- (-) Remove Nederland en O.R. filter Nederland en O.R.
Displaying 1 - 12 of 66
50 PHOTOS
collectie tot 1978 met beter materiaal in deels gemengde kwaliteit in 2 Importa albums
collectie vanaf 1852 in albums, tevens 5 insteekboeken diversen en ca. 30 jaarcollecties t/m 1996, in doos
33 PHOTOS
collectie 1852-ca.1980 gestempeld (w.b. nr.1 met MAASSLUIS-C en nr.3 met BREDA-B) en deels */** in 3 albums
post(waarde)stukken meest luchtpost met veel betere ex. in doosje
w.b. beter materiaal en port in 6 insteekboeken
16 PHOTOS
collectie vanaf 1852 met zeer veel betere ex. en series w.b. 1-41, 47-49, 80, 101, Jubileum 1923, Bernhardfonds, RIS, Riau etc. in 3 albums. Zeer hoge cat.waarde doch merendeels met vetplakker of vastgeplakt
30 PHOTOS
collectie tot 1989 met beter materiaal in 3 Davo albums
14 PHOTOS
collectie 1852-1974 met betere ex. (o.a. Assen B op Nederland nr. 3) in 4 albums
collectie tot 1978, oudste gedeelte gemengde kwaliteit, in 2 Importa albums. Tevens mapje vel(de)len w.b. iets Duitsland.
gestempeld en */** met beter materiaal in 2 insteekboeken
collectie tot ca. 1967 w.b. Meeuwen in Davo album