Lot 32
20 stuks 17e en 18e eeuwse brieven (en enkele gedateerde omslagen) w.b. Corsini brief Middelburg-Londra 1592, cito brief Haag-Ooltgensplaat (prt betaelt tot Rotterdam) en veel geschreven (port) aanduidingen, in album