Displaying 1 - 12 of 89
Afdruk Mercuriuskopje met gevleugelde helm in grijszwart. Herdruk geproduceerd door J.A. Moesman in 1895. Volgens de Proevencatalogus bestaan er 10 exemplaren in grijszwart en 2 of 3 in lichtrood. Pracht ex. met certificaat Vleeming 2019. Uit recent onderzoek is gebleken dat deze proef vermoedelijk niets met postzegels te maken had, doch eerder met de productie van bankbiljetten in verband gebracht kan worden!
Definitieve kleurproef in donkergeeloranje zonder gom van de 15 cent pos. 22 met velrand (Brandsma: 5e proef), pracht ex. met certificaat Vleeming 2019
Proef in zwart op dik wit kartonpapier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 65/86 in brugpaar, pracht ex.
Sold for: 2.000 €
Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 76-100 in kwart veldeel van 25 ex. met volledige velrand, pracht ex. (vouwtje ver van zegelbeeld en enkele papieronregelmatigheden)
Kleurproef 5 cent licht kobaltblauw plaat III pos. 10 met velrand, pracht ex. zonder gom (zoals uitgegeven) met certificaat Vleeming 2019
Kleurproef 10 cent steenrood plaat V pos. 10 met streepje op wang met velrand, pracht ex. zonder gom (zoals uitgegeven) met certificaat Vleeming 2019
Definitieve kleurproef in donkergeeloranje zonder gom van de 15 cent pos. 1 (Brandsma: 5e proef), pracht ex. met certificaat Vleeming 2018
Definitieve kleurproef in donkergeeloranje zonder gom van de 15 cent pos. 44 (Brandsma: 5e proef), pracht ex. met certificaat Vleeming 2018
Kleurproef in flets grijsblauw zonder gom van de 5 cent plaat III pos. 88, pracht ex. met certificaat Vleeming 2018
Kleurproef 10 cent zwart op lichtblauw tanding 12½ x 12, pracht ex. zonder gom
Definitieve proeven 5 t/m 15 cent op dik wit kartonpapier compleet, pracht ex. (no. 22a onder kort, doch niet aangesneden)
Kleurproeven op dik wit karton 10 cent in zwart, blauw en oranje en 15 cent in zwart, blauw en wijnrood, alle in paren met velrand, pracht ex.