetekende expressebrief naar Britse Zone Duitsland en 10 gulden op pakketkaart naar USA, met port belast, rembours, aangegeven waarde, veel formulieren w.b. 50 cent op reclamatie, 10 cent militair tarief op luchtpostblad naar Djakarta en ambtshalve aangetekend retour wegens inhoud geld, expresserecht buiten bestelkring en veel formulieren w.b. 6 cent op aanslagbiljet en postwissels, in 2 albums
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 2800 EUR

    Lot : 2810 Netherlands

    jaarsets en prestigeboekjes t/m 2020 nominaal ruim EUR775 en NL1 (ca 2550x), NL2 (14x), XL (2x), kerst (292x) Internationaal (ca. 255x)  in doosje
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 2430 EUR

    Lot : 2811 Netherlands

    puntstempels op emissie 1867, mooie collectie tussen 1-161 op diverse waarden tussen 5-50 cent, totaal ruim 300 zegels en ca. 40 poststukken met vrijwel uitsluitend mooie en zeer mooie afdrukken in 2 ringbanden
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 3000 EUR

    Lot : 2812 Netherlands

    nominaal ca. EUR4600 in 8 ringbanden en mapjes in verhuisdoos
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 2600 EUR

    Lot : 2813 Netherlands

    postgeschiedenis provincie Zuid-Holland meest vóór 1945 (ruim 800 ex.) w.b. prentbriefkaarten, voorfilatelie, 1e, 2e en 3e emissie, expresse, bestemmingen, pakketkaarten, incoming mail, luchtpost, Dienst Koninklijk Huis, treinbrieven, firma-enveloppen etc. in 12 ringbanden in verhuisdoos
    Starting bid : 1200 EUR
    Hammer price : 1500 EUR

    Lot : 2814 Netherlands

    collectie 1852-1981 met betere ex. en series w.b. veel ** in het vooroorlogse gedeelte, dienst, port, luchtpost etc. in 2 ringbanden
    Starting bid : 1200 EUR
    Hammer price : 2200 EUR

    Lot : 2815 Netherlands

    particulier bedrukte postwaardestukken, mooie collectie (on)gebruikt met veel betere en zeldzame kaarten tussen AA1 en KIN16, totaal ruim 130 ex. in ringband
    Starting bid : 1200 EUR
    Hammer price : 5200 EUR

    Lot : 2816 Netherlands

    jaarsets 2001-2007 alle 10x nominaal ca. EUR 2750 in doos
    Starting bid : 1100 EUR
    Hammer price : 1600 EUR

    Lot : 2817 Netherlands

    postgeschiedenis Amsterdam en omgeving tot ca. 1900, collectie van ca. 700 poststukken alle naar het buitenland verzonden met o.a. voorfilatelie, transit- en rayonstempels, departementstempels, mengfrankeringen, aangetekend, met port belast, pakketkaarten, monsterzakjes etc. in 12 ringbanden in verhuisdoos
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1100 EUR

    Lot : 2818 Netherlands

    nominaal NL1 (ca. 1650x), NL2 (ca. 65x), NL5 (4x), Kerst (ca. 320x) en Internationaal (ca. 280x) in dik insteekboek
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1600 EUR

    Lot : 2819 Netherlands

    collectie 1872-2018 */** met beter materiaal w.b. Veth, Van Konijnenburg, En Face, Meeuwen etc. in 9 Lindner ringbanden
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 2200 EUR

    Lot : 2820 Netherlands

    uitgebreide collectie emissie Cijfer 1876 post(waarde)stukken (ca. 350 ex.) w.b. veel betere ex., meng- en bijfrankeringen (o.a. met emissie Bontkraag), vroeg en laat gebruik, strippen en paren, geïllustreerde (prent)briefkaarten, punt- en naamstempels, bestemmingen, krantenwikkels, aangetekend, certificaten etc. deels netjes opgezet in 2 ringbanden en doosje
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 2200 EUR

    Lot : 2821 Netherlands

    nominaal ca. EUR1400,-, NL1 (ca. 700x), Kerst (ca. 320), Internationaal (ca. 90x) in plastic box
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1600 EUR

    Lot : 2822 Netherlands

    collectie kleinrondstempels alfabetisch gesorteerd op post- en hulpostkantoren w.b. betere ex. (o.a. Viane (Zeel:) op nr. 60 en Amst:-Haarl:Dijk op nr. 32  beide met kleine gebreken), post(waarde)stukken (ca. 500 ex.), trajecten, bijkantoren, stations etc. in 7 Alpha ringmappen in plastic box
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 2400 EUR

    Lot : 2823 Netherlands

    collectie 1852-2001 deels */** (w.b. nagegomd) op hoofdnummers compleet met tevens luchtpost, port, roltanding, dienst etc. in 4 luxe Davo albums
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1800 EUR

    Lot : 2824 Netherlands

    nominaal ca. EUR 1560, NL1 (ca. 650x), NL2 (ca. 15x), Internationaal (ca. 110x), December (120x) in 8 albums, jaarsets en albumbladen
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1600 EUR

    Lot : 2825 Netherlands

    gespecialiseerde collectie perfins w.b. poko's, kleinere firma's, diverse (hogere) waarden (o.a. nrs. 29, 105), betere emissies, roltanding, luchtpost etc. opgezet volgens Verhoeven/Van der Lee in 8 insteekboeken in verhuisdoos
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1300 EUR

    Lot : 2826 Netherlands

    nominaal ca. EUR940, NL1 (ca. 1000x), Internationaal (ca. 170x), Kerst (ca. 120x), NL5 (6x) in postzegelmapjes in doosje
    Starting bid : 900 EUR
    Hammer price : 1500 EUR

    Lot : 2827 Netherlands

    nominaal ruim EUR 2150 w.b. De Canon van Nederland in 3 insteekboeken en ringband
    Starting bid : 850 EUR
    Hammer price : 1240 EUR

    Lot : 2828 Netherlands

    collectie 1852-2001 op hoofdnummers compleet en tot 1945 meest gestempeld met tevens port, roltanding, brandkast, internering etc. in 4 Davo albums en insteekboek
    Starting bid : 850 EUR
    Hammer price : 1700 EUR

    Lot : 2829 Netherlands

    nominaal EUR 500 plus NL1 (500x), NL2 (120x), Kerst (200x), internationaal (120x) en aangetekend (3x) in doosje
    Starting bid : 800 EUR
    Hammer price : 1500 EUR

    Lot : 2830 Netherlands

    postgeschiedenis provincie Gelderland meest vóór 1945 (ca. 600 ex.) w.b. prentbriefkaarten, voorfilatelie, 1e emissie, censuur, internering, expresse etc.  in 11 ringbanden in plastic box
    Starting bid : 800 EUR
    Your bid : EUR Auto bid

    Lot : 2831 Netherlands

    postgeschiedenis provincies Groningen en Drenthe meest vóór 1945 (ca. 600 ex.) w.b. prentbriefkaarten, voorfilatelie, 1e emissie, firma-enveloppen, expresse, onbestelbaar etc. in 8 ringbanden in plastic box
    Starting bid : 800 EUR
    Hammer price : 800 EUR

    Lot : 2832 Netherlands

    collectie 1852-1969 overwegend */** w.b. nagegomd (nrs. 1-12 gestempeld)  met beter materiaal o.a Bontkraag,  nrs. 102-103, 131, 237,  Veth, Van Konijnenburg, En Face, Internering IN1, roltandingen, etc. in 2 Davo albums
    Starting bid : 800 EUR
    Hammer price : 1600 EUR

    Lot : 2833 Netherlands

    nominaal w.b. ca. EUR700, NL1 (ca. 1180x), Kerst (ca. 140x), Internationaal (ca. 90x) in album en 2 doosjes
    Starting bid : 800 EUR
    Hammer price : 1300 EUR

    Lot : 2834 Netherlands

    postgeschiedenis Amsterdam en omgeving tot ca. 1900, collectie van ca. 575 poststukken met o.a. voorfilatelie (o.a. Déb 119 Gorcum in rood), drukwerk (o.a. kleinformaat visitekaartjes), langstempels (w.b. Amstelveen), krantenbandjes, buiten de post om vervoerd etc. in 8 ringbanden
    Starting bid : 750 EUR
    Hammer price : 750 EUR

    Lot : 2835 Netherlands

    collectie 1852-2019 deels */** hoog nominaal in 5 Importa Juweel albums
    Starting bid : 750 EUR
    Hammer price : 1300 EUR

    Lot : 2836 Netherlands

    gespecialiseerde en omvangrijke collectie dubbelringstempels op datum verzameld w.b. ca. 215 poststukken, betere waarden (o.a. op nr. 34), vroeg en laat gebruik, mooie afdrukken etc. Tevens kleine collectie proefstempels Amsterdam en 's-Gravenhage. Netjes opgezet op albumbladen met uitgebreide documentatie in 9 ringbanden in doos.
    Starting bid : 750 EUR
    Hammer price : 1200 EUR