all lots

  • Lot : 3800 NL 1852 King William III

    Catalogue number : Ib
    Afdruk Mercuriuskopje met gevleugelde helm in grijszwart. Herdruk geproduceerd door J.A. Moesman in 1895. Volgens de Proevencatalogus bestaan er 10 exemplaren in grijszwart en 2 of 3 in lichtrood. Pracht ex. met certificaat Vleeming 2021. Uit recent onderzoek is gebleken dat deze proef vermoedelijk niets met postzegels te maken had, doch eerder met de productie van bankbiljetten in verband gebracht kan worden!
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 900 EUR

    Lot : 3801 NL 1852 King William III

    Onbedrukt veldeel emissie 1852 met 35 complete of gedeeltelijke watermerken posthoorn uit de rechterbovenhoek met alle 3 watermerklijnen en het complete woord Postzegels inclusief 5 brugposities, vrijwel pracht ex. (2 vouwtjes en 2 scheurtjes rechts) met certificaat Vleeming 2021
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 800 EUR

    Lot : 3802 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 7
    Kleurproef 10 cent diepdonkerkarmijn plaat I pos. 86-87 en 91-92 in blok van 4 met watermerk in spiegelbeeld, pracht ex. met certificaat Vleeming 2021: Mogelijk betreft dit originele zegels waarbij tijdens het drukken één vel per abuis op de achterzijde is bedrukt en vervolgens gegomd in omloop gekomen. Herkomst: collecties Klink (1961) en Jansen (1966)
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 2800 EUR

    Lot : 3803 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 8b
    Ongetande proef van de 15 cent donkergeeloranje pos. 1 met enorme hoekvelrand en alle 3 watermerklijnen, 4e proef volgens Brandsma, pracht ex. (knipje in velrand, ver buiten het zegelbeeld) met certificaat Vleeming 2021. Herkomst: collectie Boyer (1969)
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 1500 EUR

    Lot : 3804 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 8c
    Ongetande proef van de 15 cent donkergeeloranje pos. 4 zonder gom (zoals uitgegeven), 5e proef volgens Brandsma, pracht ex. (licht geoxydeerd) met certificaat Vleeming 2021
    Starting bid : 160 EUR

    Lot : 3805 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 8c
    Ongetande proef van de 15 cent donkergeeloranje pos. 100 zonder gom (zoals uitgegeven), 5e proef volgens Brandsma, pracht ex. met certificaat Vleeming 2021
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 320 EUR

    Lot : 3806 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 9
    Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 1-14 in blok van 14, pracht ex.
    Starting bid : 700 EUR

    Lot : 3807 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 9
    Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 1-25 in kwart veldeel, pracht ex. (enkele vlekjes)
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1200 EUR

    Lot : 3808 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 9
    Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 15 cent pos. 15/36 in brugpaar, vrijwel pracht ex. (vouw tussen de zegels en schaafplekje achterzijde)
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 260 EUR

    Lot : 3809 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 9
    Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 16-18 in strip van 3 met velrand, pracht ex.
    Starting bid : 160 EUR

    Lot : 3810 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 9
    Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 19-20/24-25, 41-42/46-47. 54-55/59-60 en 76-77/81-82, het hartblok van 16 met daarin 6 brugparen, vrijwel pracht ex. (horizontale vouw tussen de zegels en door de 3e rij) Grote rariteit en volgens het Corinphila-archief vermoedelijk uniek!
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 1800 EUR

    Lot : 3811 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 9
    Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 21 met hoekvelrand, pracht ex.
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 3812 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 9

    Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 26-35 in blok van 10, vrijwel pracht ex. (randen)

    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 3813 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 9
    Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 26-27 en 31-32 in blok van 4 met hoekvelrand, pracht ex.
    Starting bid : 240 EUR
    Hammer price : 240 EUR

    Lot : 3814 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 9
    Proef in zwart op dik wit papier van de goed gekeurde plaat I pos. 28-30 in strip van 3 met hoekvelrand, vrijwel pracht ex. (iets getint en enkele minieme vouwtjes)
    Starting bid : 120 EUR
    Hammer price : 160 EUR

    Lot : 3815 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 9
    Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 39-40 in paar met velrand, pracht ex.
    Starting bid : 120 EUR
    Hammer price : 140 EUR

    Lot : 3816 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 9
    Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 38-39 en 43-44 in blok van 4, pracht ex.
    Starting bid : 180 EUR
    Hammer price : 180 EUR

    Lot : 3817 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 9
    Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 45 met velrand, pracht ex.
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 85 EUR

    Lot : 3818 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 9
    Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 51-52 en 56-57 in blok van 4 met hoekvelrand, pracht ex.
    Starting bid : 240 EUR
    Hammer price : 240 EUR

    Lot : 3819 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 9
    Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 61-64 in strip van 4, pracht ex.
    Starting bid : 160 EUR
    Hammer price : 160 EUR

    Lot : 3820 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 9
    Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 65/86 in brugpaar, pracht ex. (licht vouwtje tussen de zegels) met certificaat Dr. Louis 1986
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 360 EUR

    Lot : 3821 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 9
    Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 70/91 in brugpaar, pracht ex. (licht vouwtje tussen de zegels) met certificaat Dr. Louis 1986
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 240 EUR

    Lot : 3822 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 9
    Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 75 met hoekvelrand, pracht ex.
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 90 EUR

    Lot : 3823 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 9
    Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 79 met velrand, pracht ex.
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 60 EUR

    Lot : 3824 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 9
    Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 80 met hoekvelrand, pracht ex.
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 60 EUR

    Lot : 3825 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 9
    Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 84-85 in paar met velrand, pracht ex.
    Starting bid : 120 EUR

    Lot : 3826 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 9
    Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 86-87 in paar met velrand, pracht ex.
    Starting bid : 120 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 3827 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 9
    Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 89-90 en 94-95 in blok van 4 met velrand, pracht ex.
    Starting bid : 240 EUR
    Hammer price : 240 EUR

    Lot : 3828 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 9
    Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 91-92 en 96-97 in blok van 4 met hoekvelrand, pracht ex.
    Starting bid : 280 EUR

    Lot : 3829 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 9
    Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 100 met enorme hoekvelrand, pracht ex. (vouwtje in velrand. ver van zegelbeeld) met certificaat Dr. Louis 1986
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 3830 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 9
    Gedeeltelijke plaatreconstructie van de proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent, totaal 30 ex. w.b. 2 brugparen (beide gebreken) en 2 blokken van 4 (beide minder mooi)
    Starting bid : 600 EUR
    Hammer price : 600 EUR

    Lot : 3831 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 10a
    Kleurproef 5 cent plaat III pos. 15 in flets grijsblauw met velrand, pracht ex. zonder gom (zoals uitgegeven) met certificaat Vleeming 2021
    Starting bid : 220 EUR

    Lot : 3832 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 10a
    Kleurproef 5 cent plaat III pos. 25 in flets grijsblauw met hoekvelrand, pracht ex. zonder gom (zoals uitgegeven) met certificaat Vleeming 2021
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 3833 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 11e
    Kleurproef 10 cent plaat V pos. 100 in donkerblauw, pracht ex. met certificaat Vleeming 2021. Zeldzame proef, het Corinphila-archief meldt 15 exemplaren w.b. 2 blokken van 4!
    Starting bid : 750 EUR
    Hammer price : 1600 EUR

    Lot : 3834 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 11g
    Kleurproef 10 cent plaat V pos. 80 in steenrood met hoekvelrand met watermerklijn en deel letters POSTZ, pracht ex. (kleur iets flets) met certificaat Vleeming 2021
    Starting bid : 200 EUR

    Lot : 3835 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1s-3s
    5 cent diepdonkerblauw plaat I pos. 37, 10 cent rood plaat X pos. 49 op dun papier en 15 cent donkeroranje pos. 8, alle met Specimen opdruk, vrijwel pracht ex. (10 cent gom licht getint, 15 cent verticale papierplooi) met 3 certificaten Ned. Bond 1998, cat.w. 7500. Het Corinphila archief meldt 11 complete sets! Herkomst: Corinphila Amstelveen 209 (2011)
    Starting bid : 1200 EUR
    Hammer price : 1200 EUR

    Lot : 3836 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1a
    5 cent diepdonkerblauw plaat I pos. 5 met hoekvelrand, pracht ex. zonder gom. Herkomst: collectie Berghuijs (1993)
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 3837 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1a
    5 cent diepdonkerblauw plaat I pos. 7, pracht ex. zonder gom
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 3838 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1a
    5 cent diepdonkerblauw plaat I pos. 21 met hoekvelrand, pracht ex. zonder gom
    Starting bid : 160 EUR
    Hammer price : 160 EUR

    Lot : 3839 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1a
    5 cent diepdonkerblauw plaat I pos. 25 met velrand, pracht ex. zonder gom
    Starting bid : 120 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 3840 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1a
    5 cent diepdonkerblauw plaat I pos. 45, pracht ex. met gelige gom en certificaat Vleeming 2021
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 3841 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1a
    5 cent diepdonkerblauw plaat I pos. 58, pracht ex. zonder gom
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 3842 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1a
    5 cent diepdonkerblauw plaat I pos. 68, pracht ex. zonder gom
    Starting bid : 100 EUR

    Lot : 3843 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1a
    5 cent diepdonkerblauw plaat I pos. 81, pracht ex. zonder gom
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 3844 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1r
    5 cent blauw plaat VI pos. 26 op dun papier met hoekvelrand, pracht ex. met originele gom (2 speldenprikjes in velrand, ver van zegelbeeld) met certificaat Vleeming 2021
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 3845 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2n
    10 cent karmijn plaat VIII pos. 26, pracht ex. zonder gom, cat.w. 425
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 280 EUR

    Lot : 3846 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 3a
    15 cent donkergeeloranje pos. 35 met velrand, pracht ex. met certificaat Vleeming 2021
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 3847 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 3a
    15 cent donkergeeloranje pos. 40 met velrand, luxe ex. met miniem plakkerspoortje en certificaat Vleeming 2021
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 900 EUR

    Lot : 3848 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 3a
    15 cent donkergeeloranje pos. 50, pracht ex. met certificaat Vleeming 2021
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 3849 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 3a
    15 cent donkergeeloranje pos. 67, pracht ex. zonder gom
    Starting bid : 160 EUR

    Lot : 3850 NL 1852 King William III

    Moesman herdruk in grijszwart op dik papier van de teruggevonden plaat IV van de 10 cent, 4 kwart vellen samengevoegd tot compleet vel, (vrijwel pracht ex.)
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 360 EUR

    Lot : 3851 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1a
    5 cent diepdonkerblauw plaat I pos. 2-3 in paar met velrand met watermerklijn, pracht ex.
    Starting bid : 120 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 3852 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1a
    5 cent diepdonkerblauw plaat I pos. 22 met velrand, pracht ex.
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 3853 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1a
    5 cent diepdonkerblauw plaat I pos. 25 met hoekvelrand, pracht ex.
    Starting bid : 160 EUR
    Hammer price : 280 EUR

    Lot : 3854 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1a
    5 cent diepdonkerblauw plaat I pos. 29 met velrand, pracht ex.
    Starting bid : 100 EUR

    Lot : 3855 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1a
    5 cent diepdonkerblauw plaat I pos. 41 met velrand, pracht ex.
    Starting bid : 120 EUR
    Hammer price : 160 EUR

    Lot : 3856 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1a
    5 cent diepdonkerblauw plaat I pos. 58-59 in paar, pracht ex.
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 3857 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1a
    5 cent diepdonkerblauw plaat I pos. 76 met hoekvelrand, pracht ex.
    Starting bid : 140 EUR
    Hammer price : 140 EUR

    Lot : 3858 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1a
    5 cent diepdonkerblauw plaat I pos. 80 met hoekvelrand, pracht ex.
    Starting bid : 180 EUR
    Hammer price : 260 EUR

    Lot : 3859 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1a
    5 cent diepdonkerblauw plaat I pos. 100, pracht ex.
    Starting bid : 80 EUR
    Hammer price : 80 EUR

    Lot : 3860 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1b
    5 cent blauw plaat I pos. 15 met velrand, pracht ex.
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 60 EUR

    Lot : 3861 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1b
    5 cent blauw plaat I pos. 20 met velrand, pracht ex.
    Starting bid : 80 EUR

    Lot : 3862 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1b
    5 cent blauw plaat I pos. 21 met hoekvelrand, pracht ex.
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 60 EUR

    Lot : 3863 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1b
    5 cent blauw plaat I pos. 26 met velrand, pracht ex.
    Starting bid : 60 EUR

    Lot : 3864 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1b
    5 cent blauw plaat I pos. 31 met velrand, pracht ex.
    Starting bid : 60 EUR

    Lot : 3865 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1b
    5 cent blauw plaat I pos. 46 met hoekvelrand, pracht ex.
    Starting bid : 80 EUR
    Hammer price : 170 EUR

    Lot : 3866 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1b
    5 cent blauw plaat I pos. 51 met hoekvelrand, pracht ex.
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 60 EUR

    Lot : 3867 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1b
    5 cent blauw plaat I pos. 55 met hoekvelrand, pracht ex. gesigneerd Hammerschmidt.
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 3868 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1b
    5 cent blauw plaat I pos. 65 met velrand, pracht ex.
    Starting bid : 60 EUR

    Lot : 3869 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1b
    5 cent blauw plaat I pos. 76 met hoekvelrand, pracht ex.
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 60 EUR

    Lot : 3870 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1b
    5 cent blauw plaat I pos. 96 met velrand, pracht ex.
    Starting bid : 60 EUR

    Lot : 3871 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1c
    5 cent staalblauw plaat I pos. 76 met hoekvelrand, pracht ex.
    Starting bid : 140 EUR
    Hammer price : 240 EUR

    Lot : 3872 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1c
    5 cent staalblauw plaat I, 22 ex. w.b. 3 paartjes en enkele hoek- en randstukken in mooie kwaliteit
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 3873 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1d
    5 cent blauw plaat II pos. 5, pracht ex. met enorme randen!
    Starting bid : 180 EUR
    Hammer price : 180 EUR

    Lot : 3874 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1d
    5 cent blauw plaat II pos. 70 met velrand, pracht ex.
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 60 EUR

    Lot : 3875 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1d
    5 cent blauw plaat II pos. 91 met velrand, pracht ex.
    Starting bid : 60 EUR

    Lot : 3876 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1e
    5 cent grijsblauw plaat II pos. 3 met velrand, pracht ex.
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 60 EUR

    Lot : 3877 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1e
    5 cent grijsblauw plaat II pos. 11-12 in paar, pracht ex.
    Starting bid : 80 EUR

    Lot : 3878 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1e
    5 cent grijsblauw plaat II pos. 29-30 in paar, pracht ex.
    Starting bid : 80 EUR

    Lot : 3879 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1e
    5 cent grijsblauw plaat II pos. 49-50 in paar, pracht ex.
    Starting bid : 80 EUR

    Lot : 3880 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1e
    5 cent grijsblauw plaat II pos. 51 met hoekvelrand en Enschede B (Ey 75), pracht ex.
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 85 EUR

    Lot : 3881 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1e
    5 cent grijsblauw plaat II pos. 52-54 in strip van 3, pracht ex.
    Starting bid : 160 EUR

    Lot : 3882 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1e
    5 cent grijsblauw plaat II pos. 63-65 in strip van 3, pracht ex.
    Starting bid : 160 EUR

    Lot : 3883 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1e
    5 cent grijsblauw plaat II pos. 71-72 in paar, pracht ex.
    Starting bid : 80 EUR
    Hammer price : 160 EUR

    Lot : 3884 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1e
    5 cent grijsblauw plaat II pos. 80 met hoekvelrand, pracht ex.
    Starting bid : 80 EUR
    Hammer price : 80 EUR

    Lot : 3885 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1f
    5 cent flets staalblauw plaat II pos. 48 met velrand, pracht ex.
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 60 EUR

    Lot : 3886 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1h
    5 cent zwartblauw plaat III pos. 21 met hoekvelrand, pracht ex.
    Starting bid : 160 EUR
    Hammer price : 280 EUR

    Lot : 3887 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1i
    5 cent donkerblauw plaat III pos. 20 met velrand, pracht ex.
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 60 EUR

    Lot : 3888 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1i
    5 cent donkerblauw plaat III pos. 26 met hoekvelrand en Sittard C (Ey 100), pracht ex.
    Starting bid : 60 EUR

    Lot : 3889 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1i
    5 cent donkerblauw plaat III pos. 55 met velrand en Assen B (Ey 125), pracht ex.
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 60 EUR

    Lot : 3890 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1i
    5 cent donkerblauw plaat III pos. 60 met velrand, pracht ex.
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 60 EUR

    Lot : 3891 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1i
    5 cent donkerblauw plaat III pos. 71-72 in paar met hoekvelrand en watermerklijn, pracht ex.
    Starting bid : 160 EUR

    Lot : 3892 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1i
    5 cent donkerblauw plaat III pos. 78-79 in paar met velrand, pracht ex.
    Starting bid : 80 EUR
    Hammer price : 110 EUR

    Lot : 3893 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1i
    5 cent donkerblauw plaat III pos. 100 met hoekvelrand, pracht ex.
    Starting bid : 80 EUR
    Hammer price : 130 EUR

    Lot : 3894 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1i
    5 cent diepdonkerblauw plaat III pos. 21-22 in paar met hoekvelrand, pracht ex.
    Starting bid : 80 EUR
    Hammer price : 80 EUR

    Lot : 3895 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1i
    5 cent diepdonkerblauw plaat III pos. 25 met hoekvelrand, pracht ex.
    Starting bid : 100 EUR

    Lot : 3896 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1i
    5 cent diepdonkerblauw plaat III pos. 26 met hoekvelrand, pracht ex.
    Starting bid : 80 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 3897 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1i
    5 cent diepdonkerblauw plaat III pos. 46 met hoekvelrand, pracht ex.
    Starting bid : 60 EUR

    Lot : 3898 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1i
    5 cent diepdonkerblauw plaat III pos. 46-47 in paar met Roermond C groot (Ey 125), pracht ex.
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 85 EUR

    Lot : 3899 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1i
    5 cent diepdonkerblauw plaat III pos. 51 met hoekvelrand, pracht ex.
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 100 EUR