- British Commonwealth (25) Apply British Commonwealth filter
- Europe (48) Apply Europe filter
- Indonesia Vienna Printings (1) Apply Indonesia Vienna Printings filter
- Netherlands and Colonies (79) Apply Netherlands and Colonies filter
- NL Dienst (1) Apply NL Dienst filter
- NL Roltanding (1) Apply NL Roltanding filter
- Overseas (40) Apply Overseas filter
- Republic Java (1) Apply Republic Java filter
Displaying 1 - 12 of 197
Chancellor Dolfuß 10 schilling slate blue, very fine unmounted mint with 2021 Chris Ceremuga certificate, cat.v. 1400
Albert met Helm 10 frank wijnrood, cat.w. 630
Gekroonde L 5 centiem t/m 10 frank gesigneerd Balasse, cat.w. 1850
Kardinaal Mercier 10 centiem t/m 10 frank, cat.w. 1350
Grote Orval 5 centiem t/m 10 frank, cat.w. 3100
Opening: 160 €
Kruis van Lotharingen 10 centiem t/m 5 frank, cat.w. 985
Koekelberg 5 frank groen in ongeplooid velletje van 10 ex., cat.w. 800
Opening: 160 €
Dagbladzegels 10 centiem t/m 20 frank, cat.w. 1000
Duitse Keizers 5 t/m 100 frank in velletjes van 4 met nummer, deels iets getint, cat.w. 1100
Opening: 1.200 €
Sold for: 1.600 €
Duitse Keizers 5 t/m 100 frank in ongetande genummerde velletjes van 4 ex., gomzijdes (licht) getint en minieme bruine vlekjes voorzijde, cat.w. 11.000. Zeer zeldzaam!
Wapen SS 10 t/m 100 frank, cat.w. 1050
Wapen SS 10 t/m 100 frank met variëteit geheel ongetand, 50 frank miniem abklatsch, cat.w. 925