Search results (485)

Download as PDF edit / store search
  • Lot : 1999 Netherlands

    Catalogue number : LP12-13
    Meeuwen 15 en 25 gulden (nr. LP12 met velrand) met certificaat Vleeming 2014, cat.w. 600
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 130 EUR

    Lot : 2000 Netherlands Air Post Stamps

    Catalogue number : LP12-13
    Meeuwen 15 en 25 gulden, beide met perfin GUSTO (scheepswerf Gusto in Schiedam), pracht ex. (15 gulden kort tandje onder).
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 2001 Netherlands Air Post Stamps

    Catalogue number : LP13
    Meeuw 25 gulden grijszwart in strip van 3 op pakketkaart van Tilburg 6-7-1955 via Amsterdam naar Kowloon (Hong Kong), vrijwel pracht ex. (kaart enkele vouwtjes)
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 400 EUR

    Lot : 2002 Netherlands Air Post Stamps

    Catalogue number : LP13
    Meeuw 25 gulden en roodfrankering van 45 cent op grootformaat envelop van Den Haag 27-11-1957 naar Palembang, vrijwel pracht ex. (envelop meerdere kreuken, deel frankeerstrook ontbreekt). Tariefopbouw: brief woog 370 gram, luchtrecht was 30 cent per 5 gram, wordt 74 x 30 cent maakt fl. 23,20 vermeerderd met het aantekenrecht (30 cent) en het briefport (fl. 1,95) brengt het totaal op fl. 25,45
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 2003 Netherlands Air Post Stamps

    Catalogue number : LP1
    Boekje uit 1930 met 40 donkerblauwe luchtpostetiketten Per Luchtpost Par Avion, links gebonden, luxe ex!
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 130 EUR

    Lot : 2004 Netherlands Postage Due

    Catalogue number : P6B II
    5 cent lichtblauw en zwart tanding 12½ x 12 grote gaten type II met certificaat Vleeming 2017, cat.w. 1350
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 2005 Netherlands Postage Due

    Catalogue number : 6D IV
    5 cent lichtblauw en zwart tanding 12½ grote gaten type IV, pracht ex. (vlekje linker bovenhoek) met certificaat NVPH 1976, cat.w. 1000
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 400 EUR

    Lot : 2006 Netherlands Postage Due

    Catalogue number : P7B III
    10 cent lichtblauw en zwart tanding 12½ x 12 grote gaten type III met certificaat Vleeming 2017, origineel spikkeltje in gom, cat.w. 1000
    Starting bid : 240 EUR
    Hammer price : 240 EUR

    Lot : 2007 Netherlands Postage Due

    Catalogue number : P27 II, P27 III
    Opruimingsuitgifte 3 cent op 1 gulden in blok van 4 w.b. 1 ex. type II en 3 ex. type III, originele spikkeltjes in gom, cat.w. 650+
    Starting bid : 150 EUR

    Lot : 2008 Netherlands

    Catalogue number : P27 III, P28 III
    Opruimingsuitgifte 3 en 50 cent op 1 gulden blauw en rood type III met certificaat NKD 2018 (P27 originele zwarte spikkeltjes in gom), cat.w. 800
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 260 EUR

    Lot : 2009 Netherlands

    Opruimingsuitgifte 3 en 50 cent op 1 gulden blauw en rood type III met certificaat Vleeming 2018 (beide zegels origineel vezeltje in gom), cat.w. 800
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 260 EUR

    Lot : 2010 Netherlands

    Catalogue number : P31-P43
    De Ruyter ½ cent t/m 1 gulden met certificaten Moeijes 1992 en NKD 2016, cat.w. 1400
    Starting bid : 340 EUR
    Hammer price : 500 EUR

    Lot : 2011 Netherlands Postage Due

    Catalogue number : P37a
    De Ruyter 7½ cent type II, cat.w. 300
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 75 EUR

    Lot : 2012 Netherlands

    Catalogue number : P42
    De Ruyter 50 cent met certificaat Vleeming 2013, cat.w. 525
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 2013 Netherlands

    Catalogue number : P44-P60
    ½ t/m 50 cent lichtblauw met certificaat NKD 2012 voor nr. P59, cat.w. 555
    Starting bid : 130 EUR
    Hammer price : 190 EUR

    Lot : 2014 Netherlands Postage Due

    Catalogue number : P44-60
    ½ t/m 50 cent lichtblauw behoudens P57 (15 cent), 25 cent met certificaat Vleeming 2017, cat.w. 552
    Starting bid : 120 EUR
    Hammer price : 180 EUR

    Lot : 2015 Netherlands Postage Due

    Catalogue number : P48Aaf
    3 cent lichtblauw met variëteit ENT in plaats van CENT, pracht ex. gesigneerd Van der Loo, cat.w. 325
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 75 EUR

    Lot : 2016 Netherlands

    Catalogue number : P59
    25 cent lichtblauw met hoekvelrand met certificaat NKD 2015, centrering zie foto, cat.w. 475
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 110 EUR

    Lot : 2017 Netherlands

    Catalogue number : P67a-P68b
    Opruimingsuitgifte 10 en 12½ cent in keerdrukparen met en zonder tussenstrook met certificaten Muis 2001 en NKD 2017, cat.w. 825
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 2018 Netherlands Postage Due

    Catalogue number : P67a-P68b
    Opruimingsuitgifte 10 cent blauw en 12½ cent rood in keerdrukparen met en zonder tussenstrook, pracht ex. met certificaten Muis 1994 en NKD 2019, cat.w.1280
    Starting bid : 300 EUR

    Lot : 2019 Netherlands Postage Due

    Catalogue number : P67b-P68b
    Opruimingstuitgifte 10 op 1½ cent en 12½ op 5 cent in keerdrukparen met tussenstrook (licht gevouwen op tanding), cat.w. 775
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 2020 Netherlands Postage Due

    Catalogue number : P68a-P68b
    Opruimingsuitgifte 12½ op 5 cent rood in veldeel van 18 waarin 2x de keerdrukparen met en zonder tussenstrook met verzoekstempel Roermond 25-7-1928, pracht ex., cat.w. 2030+
    Starting bid : 260 EUR
    Hammer price : 420 EUR

    Lot : 2021 Netherlands Official Stamps

    Catalogue number : D1-D8
    Armenwet 1 t/m 10 cent (nr. D8 met velrand) met certificaat NKD 2011, cat.w. 800
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 320 EUR

    Lot : 2022 Netherlands Official Stamps

    Catalogue number : D27-D40
    Cour Internationale de Justice 2 cent t/m 1 gulden met certificaat Vleeming 2020 (12 en 15 cent originele gomstreepjes, 25 cent origineel zwart puntje in gom), cat.w. 1750
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 900 EUR

    Lot : 2023 Netherlands Telegraph Stamps

    Catalogue number : T6a, T6c-d, T6g-i
    Ongetande kleurproeven zonder waarde-inschrift in zandkleur, blauw, roodbruin, geel, lila en groen, alle met groot deel buurzegel, pracht ex.
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 320 EUR

    Lot : 2024 Netherlands Telegraph Stamps

    Catalogue number : TG5
    15 cent lila en zwart, pracht ex. met certificaat Vleeming 2018: Boven rechts tandgaatje uitgediept overigens fris zegel, cat.w. 440
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 80 EUR

    Lot : 2025 Netherlands Telegraph Stamps

    Catalogue number : TG7
    25 cent lila en zwart, pracht ex. (enkele minieme bruine tandjes), cat.w. 1925
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 480 EUR

    Lot : 2026 Netherlands Incendiarybox Insurance

    Catalogue number : BK1-BK7
    15 cent t/m 7½ gulden met certificaat NKD 2014 (4½ gulden met plakkerrestje), cat.w. 1100
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 340 EUR

    Lot : 2027 Netherlands Incendiarybox Insurance

    Catalogue number : BK1-BK7
    15 cent t/m 7½ gulden, pracht ex. met certificaat NKD 2013, cat.w. 845
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 2028 Netherlands Incendiarybox Insurance

    Catalogue number : BK1-BK7
    15 cent t/m 7½ gulden, pracht ex., cat.w. 845
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 190 EUR

    Lot : 2029 Netherlands Incendiarybox Insurance

    Catalogue number : BK1-BK7
    15 cent t/m 7½ gulden met certificaat Muis 1995, cat.w. 845
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 2030 Netherlands Internment Stamps

    Catalogue number : IN1
    Nederlandse Maagd in groen met velrand met certificaat Bakker 2009, cat.w. 400
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 140 EUR

    Lot : 2031 Netherlands Internment Stamps

    Catalogue number : IN1-IN2
    Nederlandse Maagd in groen en bruin (IN1 met hoekvelrand, IN2 met velrand) met certificaat NKD 2011, cat.w. 650
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 180 EUR

    Lot : 2032 Netherlands Internment Stamps

    Catalogue number : IN1-IN2
    Nederlandse Maagd in groen en bruin (IN2 met velrand) met certificaat NKD 2011, cat.w. 650
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 160 EUR

    Lot : 2033 Netherlands Internment Stamps

    Catalogue number : IN1-IN2
    Nederlandse Maagd in groen en bruin (IN1 met velrand) met certificaat NKD 2016, cat.w. 650
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 160 EUR

    Lot : 2034 Netherlands Internment Stamps

    Catalogue number : IN1-IN2
    Nederlandse Maagd in groen en bruin (IN1 met velrand) met certificaat Muis 2010, cat.w. 650
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 160 EUR

    Lot : 2035 Netherlands Internment Stamps

    Catalogue number : IN1-IN2
    Nederlandse Maagd in groen en bruin (IN1 met velrand) met certificaat NKD 2011, cat.w. 650
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 160 EUR

    Lot : 2036 Netherlands Internment Stamps

    Catalogue number : IN1-IN2
    Nederlandse Maagd in groen en bruin, nr. IN1 met ondervelrand, N2 in onderrand gomloos plekje, cat. w. 650
    Starting bid : 120 EUR
    Hammer price : 140 EUR

    Lot : 2037 Netherlands

    Catalogue number : PV1A
    11 cent bruin en olijfgroen tanding 12½, vrijwel pracht ex. (gomzijde getind) met certificaat NVPH 2005, cat.w. 1375
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 360 EUR

    Lot : 2038 Netherlands

    Catalogue number : PV2A
    15 cent ultramarijn en bruin tanding 12½ met certificaten NVPH 1991 en Vleeming 2020 (enkele originele gomloze plekjes), cat.w. 20.000
    Starting bid : 7500 EUR
    Hammer price : 9500 EUR

    Lot : 2039 NL Postal order

    Catalogue number : PW1-PW7
    1 t/m 10 gulden met certificaat Muis 2000, cat.w. 9000
    Starting bid : 3000 EUR
    Hammer price : 3800 EUR

    Lot : 2040 NL Revenue stamps

    Ministerie van Verkeer en Waterstaat 75 cent t/m 100 gulden (totaal 8 waarden)
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 75 EUR

    Lot : 2041 Netherlands Indies

    Catalogue number : 2
    10 cent karmijnrood, pracht ex. met originele bruine gom en certificaat Vleeming 2020, cat.w. 1500
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 2042 Netherlands Indies

    Catalogue number : 2
    10 cent karmijnrood met rondstempel Samarang, pracht ex.
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 2043 Netherlands Indies Half round franco cancellation

    Catalogue number : 9
    Indramajoe type B (Voerman 100) volledig op emissie 1870 10 cent op briefstukje, pracht ex.
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 75 EUR

    Lot : 2044 Netherlands Indies Half round franco cancellation

    Catalogue number : 2
    Palembang (Voerman 300) op 10 cent karmijnrood, pracht ex.
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 75 EUR

    Lot : 2045 Netherlands Indies Half round franco cancellation

    Catalogue number : 1
    Serang (Voerman 225) op 10 cent karmijnrood, pracht ex.
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 75 EUR

    Lot : 2046 Netherlands Indies

    Catalogue number : 10F
    Willem III 12½ cent grijs tanding 12½ x 12 grote gaten, pracht ex. met certificaat Muis 1992, cat.w. 2350
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 650 EUR

    Lot : 2047 Netherlands Indies

    Catalogue number : 10F
    Willem III 12½ cent tanding 12½ x 12 grote gaten met vierkantstempel Medan 1-8-1896, vrijwel pracht ex. met certificaat Vleeming 2015 (boven kort tandje en onder dun tandpuntje, overigens fris zegel), cat.w. 2350
    Starting bid : 240 EUR
    Hammer price : 280 EUR

    Lot : 2048 Netherlands Indies

    Catalogue number : 27
    Hangend Haar 25 cent lila met attest Vleeming 2018, cat.w. 135
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 90 EUR

    Lot : 2049 Netherlands Indies

    Catalogue number : 30
    Hangend Haar 2½ gulden oranjebruin en lichtblauw met certificaat NKD 2017, cat.w. 725
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 320 EUR

    Lot : 2050 Netherlands Indies

    Catalogue number : 37A
    Hulpuitgifte 2½ gulden op 2½ gulden violetgrijs met attest Vleeming 2018, cat.w. 300
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 85 EUR

    Lot : 2051 Netherlands Indies

    Catalogue number : 79a
    Java 1 gulden doflila met variëteit opdruk hoogstaand, pracht ex. met certificaat NVPH 1990, cat.w. 400
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 280 EUR

    Lot : 2052 Netherlands Indies

    Catalogue number : 80a
    Java 2½ gulden zwartblauw met variëteit opdruk hoogstaand, pracht ex. gesigneerd Keiser en met certificaat Vleeming 2018, cat.w. 6100
    Starting bid : 1800 EUR
    Hammer price : 2600 EUR

    Lot : 2053 Netherlands Indies

    Catalogue number : 80f
    Java 2½ gulden zwartblauw met variëteit opdruk kopstaand, vrijwel pracht ex. (dun tandje en miniem bruin plekje gomzijde) gesigneerd Keiser en Ned. Bond met certificaat Muis 1998, cat.w. 3850
    Starting bid : 750 EUR
    Hammer price : 950 EUR

    Lot : 2054 Netherlands Indies

    Catalogue number : 80f
    Java 2½ gulden zwartblauw met variëteit opdruk kopstaand, pracht ex. met certificaat Vleeming 2014, cat.w. 5500
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 2200 EUR

    Lot : 2055 Netherlands Indies

    Catalogue number : 93f
    Buiten Bezit 22½ cent bruin en olijf met variëteit kopstaande opdruk, pracht ex. (gom niet origineel) met certificaten NVPH 1956 en Vleeming 2020, cat.w. (3025)
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 340 EUR

    Lot : 2056 Netherlands Indies

    Catalogue number : 98f
    Bezit Buiten 2½ gulden zwartblauw met variëteit opdruk kopstaand, pracht ex. met certificaat NVPH 2007, cat.w. 3850
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1000 EUR

    Lot : 2057 Netherlands Indies

    Catalogue number : 140f
    Nooduitgifte 17½ op 22½ cent olijf en bruin met variëteit opdruk kopstaand, pracht ex. gesigneerd Ned. Bond, cat.w. 450
    Starting bid : 120 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 2058 Netherlands Indies

    Catalogue number : 145A
    Hulpuitgifte 32½ op 50 cent tanding 11 x 11½ met opdruk in type I, nagegomd pracht ex. met certificaat Muis 1998, cat.w. (1250)
    Starting bid : 150 EUR

    Lot : 2059 Netherlands Indies

    Catalogue number : 160D-166D
    Jubileum 5 cent t/m 5 gulden lijntanding 11½ met certificaat Vleeming 2017, cat.w. 500
    Starting bid : 150 EUR

    Lot : 2060 Netherlands Indies

    Catalogue number : 171f
    Hulpuitgifte 12½ op 20 cent met variëteit opdruk kopstaand, pracht ex. (gom licht getint) met certificaat Muis 1996, cat.w. 450
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 2061 Netherlands Indies

    Catalogue number : 181A
    Kreisler 12½ cent oranje op speciaal geprepareerd papier met loslatende kleur met certificaat Vleeming 2020, glanzende lijnen voorzijde licht verkleurd. Zeldzaam zegel!
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 380 EUR

    Lot : 2062 Netherlands Indies

    Catalogue number : 181A
    Kreisler 12½ cent oranje op speciaal geprepareerd papier met loslatende kleur met certificaat Vleeming 2017, glanzende lijnen voorzijde licht verkleurd. Zeldzaam zegel!
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 2063 Netherlands Indies

    Catalogue number : 212
    Opruimingsuitgifte 2 cent op 20 cent bruin met spiegeldruk op achterzijde
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 75 EUR

    Lot : 2064 Netherlands Indies

    Catalogue number : 260
    Kreisler 50 cent donkergrijs met watermerk, onderrandstuk, cat.w. 750+
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 220 EUR

    Lot : 2065 Netherlands Indies

    Catalogue number : 260
    Kreisler 50 cent donkergrijs met watermerk, pracht ex. met miniem plakkerspoortje en certificaat Vleeming 2020, cat.w. 350
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 110 EUR

    Lot : 2066 Netherlands Indies

    Catalogue number : 274-289
    Van Konijnenburg 10 cent (in 5 kleuren) t/m 25 gulden, ongetand, PC 227a/227e en 228/242, pracht ex., cat.w. 830
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 2067 Netherlands Indies

    Catalogue number : 280
    Van Konijnenburg 35 cent paars, rechts onder hoektandje gerepareerd (niet op cert. vermeld), met deel stempel Malang en certificaat Muis 2006, cat.w. 500. Echt gebruikt een zeldzaam zegel!
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 90 EUR

    Lot : 2068 Netherlands Indies

    Catalogue number : 289
    Van Konijnenburg 25 gulden oranje met luxe langebalkstempel Batavia Centrum, pracht ex. (uitgestreken hoekvouwtje)
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 110 EUR

    Lot : 2069 Netherlands Indies

    Catalogue number : 293-297,301,303
    Moehammadijah 2 cent t/m 15 cent en Inheemse dansers 4 en 7½ cent alle in strip van 3 met overdruk Specimen/ Collection/ Madagascar op 2 delen archiefblad
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 2070 Netherlands Indies

    Catalogue number : 300
    Danser 3 cent geelgroen in zeer fris rechtervel van 100 stuks, ets R11, lichte horizontale vouw (door 10 ex.), PC 268a, cat.w. 5000
    Starting bid : 300 EUR

    Lot : 2071 Netherlands Indies

    Catalogue number : 300
    Danser 3 cent, ongetande proef in veldeel van 12 met 2 tussenstrookparen en ets R11, tevens tekst op velrand fiat drukken CB A4 13/11 41 met handtekening, knipje in velrand (en bruin vlekje), PC 268a, cat.w. 500+
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 2072 Netherlands Indies

    Catalogue number : 302
    Danser 5 cent, ongetande proef in veldeel van 10 stuks met notitie op velrand fiat drukken CB A4 1/10 '41 en handtekening, pracht ex., PC 273d, cat.w. 150++
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 75 EUR

    Lot : 2073 Netherlands Indies

    Catalogue number : 295
    Stempelproef Wilhelmina 30 cent blauwgrijs als PC 295 maar gedrukt op kartonpapier, pracht ex.
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 180 EUR

    Lot : 2074 Netherlands Indies

    Catalogue number : 304s-316s
    Landschappen en Wilhelmina 1 cent t/m 2½ gulden met gatdoorboring en specimen in rood w.b. met velrand
    Starting bid : 180 EUR
    Hammer price : 260 EUR

    Lot : 2075 Netherlands Indies

    Catalogue number : 307, 308
    Landschappen 5 cent blauw (3x) en 7½ cent olijfgrijs (2x) met bestelhuisstempel Semitau op ongedateerde envelop naar Hoogwoud, vrijwel pracht ex. (2 zegels minieme gebreken en rechts iets ruw geopend)
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 75 EUR

    Lot : 2076 Netherlands Indies

    Catalogue number : 309
    Noodstempel HULPPOST KTR. SOE  13. 3. 46. in violet op Wilhelmina 10 cent bruin. Luxe afdruk van het uiterst zeldzame noodstempel dat te Soë op Timor werd gebruikt, vrijwel pracht ex.
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 140 EUR

    Lot : 2077 Netherlands Indies

    1 / 7
    Catalogue number : 337-346
    Hartz 15 cent t/m 25 gulden, ongetande proeven (25x), veldeeltjes, diverse ex. bruine puntjes
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1000 EUR

    Lot : 2078 Netherlands Indies

    Catalogue number : 337-346
    Hartz 15 cent t/m 25 gulden, ongetande proeven, pracht ex.
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 2079 Netherlands Indies

    Catalogue number : 347-348
    Hartz 15 en 20 cent in ongetande veldeeltjes van 25 stuks (beide één ex. bruin vlekje), PC 310/311, cat.w. 1000
    Starting bid : 120 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 2080 Netherlands Indies

    Catalogue number : 351-353, 355-358
    Indonesia Hartz 15, 20, 25, 45, 50 en 80 cent en 1 gulden, ongetande proeven, Zo.1DF, 2DF, 3DF, 5DF en 7DF,  tevens niet-vermelde 50 cent en 1 Gulden, Prangko uit 1A-9A (50 cent niet vermeld), Zbl cat.w. à 750 per stuk
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 750 EUR

    Lot : 2081 Netherlands Indies

    Catalogue number : 351-355, 355-358
    Indonesia Hartz 15, 20, 25, 45, 50 en 80 cent en 1 gulden, alle links velrand, 20 cent drukkersteken propellor en 25 cent tulp, ongetande proeven. Zo 1DF, 2DFF, 3DF, 5DF en 7DF, tevens niet-vermelde 50 cent en 1 gulden. Prangko uit 1A-9A, 50 cent niet vermeld. Zbl cat.w. à 750 per stuk
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 1200 EUR

    Lot : 2082 Netherlands Indies

    Catalogue number : 351bf
    Indonesia Hartz 15 cent oranje met variëteit I van Indonesia missend met certificaten NVPH 1967 en Vleeming 2020 (originele gomloze streepjes en plekje), cat.w. 1475
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 650 EUR

    Lot : 2083 Netherlands Indies

    Catalogue number : 362-370
    Smelt 1 t/m 12½ Sen ongetand in blokken van 4, onder velrand, pracht ex., Zbl. 15D/23D, cat.w. 2620
    Starting bid : 200 EUR

    Lot : 2084 Netherlands Indies

    Catalogue number : 362-370
    Smelt 1 t/m 12½ Sen ongetand, pracht ex., Zbl. Indonesië 15D/23D, cat.w. 655
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 2085 Netherlands Indies

    Catalogue number : 362-379
    Smelt 1 t/m 12½ Sen ongetand, onder velrand, pracht ex., Zbl. 15D/23D cat.w. 655
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 50 EUR

    Lot : 2086 Netherlands Indies

    Catalogue number : 374-388
    Gebouwen 15 Sen t/m 25 Rp. ongetande proeven, alle velrand met telcijfer 8, pracht ex., Zbl. 24D/38D cat.w. 3475
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 2087 Netherlands Indies

    Catalogue number : 374-388
    Gebouwen 15 Sen t/m 25 Rp. ongetande proeven in blokken van 4, links velrand, alle telcijfers 6 en 7, pracht ex., Zbl. 24D/38D cat.w. 13.900
    Starting bid : 700 EUR
    Hammer price : 1000 EUR

    Lot : 2088 Netherlands Indies

    Catalogue number : 374-388
    Gebouwen 15 Sen t/m 25 Rp. ongetande proeven, pracht ex., Zbl. 24D/38D cat.w. 3475
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 360 EUR

    Lot : 2089 Netherlands Indies

    Catalogue number : C10
    Proefvlucht Marinevliegdienst Weltevreden-Soerabaja 23.8.20 en achterzijde aankomststempel Soerabaja 24.8.20 (resp. vliegtuig naar rechts en bij aankomststempel naar links), envelop 12½ cent, (in VH genoemde data 24 en 26 aug. foutief), 31 brieven gevlogen, lichte verticale archiefvouw
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 130 EUR

    Lot : 2090 Netherlands Indies

    Catalogue number : D2f
    12½ cent grijs met variëteit opdruk kopstaand, pracht ex. gesigneerd Evert Kroon, cat.w. 380
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 140 EUR

    Lot : 2091 Netherlands Indies

    Catalogue number : D3f
    15 cent olijfbruin met variëteit opdruk kopstaand, vrijwel pracht ex. (gom licht gelig) met certificaat NVPH 1968, cat.w. 350
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 2092 Netherlands Indies

    Catalogue number : D3f
    15 cent olijfbruin met variëteit kopstaande opdruk, pracht ex. met certificaat NVPH 1965, cat.w. 380
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 2093 Netherlands Indies

    Catalogue number : D5f
    25 cent lila met variëteit kopstaande opdruk op fragment, pracht ex. met certificaat NVPH 1965, cat.w. 500
    Starting bid : 120 EUR
    Hammer price : 160 EUR

    Lot : 2094 Netherlands Indies

    Catalogue number : D7
    2½ gulden oranjebruin en lichtblauw, cat.w. 400
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 2095 Netherlands Indies

    Catalogue number : D7f
    2½ gulden oranjebruin en lichtblauw met variëteit opdruk kopstaand, vrijwel pracht ex. (gom licht getint en papierrestje) met certificaat NVPH 1950, cat.w. 825
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 2096 Netherlands Indies

    Catalogue number : D23f
    25 cent violet met variëteit opdruk kopstaand, pracht ex. gesigneerd Ned. Bond en met certificaat NVPH 1978, cat.w. 1925
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 750 EUR

    Lot : 2097 Netherlands Indies

    Catalogue number : D26f
    1 gulden doflila met variëteit opdruk kopstaand, pracht ex. (miniem dun stipje) met certificaat NVPH 2005, cat.w. 770
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 260 EUR

    Lot : 2098 Netherlands Indies

    Catalogue number : D27f
    2½ gulden zwartblauw met variëteit opdruk kopstaand, fris pracht ex. gesigneerd Keiser, cat.w. 330
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR