Search results (936)

Download as PDF edit / store search
  • Lot : 1 Netherlands

    collectie 1852-1969, na 1900 meest */** en vrijwel compleet met luchtpost, roltanding, dienst, telegram, brandkast en postbewijs in album
    Starting bid : 3000 EUR
    Hammer price : 3100 EUR

    Lot : 2 Netherlands

    collectie 1852-1985 geheel (*)/*/** met vele betere ex. en series o.a. 1, 3-79, 61b-61c, Veth, Van Konijnenburg, en face etc. in Davo klemband
    Starting bid : 2500 EUR
    Hammer price : 2800 EUR

    Lot : 3 Netherlands

    collectie 1852-2002 geheel (*)/*/** met vele betere ex. en series (o.a. 2-28, 43, 44, 47, 49, 100, 104-105, 130-131, Veth, Van Konijnenburg en en face in 4 luxe KaBe albums
    Starting bid : 2500 EUR
    Hammer price : 2700 EUR

    Lot : 4 Netherlands

    gespecialiseerde collectie 1852-1949 geheel (*)/*/** w.b. veel betere ex. (o.a. 1, 4, 7-18, 47, 61b-61c, 99-100 en 534-537), tandingen, plaatfouten (o.a. 105P en 171P1), variëteiten etc. in gemengde kwaliteit in album
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 1500 EUR

    Lot : 5 Netherlands

    collectie 1899-2009 geheel */** met vele betere ex. en series (gedeelte voor 1950 grotendeels nagegomd) in 6 luxe Davo albums
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 2100 EUR

    Lot : 6 Netherlands

    collectie 1852-2008, op enkele ex. na compleet en w.b. uitgebreid nominaal  in 5 ordners
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 1650 EUR

    Lot : 7 Netherlands

    collectie 1852-2009 vrijwel kompleet en vanaf 1932 */** met ca. fl. 1200 en €365 nominaal in 5 luxe Davo albums.
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 1750 EUR

    Lot : 8 Netherlands

    670 (brief)kaarten met hulpkantoorstempels w.b. Groote Lindt, Noordwijkerhout en Oeffelt in 4 albums
    Starting bid : 1250 EUR
    Hammer price : 1450 EUR

    Lot : 9 Netherlands

    collectie 1852-1978 meest gestempeld en gespecialiseerd met types en tandingen inclusief nrs.1 (9x), 2 (12x) en 3 (2x) en vanaf ca.1925 meest */** in klemband
    Starting bid : 1250 EUR
    Hammer price : 1350 EUR

    Lot : 10 Netherlands

    collectie 1852-2009 gestempeld zo goed als compleet en in goede kwaliteit met dienst, port, luchtpost etc. in 3 albums
    Starting bid : 1250 EUR
    Hammer price : 1250 EUR

    Lot : 11 Netherlands

    collectie 1852-1959 na 1935 meest ** en vrijwel compleet inclusief roltanding, port, dienst, postbewijs, telegram etc. in Davo album
    Starting bid : 1250 EUR
    Hammer price : 2200 EUR

    Lot : 12 Netherlands

    collectie 1852-1958 na 1899 meest * met vele betere ex. en series w.b. Bontkraag, Veth, Van Konijnenburg en en face op bladen
    Starting bid : 1200 EUR
    Hammer price : 1750 EUR

    Lot : 13 Netherlands

    collectie 1852-2007 vanaf 1891 geheel */** w.b. *47-48, Bontkraag, Veth etc. in 6 luxe Lindner ringbanden
    Starting bid : 1200 EUR
    Hammer price : 1700 EUR

    Lot : 14 Netherlands

    kwalitatief mooie geheel gestempelde collectie 1852-1976 met vele betere ex. en series in Importa Juweel album
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1000 EUR

    Lot : 15 Netherlands

    collectie 1852-1995 deels */** met o.a. 1-79, *Jubileum 1913, Jubileum 1923, *Veth, *Van Konijnenburg, *en face en *Meeuwen in 2 Leuchtturm albums
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1100 EUR

    Lot : 16 Netherlands

    nominaal ruim fl. 6900 en € 140 w.b. jaarsets in doosje
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1450 EUR

    Lot : 17 Netherlands

    ruim 3000 ex. emissies 1867-1891 tussen 1-256 in 4 insteekboeken
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1350 EUR

    Lot : 18 Netherlands

    collectie w.b. post- en hulppostkantoren, stations- en trajectstempels in over het algemeen mooie kwaliteit in 2 albums
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1150 EUR

    Lot : 19 Netherlands

    320 brief- en prentbriefkaarten w.b. Maarssen, Duivendijke, Graauw, Groot Schermer, Groote Lindt, Oudorp (N.H.), St. Laurens (als aankomststempel) en Vollenhoven in 2 albums
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1400 EUR

    Lot : 20 Netherlands

    engros w.b. enkele betere ex. nominaal ca. € 1500 in ringband
    Starting bid : 800 EUR
    Hammer price : 920 EUR

    Lot : 21 Netherlands

    ** nominaal fl. 4280 en € 296 in 5 insteekboeken en doosje
    Starting bid : 800 EUR
    Hammer price : 1100 EUR

    Lot : 22 Netherlands

    32 Zeppelinvluchten 1931-1936 met Nederlandse frankeringen
    Starting bid : 800 EUR
    Hammer price : 800 EUR

    Lot : 23 Netherlands

    collectie 1876-2001 geheel */** met vele betere ex. en series o.a. 136-138, Veth, Van Konijnenburg etc. in 3 Davo albums
    Starting bid : 800 EUR
    Hammer price : 980 EUR

    Lot : 24 Netherlands

    mooie gestempelde o.a. op typen en  tandingen gespecialiseerde collectie met vele betere ex. (oa. P6D IV, tandinggebrekje) in klemband
    Starting bid : 800 EUR
    Hammer price : 980 EUR

    Lot : 25 Netherlands

    nominaal postfris fl.3909 en €731 in zakjes in doos
    Starting bid : 800 EUR
    Hammer price : 1180 EUR

    Lot : 26 Netherlands and former Territories

    poststukken met veel betere ex. in doosje
    Starting bid : 750 EUR
    Hammer price : 1250 EUR

    Lot : 27 Netherlands

    collectie 1852-2008 gestempeld en */**, w.b. veel moderne blokken, velletjes, (prestige)boekjes etc. inclusief fl.1750 en € 695 nominaal in 4 albums
    Starting bid : 750 EUR
    Hammer price : 750 EUR

    Lot : 28 Netherlands

    uitgebreide zeer gespecialiseerde collectie w.b. varieteiten (o.a. Klussendorf in rood en blauw), papiersoorten, rugnummers etc. in 6 banden
    Starting bid : 700 EUR
    Hammer price : 760 EUR

    Lot : 29 Netherlands

    collectie 1852-2000 meest ** met betere ex. en series (deels gom niet origineel) in 4 Davo albums
    Starting bid : 700 EUR
    Hammer price : 880 EUR

    Lot : 30 Netherlands

    collectie vanaf 1869 geheel */** met veel betere ex. in dik insteekboek
    Starting bid : 700 EUR

    Lot : 31 Netherlands

    nominaal ca. fl. 4400 en € 110 in insteekboek
    Starting bid : 700 EUR
    Hammer price : 960 EUR

    Lot : 32 Netherlands

    collectie 1852-2010 na 1945 meest ** in 6 luxe Davo albums
    Starting bid : 700 EUR
    Hammer price : 1050 EUR

    Lot : 33 Netherlands

    meest ** w.b. nominaal fl. 4700 in album, map en 3 insteekboeken
    Starting bid : 700 EUR
    Hammer price : 920 EUR

    Lot : 34 Netherlands

    mooie collectie poststukken en prentbriefkaarten met veel betere ex. w.b. Rotterdamsche Lloyd, HAL en NASM, totaal 105 items keurig opgezet in ringband
    Starting bid : 700 EUR
    Hammer price : 760 EUR

    Lot : 35 Netherlands

    98 boekjes tussen nrs.1-12, alle met variëteiten w.b. losse inhoud, registerstrepen, plaatfouten, snijlijntjes. telblokjes etc., cat. w. ca. € 5500
    Starting bid : 650 EUR
    Hammer price : 800 EUR

    Lot : 36 Netherlands

    collectie 1899-1976 geheel */** met betere ex. en series in 2 insteekboeken
    Starting bid : 600 EUR
    Hammer price : 1050 EUR

    Lot : 37 Netherlands

    collectie emissie wapentjes gebruikt en */(*) met betere ex. en 6 poststukken in insteekboek
    Starting bid : 600 EUR
    Hammer price : 780 EUR

    Lot : 38 Netherlands

    nominaal ruim fl. 3600 w.b. PTT mapjes en jaarsets in doos
    Starting bid : 600 EUR
    Hammer price : 740 EUR

    Lot : 39 Netherlands

    uitgebreide collectie tussen nos. 1-48 w.b. variëteiten etc. in album en map
    Starting bid : 600 EUR
    Hammer price : 600 EUR

    Lot : 40 Netherlands

    collectie 1872-1939 */** w.b. 29, 90-100, 104-105, tentoonstelling, Veth, port, dienst en internering in insteekboek
    Starting bid : 600 EUR
    Hammer price : 700 EUR

    Lot : 41 Netherlands

    ** veel velletjes van 10 nominaal fl. 2934 en € 588 in 8 ringbandjes en albumpje
    Starting bid : 600 EUR
    Hammer price : 900 EUR

    Lot : 42 Netherlands

    collectie 1852-1986, tot ca.1900 meest gestempeld ov. ongestempeld en postfris met betere ex., roltanding, port, dienst, internering en telegram, in album
    Starting bid : 600 EUR
    Hammer price : 860 EUR

    Lot : 43 Netherlands

    meest ** w.b. nominaal ca. fl. 2930 en € 70 in 3 Davo albums, 2 insteekboeken en doosje
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 620 EUR

    Lot : 44 Netherlands

    collectie 1852-1942 deels */** w.b 1-18, 49, 104-105, 130-131, *Veth, port, roltanding en telegram in insteekboek.
    Starting bid : 500 EUR

    Lot : 45 Netherlands

    meest */** w.b. papierlassen, deels onbedrukt, dubbele perforaties, harmonicavouwen etc., totaal ruim 100 items in insteekboek
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 1150 EUR

    Lot : 46 Netherlands

    collectie meest ** w.b. betere ex. en enkele variëteiten in 2 ringbanden
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 500 EUR

    Lot : 47 Netherlands

    collectie 1852-1964 met betere ex. en series o.a. 1-47, 104-105, en face en meeuwen in Davo album
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 760 EUR

    Lot : 48 Netherlands

    postfrisse engrospartij tussen nos. 617-1066 in vel(de)len, cat.w. ca. 12.000 in doosje
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 520 EUR

    Lot : 49 Netherlands

    ruim fl. 3100 nominaal in 4 insteekboeken
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 640 EUR

    Lot : 50 Netherlands

    nominaal ruim fl. 3300 in vel(de)len in doosje
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 700 EUR

    Lot : 51 Netherlands

    collectie 1852-2001 geheel gestempeld met o.a. 1-15, 29, 49, 136-138, roltanding, meeuwen, port (compleet), postbewijs etc. in 3 Davo albums
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 640 EUR

    Lot : 52 Netherlands

    collectie 1923-1967 met veel ** en betere ex. o.a. Van Konijnenburg en en face in insteekboekje
    Starting bid : 500 EUR

    Lot : 53 Netherlands

    voorraad vanaf 1852 met veel ** vanaf de jaren 50 w.b. nominaal in 5 insteekboeken
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 500 EUR

    Lot : 54 Netherlands

    collectie van 170 briefkaarten 2½ ct. wapen 1871 (3 jan.) -1877 met types en beter stempelmateriaal, w.b. takje-, halte-, (proef)lang-, bestelhuis- en kleinrondstempels in album
    Starting bid : 500 EUR

    Lot : 55 Netherlands

    collectie 1852-1943 gestempeld en */** met o.a. **144-165 postfris (w.b. getint) in album, tevens 2 albums fdc´s
    Starting bid : 500 EUR

    Lot : 56 Netherlands

    franco-takje stempels, collectie van 148 ex. nrs. 13 of 15 met veel volledige afdrukken in insteekboek
    Starting bid : 500 EUR

    Lot : 57 Netherlands

    ruim 350 (brief)kaarten met veel verschillende stempels in 2 albums
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 520 EUR

    Lot : 58 Netherlands

    ca. fl. 1550 en € 1190 nominaal in 3 insteekboeken
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 930 EUR

    Lot : 59 Netherlands

    nominaal € 1700 in 5 insteekboeken
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 880 EUR

    Lot : 60 Netherlands and former Territories

    mooie collectie eerste en speciale vluchten w.b. betere ex. (o.a. 3x lettre témoin) in over het algemeen goede kwaliteit, het geheel keurig beschreven en opgezet met vele foto's, handtekeningen piloten, prentbriefkaarten etc. in 4 ringbanden
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 1100 EUR

    Lot : 61 Netherlands

    collectie tot ca. 1939 met 82 poststukken naar Ned. Indië w.b. VH B-4c, B-7e, 2 Koppenvluchten (envelop en aangetekende kaart), en betere frankeringen (o.a. roltanding 73)
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 760 EUR

    Lot : 62 Netherlands

    luchtpost 1927-1940, collectie poststukken van/naar Ned. Indie met enkele buitenlandse meelopers w.b. België, Oostenrijk en Egypte en tevens uitgebreide documentatie per vliegtuig inclusief foto´s in mappen in doos
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 1500 EUR

    Lot : 63 Netherlands

    collectie 1852-1979 met betere ex. en series (o.a. 48) in Schaubek klemband
    Starting bid : 500 EUR

    Lot : 64 Netherlands

    collectie 1852-1979 met betere ex. (o.a. 48) in Schaubek klemband
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 500 EUR

    Lot : 65 Netherlands

    gestempelde gespecialiseerde collectie 1872-1941 met betere ex., tandingen, strippen, paren etc. keurig opgezet in 2 blanco albums
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 780 EUR

    Lot : 66 Netherlands

    complete collectie E2-E562 in meest goede kwaliteit en onbeschreven vanaf E54 in 4 albums
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 700 EUR

    Lot : 67 Netherlands

    collectie 1852-2001 zowel */** als gestempeld verzameld in 4 Lindner albums
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 500 EUR

    Lot : 68 Netherlands

    ** vanaf 1960 w.b. nominaal fl. 3670 en € 15 in Davo album, insteekboek en 4 enveloppen
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 720 EUR

    Lot : 69 Netherlands

    collectie 1876-2008 */**  vanaf 1925 vrijwel compleet inclusief veel velletjes en boekjes in 5 albums
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 860 EUR

    Lot : 70 Netherlands

    collectie 1852-1985 gebruikt met beter stempelmateriaal emissie 1852 in luxe Davo album
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 580 EUR

    Lot : 71 Netherlands

    nominaal ca. fl. 2450 en € 430 nominaal in 8 albums/insteekboeken in doos
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 720 EUR

    Lot : 72 Netherlands

    **  t/m 2010 met blokken, velletjes en boekjes, nominaal fl. 1100 en € 660, in doos
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 620 EUR

    Lot : 73 Netherlands

    collectie 1852-2007 gestempeld en vanaf ca. 1950 ** met veel nominaal w.b. blokken, velletjes en boekjes in 5 ringbanden
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 540 EUR

    Lot : 74 Netherlands

    meest ** vanaf 1924 w.b. veel blokken in 2 Safe voorraadalbums
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 900 EUR

    Lot : 75 Netherlands

    voorraad vanaf 1852 w.b. nos. 1 (21x), 2 (10x), 3 (7x), 105 (4x), 130, 136-138 etc. in gemengde kwaliteit
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 580 EUR

    Lot : 76 Netherlands

    voorraad ** vanaf 1939 w.b. veel jaren 50, cat.w. ca. 9000 in dik insteekboek
    Starting bid : 450 EUR
    Hammer price : 660 EUR

    Lot : 77 Netherlands

    nominaal ca. fl. 3050 en € 75 in doosje
    Starting bid : 450 EUR
    Hammer price : 640 EUR

    Lot : 78 Netherlands

    collectie vanaf 1938 inclusief veel nominaal t/m 2010 in zakjes in doos
    Starting bid : 450 EUR
    Hammer price : 450 EUR

    Lot : 79 Netherlands

    collectie 1852-2008, tot ca.1960 gestempeld daarna meest ** in 2 albums
    Starting bid : 450 EUR
    Hammer price : 450 EUR

    Lot : 80 Netherlands

    voorraad meest * met betere ex. in 2 dikke insteekboeken
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 500 EUR

    Lot : 81 Netherlands

    collectie w.b. betere ex. en enkele variëteiten in 2 ringbanden
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 560 EUR

    Lot : 82 Netherlands

    collectie moderne postzegel- en hangboekjes zeer gespecialiseerd w.b. nominaal ca. euro 750 in ringband
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 740 EUR

    Lot : 83 Netherlands

    gestempelde tandingcollectie met betere ex. (o.a. gecombineerde tandingparen) en 2 poststukken in insteekboek
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 660 EUR

    Lot : 84 Netherlands

    poststukken w.b. veel betere ex. en iets andere landen in doosje
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 680 EUR

    Lot : 85 Netherlands

    collectie 1867-1975 meest */** w.b. 90-100 en 130-131 in 2 KaBe klembanden
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 400 EUR

    Lot : 86 Netherlands

    nominaal ca. € 850 in 4 insteekboeken en map
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 520 EUR

    Lot : 87 Netherlands

    voorraad 1852-1945 gestempeld en */** in 2 insteekboeken en map
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 400 EUR

    Lot : 88 Netherlands

    collectie 1852-1940 gestempeld w.b. 1-18, 47-49, 130-131, port, postbewijs, dienst en telegram in insteekboek
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 620 EUR

    Lot : 89 Netherlands

    1974-1985 ** w.b. veldelen, jaarsets en PTT mapjes, nominaal ruim fl. 2800 in doos
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 580 EUR

    Lot : 90 Netherlands

    rubberstempels, ruim 200 briefstukjes met emissie Veth in insteekboek. Tevens documentatie
    Starting bid : 400 EUR

    Lot : 91 Netherlands

    gestempeld en */** w.b. veel jaren 90 met ca. fl. 2650 nominaal, in 4 insteekboeken
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 540 EUR

    Lot : 92 Netherlands

    nominaal  ca. fl. 2200 en ca. € 300 in doosje
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 590 EUR

    Lot : 93 Netherlands

    nominaal ca. fl. 280 en € 660 en tevens ca. 70 moderne PTT-mapjes in 3 banden
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 440 EUR

    Lot : 94 Netherlands

    vanaf 1852 gestempeld en */** met doubletten w.b. ca. fl. 950 nominaal in 9 insteekboeken en 4 mappen
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 400 EUR

    Lot : 95 Netherlands

    gespecialiseerde collectie met stempels en veel poststukken w.b. 1e aantekenstrookje en no. 27 op pakketkaart met tevens iets emissie cijfer 1876 in ringband
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 480 EUR

    Lot : 96 Netherlands

    collectie 1907-2009 */**  (voor 1940 deels nagegomd) in 3 Importa albums en 1 ledig ex.
    Starting bid : 350 EUR
    Hammer price : 420 EUR

    Lot : 97 Netherlands

    5 speciale albums TNT-Post w.b. Mooi Nederland, Bloemenpracht en Nostalgie in postzegels, nominaal ca. Euro 690
    Starting bid : 350 EUR
    Hammer price : 660 EUR

    Lot : 98 Netherlands

    ** voor 1940 deels iets getint cat.w. ca. 2500 in insteekboek
    Starting bid : 350 EUR

    Lot : 99 Netherlands

    vanaf 1852 w.b. nr. 4 met puntstempel 22 (gebreken) en ca. fl.1250 nominaal in 8 albums/insteekboeken
    Starting bid : 350 EUR

    Lot : 100 Netherlands

    ruim 380 ex. tussen 1-14 w.b. betere ex., snijlijntjes, telblokjes en plaatfouten in 6 ringbanden
    Starting bid : 350 EUR
    Hammer price : 400 EUR