Lot 2261 - Auction 248-249

  • Lot : 2261 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2q
    10 cent rood plaat X pos. 76-77 op dun papier in paar met hoekvelrand op vouwbrief van Maastricht 20-4-1864 via Luik naar Nijvel (België), pracht ex. gesigneerd Bolaffi. Herkomst: Corinphila Amstelveen 217 (2013)
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 200 EUR