Lot 2207 - Auction 248-249

  • Lot : 2207 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 1s-3s
    5 cent diepdonkerblauw plaat I pos. 49, 10 cent rood plaat X pos. 49 op dun papier en 15 cent donkeroranje pos. 49 alle met specimen opdruk, vrijwel pracht ex. (gom alle 3 ex. deels getint, 5 cent afgesprongen gomdeeltje en 10 cent 2 miniem dunne plekjes) met certificaat Dr. Louis 2009, cat.w. 7500. Het Corinphila-archief meldt 11 complete sets! Herkomst: collectie Reed (1995)
    Starting bid : 2000 EUR
    Hammer price : 2000 EUR