Search results (878)

Download as PDF edit / store search
  • Lot : 1 Netherlands

    mooie gespecialiseerde collectie emissie De Ruyter 1907 inclusief de port zegels, verzameld op plaatfouten, leidraadfouten, stempels, datums, proeven, poststukken, plaatreconstructies etc., prachtig opgezet op blanco bladen in 2 albums
    Starting bid : 6000 EUR

    Lot : 2 Netherlands

    collectie plaatfouten 1852-1987 gestempeld en */**, totaal 2375 plaatfouten (deels in paren, strippen, blokken en veldeeltjes), 275 blokken en velletjes en 40 boekjes, zeer uitgebreid met doubletten en o.a. 18 st. nr. 2 met 'hoorn', 14P, 15P gestempeld, 101P * ongestempeld (dun), 105P gestempeld en *, 12 Legioenblokken, etc. opgezet in 23 ringbanden in 3 dozen
    Starting bid : 2500 EUR
    Hammer price : 2500 EUR

    Lot : 3 Netherlands

    collectie 1906-1998 gespecialiseerd op type en tanding, tot ca.1926 veel gestempeld w.b. nrs. 101, 130-131 en 199a-202a daarna meest */** w.b. 98, 102-103, 104-105, 107-109 incl. 108a, 124I, 125I, 132-133 en vanaf 1926 vrijwel compleet in 2 albums
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 2150 EUR

    Lot : 4 Netherlands

    Tentoonstellingscollectie 'postale aanwijzingen en poststempels op Nederlandse poststukken' uit de periode ca. 1650-1850, deskundig opgezet en beschreven met voorbeelden stempels w.b. 3-stuiver, omrande vertrekstempels, geschreven (vertrek) aanduidingen, langstempels (met K.19 Rotterdam uit 1811), departementstempels, (half)rondstempels, combinaties, langstempels, distributie, bestelhuis Gorssel, grensstempels en administratieve stempels, opgezet volgens Korteweg in 6 albums, tevens 4 ordners documentatie en kopieën
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 1650 EUR

    Lot : 5 Netherlands

    velletjes en hangverpakkingen nominaal ca. € 3200 in 8 boekjes in doosje
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 1650 EUR

    Lot : 6 Netherlands

    nominaal ca. fl. 8600 in vel(de)len tussen nrs. 1478-1705 in 8 mappen
    Starting bid : 1300 EUR
    Hammer price : 1850 EUR

    Lot : 7 Netherlands

    collectie 1867-1942 (*), * en ** met veel betere ex. en series in gemengde kwaliteit w.b. nagegomd in insteekboek
    Starting bid : 1200 EUR
    Hammer price : 1650 EUR

    Lot : 8 Netherlands

    nominaal ca. fl. 7500 in vel(de)len tussen nrs. 1301-1477 in 8 mappen
    Starting bid : 1100 EUR
    Hammer price : 1600 EUR

    Lot : 9 Netherlands

    collectie 1852-2008 meest */** met betere ex. en series in 5 luxe Davo albums
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1000 EUR

    Lot : 10 Netherlands

    plaatfouten vanaf 1852, 620 stuks w.b. paren, strippen, blokken etc. gestempeld w.b. 14P, 14P1, 15P, 26P1, 98P, 151P1, 468P1, 520P, 532P, 533P, * w.b. 137P en en 171P en ** w.b. 168P, 170P1, 171P, 171Af, de Ruyter porten etc.
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1000 EUR

    Lot : 11 Netherlands

    collectie 1852-1988 geheel */** met betere ex. en series w.b. nrs. 2, 98-100, 104-105, jubileum 1923, Veth, meeuwen, roltanding etc. in 2 Schaubek klembanden
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1450 EUR

    Lot : 12 Netherlands

    gestempelde collectie 1852-1998 met betere ex. en series, port, postbewijs, roltanding, luchtpost etc. in nette kwaliteit in 3 insteekboeken
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1100 EUR

    Lot : 13 Netherlands

    langebalkstempels mooie collectie A-Z met veel mooie afdrukken, totaal ruim 1350 ex. in insteekboek
    Starting bid : 1000 EUR

    Lot : 14 Netherlands

    collectie 1869-1996 geheel */** met vele betere ex. en series in 2 KaBe albums
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1100 EUR

    Lot : 15 Netherlands

    scheepspost collectie van ca. 50 poststukken met "vacantiereis" stempels periode 1932-1939 keurig opgezet met tevens menukaarten, suikerzakjes, reclame etc. in 2 ringbanden
    Starting bid : 1000 EUR

    Lot : 16 Netherlands and former Territories

    collectie tot 1964 met vele betere ex. en series in Holland album
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1150 EUR

    Lot : 17 Netherlands

    port geheel ongebruikte op tandingen en typen gespecialiseerde collectie met vele betere ex. in gemengde kwaliteit keurig opgezet in blanco album
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1000 EUR

    Lot : 18 Netherlands

    collectie gestempeld 1852-1951 met veel betere ex. en series in gemengde kwaliteit in insteekboek
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1350 EUR

    Lot : 19 Netherlands

    collectie 1852-1951 zowel gestempeld als (*),* en ** met veel betere ex. en series in gemengde kwaliteit in insteekboek
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1350 EUR

    Lot : 20A Netherlands

    emissie De Ruyter 1907 doubletten collectie op datum, plaatfouten en stempels, ruim 2700 zegels in dik insteekboek
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1000 EUR

    Lot : 20 Netherlands

    nominaal ca. fl. 6400 in vel(de)len tussen nrs. 1108-1300 in 8 mappen
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1365 EUR

    Lot : 21 Netherlands

    collectie van ca. 175 voorloper fdc's tussen 1906-1949 met vele betere ex. in 3 banden
    Starting bid : 800 EUR
    Hammer price : 1300 EUR

    Lot : 22 Netherlands

    collectie 1852-1984 meest */** met vele betere ex. en series w.b. nr. 3 met Eindhoven C (Ey RR) in 2 Leuchtturm albums
    Starting bid : 800 EUR
    Hammer price : 800 EUR

    Lot : 23 Netherlands

    nominaal ** engros ruim € 2000 in mappen in doosje
    Starting bid : 800 EUR
    Hammer price : 1150 EUR

    Lot : 24 Netherlands

    nominaal ruim fl. 5070 en € 60 in mappen in doosje
    Starting bid : 800 EUR
    Hammer price : 1150 EUR

    Lot : 25 Netherlands

    collectie 1852-1998 meest gestempeld met vele betere ex. en series, port, roltanding, telegram etc. in gemengde kwaliteit in 4 luxe Davo albums
    Starting bid : 800 EUR
    Hammer price : 1150 EUR

    Lot : 26 Netherlands

    port op tanding en type gespecialiseerde gestempelde collectie met vele betere ex. in gemengde kwaliteit keurig opgezet in blanco klemband
    Starting bid : 800 EUR
    Hammer price : 1000 EUR

    Lot : 27 Netherlands

    collectie 1852-1945 meest gestempeld met betere ex. en series w.b. 104-105, 130-131 etc. in Davo album
    Starting bid : 800 EUR
    Hammer price : 860 EUR

    Lot : 28 Netherlands

    collectie 1852-2010 na 1930 meest */** met betere ex. en series, boekjes, velletjes etc. in 6 luxe Davo albums
    Starting bid : 800 EUR
    Hammer price : 1200 EUR

    Lot : 29 Netherlands

    gespecialiseerde collectie 1852-1963 met  vele betere ex. en series w.b. Van Konijnenburg *, en face *, Internering 1 en 2, telegram, armenwet, luchtpost 12-13 etc. in klemband
    Starting bid : 800 EUR
    Hammer price : 1250 EUR

    Lot : 30 Netherlands

    collectie 1852-1969 gestempeld w.b. 48, 80, 101 etc. en vanaf ca. 1940 veel */** in Davo album
    Starting bid : 750 EUR
    Hammer price : 1100 EUR

    Lot : 31 Netherlands

    nominaal ruim fl. 4000 en ruim € 150 in 2 insteekboeken en doosje
    Starting bid : 700 EUR
    Hammer price : 940 EUR

    Lot : 32 Netherlands

    nominaal ruim fl. 4550 in vel(de)len in mappen in doosje
    Starting bid : 700 EUR
    Hammer price : 960 EUR

    Lot : 33 Netherlands

    collectie 1852-2005 met betere ex. en series w.b. roltanding en port in 5 Davo albums
    Starting bid : 700 EUR
    Hammer price : 1050 EUR

    Lot : 34 Netherlands

    nominaal ca. fl. 4300 en € 45 meest vel(de)len in doos
    Starting bid : 650 EUR
    Hammer price : 960 EUR

    Lot : 35 Netherlands

    nominaal ca. fl. 4300 in 7 insteekboeken
    Starting bid : 650 EUR
    Hammer price : 920 EUR

    Lot : 36 Netherlands

    collectie plaatfouten in positionele rand- of hoekblokken in 2 insteekboeken
    Starting bid : 600 EUR

    Lot : 37 Netherlands

    nominaal ruim fl. 4000 in o.a. insteekboeken in doos
    Starting bid : 600 EUR
    Hammer price : 860 EUR

    Lot : 38 Netherlands

    nominaal ruim fl. 4000 in insteekboek en op bladen in doosje
    Starting bid : 600 EUR
    Hammer price : 860 EUR

    Lot : 39 Netherlands

    collectie van ca. 150 poststukken 1925-1937 alle met toeslagzegels gefrankeerd w.b. veel betere ex. in album
    Starting bid : 600 EUR
    Hammer price : 960 EUR

    Lot : 40 Netherlands

    voorraad tussen 1852-1942 met betere ex. en series, zowel gestempeld als */** in 2 insteekboeken
    Starting bid : 600 EUR
    Hammer price : 1250 EUR

    Lot : 41 Netherlands

    collectie 1852-1976 deels */** met betere ex. en series in 2 luxe Davo albums
    Starting bid : 600 EUR
    Hammer price : 760 EUR

    Lot : 42 Netherlands

    nominaal ruim fl. 1450 en  ca. € 990 in 3 insteekboeken
    Starting bid : 600 EUR
    Hammer price : 800 EUR

    Lot : 43 Netherlands

    nominaal ca. fl. 3800 en € 40 in o.a. 6 insteekboeken
    Starting bid : 600 EUR
    Hammer price : 840 EUR

    Lot : 44 Netherlands

    collectie 1852-1999 zowel gestempeld als */** verzameld met betere ex. en series (o.a. * en face) en iets Overzeese Rijksdelen in 7 insteekboeken
    Starting bid : 600 EUR
    Hammer price : 840 EUR

    Lot : 45 Netherlands

    nominaal ca. fl. 3300 en € 450 in 9 insteekboeken in doos
    Starting bid : 600 EUR
    Hammer price : 900 EUR

    Lot : 46 Netherlands

    fdc's complete collectie tussen E1 (dagtekenstempel) en E159a met tevens E1a (klep mist) en E54 met foutief nummer in album
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 500 EUR

    Lot : 47 Netherlands

    collectie 1852-1964 deels */** met betere ex. en series in 2 Excellent albums
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 580 EUR

    Lot : 48 Netherlands

    collectie 1907-1940 vrijwel geheel ** in insteekboek
    Starting bid : 500 EUR

    Lot : 49 Netherlands

    meest blokken en velletjes nominaal ruim fl. 3300 in mappen in doosje
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 700 EUR

    Lot : 50 Netherlands

    collectie 1852-2010 met betere ex. en na 1950 meest ** in 6 luxe Davo albums
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 820 EUR

    Lot : 51 Netherlands and former Territories

    collectie tot ca. 1969 met betere ex. en series o.a. emissie 1852, 104-105, 131 en 136-138 in Schaubek album
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 500 EUR

    Lot : 52 Netherlands

    vanaf 1864 met vele betere ex. en series in gemengde kwaliteit op insteekkaartjes in doosje
    Starting bid : 500 EUR

    Lot : 53 Netherlands

    nominaal ca. fl. 3200 in insteekboek en vellenmap
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 700 EUR

    Lot : 54 Netherlands

    nominaal ca. fl. 1350 en € 950 in 4 insteekboeken
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 740 EUR

    Lot : 55 Netherlands

    nominaal ruim fl. 2400 en ca. € 440 in 3 insteekboeken en envelop
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 740 EUR

    Lot : 56 Netherlands

    collectie vanaf E1 w.b. tevens uitgiften Philato en maximumkaarten in o.a. 5 albums in doos
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 500 EUR

    Lot : 57 Netherlands

    collectie van ruim 500 verschillende kleinrondstempels op diverse waarden en emissies w.b. mooie afdrukken en betere kantoren in gemengde kwaliteit in insteekboekje
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 780 EUR

    Lot : 58 Netherlands

    kleinrondstempels ruim 550 ex. w.b. betere kantoren in gemengde kwaliteit in insteekboek
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 500 EUR

    Lot : 59 Netherlands

    voorraad gestempeld tussen 1852 en 1970, cat.w. 12.000 in dik insteekboek
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 500 EUR

    Lot : 60 Netherlands

    nominaal ca. fl.650 en € 850 w.b. 29 jaarsets 1989 t/m 2011 in doos
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 590 EUR

    Lot : 61 Netherlands

    voorraad (*)/*/** vanaf 1869 in dik insteekboek
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 540 EUR

    Lot : 62 Netherlands

    blokken nominaal ca. € 1350 in 5 boekjes in doosje
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 660 EUR

    Lot : 63 Netherlands

    collectie 1869-1999 geheel */** met betere ex. en series in 4 luxe Davo albums
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 500 EUR

    Lot : 64 Netherlands

    Poko's en Perfins collectie poststukken met doubletten w.b. betere ex., totaal ruim 90 ex. in 2 albums
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 600 EUR

    Lot : 65 Netherlands

    nominaal ruim fl. 1700 en ca. € 380 in 6 insteekboeken
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 560 EUR

    Lot : 66 Netherlands

    1-dagstempels en fdc's vanaf 1936 w.b. Sluis-fdc's, 350-355 op kaart, 556-560 op brief naar Australië, E2 en E5-278 vrijwel compleet in 2 albums
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 400 EUR

    Lot : 67 Netherlands

    voorraad gestempeld vanaf 1867-2003 w.b. nrs. 11 (4x met 1 paar), 12, 47, 49 en LP12-13 in paren in 3 insteekboeken
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 600 EUR

    Lot : 68 Netherlands

    nominaal ca. fl. 2750 in 3 insteekboeken
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 590 EUR

    Lot : 69 Netherlands and former Territories

    gestempeld en */** vanaf 1852 w.b. betere ex. en series in insteekboek
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 480 EUR

    Lot : 70 Netherlands

    collectie 1872-1969 */** met betere ex. en series w.b. 49, 136-138, van Konijnenburg, en face etc. in gemengde kwaliteit in insteekboek
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 400 EUR

    Lot : 71 Netherlands

    collectie 1852-2009 in 3 Davo albums
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 400 EUR

    Lot : 72 Netherlands

    naar Nederlands-Indië en vice versa, correspondentie meest jaren '30 met veel toeslag-frankeringen (o.a. ANVV en kind) in doos
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 960 EUR

    Lot : 73 Netherlands

    collectie 1852-1976 deels */** met betere ex. en series in 2 insteekboeken
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 580 EUR

    Lot : 74 Netherlands

    collectie van ca. 200 poststukken 1946-1952 gefrankeerd met toeslag- of gelegenheidszegels met betere ex. in album
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 520 EUR

    Lot : 75 Netherlands

    collectie van ca. 180 poststukken 1938-1946 gefrankeerd met toeslagzegels w.b. betere ex. o.a. noodstempels 1945 in album
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 840 EUR

    Lot : 76 Netherlands

    collectie blokken van 4 ** tussen 1940-1967 in dik insteekboek
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 400 EUR

    Lot : 77 Netherlands

    fdc's en poststukken met zegel(s) met plaatfouten w.b. 279-282 in blokken van 4 (met 282P), E16 met 643P, E21 met 658P, idem met 658P1, E23 met 661P, E43 onbeschreven met 742P etc. in 6 ringbanden in doos
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 400 EUR

    Lot : 78 Netherlands

    ** voor 1940 deels losse waarden w.b. veel velrandbijzonderheden in insteekboek
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 540 EUR

    Lot : 79 Netherlands

    collectie 1852-1997 deels */** met betere ex. en series in 4 luxe Davo albums
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 440 EUR

    Lot : 80 Netherlands

    nominaal ca. fl. 2850 gesorteerd in zakjes in doos
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 620 EUR

    Lot : 81 Netherlands

    nominaal ca. fl. 2800 in 3 insteekboeken
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 620 EUR

    Lot : 82 Netherlands

    4 speciale albums TNT-post: Vier Jaargetijden, Nostalgie in postzegels, Kastelen in Nederland en Vlinders in Nederland, nominaal ca. € 750
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 700 EUR

    Lot : 83 Netherlands

    velletjes nominaal ca. fl. 630 en € 780 in 3 ringbandjes
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 500 EUR

    Lot : 84 Netherlands

    gestempelde collectie 1852-1991 met betere ex. en series in 2 Davo albums
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 470 EUR

    Lot : 85 Netherlands

    collectie 1852-1998 deels */** met betere ex. en series in 3 insteekboeken
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 560 EUR

    Lot : 86 Netherlands

    collectie 1852-2000 deels */** met betere ex. en series in 3 luxe Davo albums
    Starting bid : 350 EUR
    Hammer price : 520 EUR

    Lot : 87 Netherlands

    collectie velletjes tot 2010 nominaal ruim fl. 350 en € 750 in 3 luxe Davo albums
    Starting bid : 350 EUR
    Hammer price : 470 EUR

    Lot : 88 Netherlands

    collectie 1969-2008 ** met velletjes en boekjes w.b. nominaal ca. fl.1100 en € 480 in 4 albums
    Starting bid : 350 EUR
    Hammer price : 460 EUR

    Lot : 89 Netherlands

    ** engros tot 1994 in dik insteekboek
    Starting bid : 350 EUR
    Hammer price : 350 EUR

    Lot : 90 Netherlands and former Territories

    w.b. stempels en betere ex. in insteekboekje
    Starting bid : 350 EUR

    Lot : 91 Netherlands

    w.b. nominaal ca. fl. 1550 en € 320 in o.a. 5 banden in doos
    Starting bid : 350 EUR
    Hammer price : 490 EUR

    Lot : 92 Netherlands

    voorraad * vanaf 1934 in insteekboek
    Starting bid : 350 EUR

    Lot : 93 Netherlands

    collectie tussen E2-E255 met doubletten (o.a. E2) in 3 albums
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 330 EUR

    Lot : 94 Netherlands

    collectie 1891-1998 gestempeld w.b. 61b, 104-105, 217A en LP12-13 in paren in Davo album
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 95 Netherlands

    voorfilatelie collectie van ruim 50 poststukken vanaf ca. 1640 w.b. betere ex. in ringband
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 360 EUR

    Lot : 96 Netherlands

    collectie 1980-2002 ** nominaal ruim fl. 1600 en € 190 in 3 luxe KaBe albums en Davo album
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 430 EUR

    Lot : 97 Netherlands

    collectie grootrondstempels op (prent)briefkaarten ca. 360 ex. w.b. beter in 3 albums
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 740 EUR

    Lot : 98 Netherlands and former Territories

    collectie 1852-1940 meest gestempeld met betere ex. en series in oud KaBe album
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 99 Netherlands

    collectie 1983-2010 ** in 4 Davo albums
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 440 EUR