Auctions 237-238
15 & 21-22 September 2018
- Curaçao Postzegelboekjes (1) Apply Curaçao Postzegelboekjes filter
- Europe (28) Apply Europe filter
- Ned. Indië postzegelboekjes (1) Apply Ned. Indië postzegelboekjes filter
- Nederlands-Indië brandkastzegels (2) Apply Nederlands-Indië brandkastzegels filter
- Netherlands and Colonies (89) Apply Netherlands and Colonies filter
- NL Internering (1) Apply NL Internering filter
- NL Postzegelboekjes (1) Apply NL Postzegelboekjes filter
- NL Roltanding (5) Apply NL Roltanding filter
- NL Telegram (5) Apply NL Telegram filter
- Overseas (15) Apply Overseas filter
- Republic Java (1) Apply Republic Java filter
Displaying 1 - 12 of 224
Auctions 237-238
Opening: 3.000 €
1 cent groen tanding 13½ kleine gaten op dik papier in veldeel van 46 ex. met hoekvelrand. Vouwtje door posities 16-20, schaafplekjes voorzijde bij posities 30 en 40 en enkele ex. miniem bruine plekjes of andere minieme gebreken, cat.w. 13.800. Certificaat Vleeming 2018. Spectaculaire eenheid en volgens het Corinphila archief grootst bekende eenheid van dit zegel!
Auctions 237-238
½ cent roze type II tanding 12½ grote gaten plaat I zetting C in veldeel van 20 ex. met hoekvelrand, deels iets los op tanding, cat.w. 1000+
Auctions 237-238
½ cent helderrood tanding 12½ grote gaten in veldeel van 50 ex. w.b. positie 36 met variëteit dikke L in Nederland met certificaat Vleeming 2018, cat.w. 1500+
Auctions 237-238
Sold for: 4.800 €
15 cent oranje Utrechtse druk met certificaten Muis 2010 en Vleeming 2011, cat.w. 4750
Auctions 237-238
½ cent bruin tanding 13¼ grote gaten, cat.w. 300
Auctions 237-238
1 cent zwart tanding 14 kleine gaten met certificaat Vleeming 2018: Zegel en tanding echt, gom origineel en postfris, origineel gomvouwtje. Rechtsonder 2 tandgaatjes uitgediept, cat.w. 1650
Auctions 237-238
1 cent groen tanding 13¼ kleine gaten op dun papier, cat.w. 300
Auctions 237-238
1 cent groen tanding 13¼ kleine gaten op dun papier, 2 miniem oxydatiepuntjes in gom, cat.w. 300
Auctions 237-238
1½ cent roze tanding 13¼ kleine gaten op dik papier met certificaten Muis 2008 en Vleeming 2017, cat.w. 1500
Auctions 237-238
2 cent bruingeel tanding 14 kleine gaten, cat.w. 375
Auctions 237-238
2 cent bruingeel tanding 13¼ kleine gaten op dun papier met certificaat Vleeming 2014, cat.w. 375
Auctions 237-238
Haarlemse kleurproeven ongetand op grijzig papier 50 cent in blauw, rood, groen, bruin, en violet in postfrisse hoekblokken van 4, deels enkele bruine vlekjes op gomzijde doch zeer frisse set met certificaat Muis 1996