Meer dan 15.000 afbeeldingen van collecties zijn voor u gescand. Wilt u aanvullende scans? U kunt deze aanvragen via e-mail.
  • Kavel : 1500 Nederland

    kwalitatief mooie collectie 1852-1958 op hoofdnummers compleet deels zowel gestempeld w.b. 48, 80, 101,130-131, LP12-13 inclusief betere stempels als */** (veel ** voor 1940), roltanding behoudens nr. 32 compleet */**, port, dienst, telegram (w.b. TG7 *) etc. in Importa Juweel album
    Inzet : 2400 EUR
    Hamerprijs : 2800 EUR

    Kavel : 1501 Nederland

    grootrondstempels uitgebreide collectie van ca. 3300 ex. inclusief doubletten met veel betere en zeldzame stempels w.b. Colijnsplaat, De Hoorn (Terschelling), Deil (Gld.), Dirksland HPK, Frederiksoord HPK, Gassel, Gronsveld, Huizen HPK, Lamswaarde, Loppersum HPK, Nijverdal HPK, Oosterhout (Gld.), Schinveld, Scheveningen 2, Amsterdam-Centr.Station P.P., Delft Station, Nunen Station, Amsterdam E, Rotterdam-Z.Beijerland 1 en 2, Sandenb.laan-Z.Driebergen in deels gemengde kwaliteit in Davo Kosmos album
    Inzet : 2400 EUR
    Hamerprijs : 2400 EUR

    Kavel : 1502 Nederland

    port 2e emissie uitgebreide mooie collectie gestempeld op type, tandingen, plaatvariëteiten, combinatie tandingen etc. met veel betere ex. o.a. P4C type III (minder mooi), P12flB type I, P12flB type III, P12flC type III, etc., cat.w. ca. 28.000 in insteekboek
    Inzet : 2400 EUR
    Hamerprijs : 3400 EUR

    Kavel : 1503 Nederland

    collectie van ca. 100 betere post(waarde)stukken vanaf 1924 w.b. emissie Veth, pakketkaarten, postbuskaartjes, Tweede Wereldoorlog etc. in 2 ringbanden
    Inzet : 1500 EUR
    Hamerprijs : niet verkocht

    Kavel : 1504 Nederland

    gespecialiseerde gestempelde collectie 1872-1991 met veel beter materiaal w.b. nrs. 29 (2x), 48, 78 met vroegst bekende datum 26-8-1899 (gebreken), 80 (4x), 121I, 130-131, 171Af, Meeuwen, roltanding (behoudens nr. R32 compleet), dienst (o.a. D2f), postbewijs compleet, plaatfouten, stempels etc. in klemband
    Inzet : 1500 EUR
    Hamerprijs : 1700 EUR

    Kavel : 1505 Nederland

    kleinrondstempels collectie met veel betere stempels en mooie afdrukken inclusief iets andere stempels en betere zegels w.b. nr. 29 (2x), 47, 48 (4x), totaal ruim 800 ex. in klemband
    Inzet : 1500 EUR
    Hamerprijs : 4400 EUR

    Kavel : 1506 Nederland

    mooie collectie 1852-1983 meest */** (ook voor 1940) op hoofdnummers compleet exclusief kroningsgulden, inclusief luchtpost en Dienst in meest goede kwaliteit, in 2 Schaubek klembanden
    Inzet : 1500 EUR
    Hamerprijs : 1500 EUR

    Kavel : 1507 Nederland

    collectie 1852-1944 met veel beter materiaal w.b. nrs. 1-6 zonder gom en verder vrijwel geheel ** w.b. Back of the Book in over het algemeen mooie kwaliteit in luxe Davo album
    Inzet : 1500 EUR
    Hamerprijs : 1700 EUR

    Kavel : 1508 Nederland

    collectie 1852-2014, **/*/gestempeld, w.b. nr. 80 gestempeld, Meeuwen, Konijnenburg, En Face ** en veel nominaal in 5 luxe Importa albums
    Inzet : 1500 EUR
    Hamerprijs : 2400 EUR

    Kavel : 1510 Nederland

    collectie 1852-2013 vanaf 1943 vrijwel geheel ** met veel beter materiaal w.b. nrs. 1-49, 130-131, roltanding, telegram, Internering, postbewijs, automaatboekjes compleet etc. in 5 Davo albums
    Inzet : 1200 EUR
    Hamerprijs : 1600 EUR

    Kavel : 1511 Nederland

    emissies Cijfer 1899 en Bontkraag, collectie van ca. 60 betere poststukken w.b. meng- en combinatiefrankeringen, expresse, aangetekend, waarde, bericht van ontvangst, bestemmingen (o.a. Dominicaanse Republiek en Filipijnen) etc. in ringband
    Inzet : 1200 EUR
    Hamerprijs : niet verkocht

    Kavel : 1512 Nederland

    collectie 1852-2001 meest */** met betere ex. w.b. Jubileum 1923, Veth, Van Konijnenburg, En Face, roltanding en port in 6 Safe albums
    Inzet : 1100 EUR
    Hamerprijs : 1100 EUR

    Kavel : 1513 Nederland

    collectie 1852-2016 w.b. nominaal ca. EUR 1350, NL1 (ca. 890x), Internationaal (ca. 240x) en Kerst (ca. 220x) in 7 meest luxe Davo albums
    Inzet : 1000 EUR
    Hamerprijs : 1700 EUR

    Kavel : 1514 Nederland

     collectie 1872-1969 ** in meest mooie kwaliteit inclusief roltanding en port in luxe Davo album
    Inzet : 1000 EUR
    Hamerprijs : 1200 EUR

    Kavel : 1515 Nederland en O.R.

    met veel beter materiaal in ca. 290 meest gelopen rondzendboekjes in verhuisdoos
    Inzet : 1000 EUR
    Hamerprijs : 1000 EUR

    Kavel : 1516 Nederland

    voorraad gestempeld en */** vanaf 1864 met veel beter materiaal in gemengde kwaliteit in 4 insteekboeken
    Inzet : 1000 EUR
    Hamerprijs : 4400 EUR

    Kavel : 1517 Nederland

    emissie Bontkraag pakketkaarten, collectie van ca. 35 ex. w.b. meng- en combinatiefrankeringen, bestemmingen etc. in ringband
    Inzet : 1000 EUR
    Hamerprijs : niet verkocht

    Kavel : 1518 Nederland

    w.b. veel klassiek en beter materiaal in 21 meest gelopen rondzendboekjes in doosje
    Inzet : 1000 EUR
    Hamerprijs : 1200 EUR

    Kavel : 1519 Nederland

    collectie 1852-1969 meest gestempeld op hoofdnummers compleet inclusief postbewijs, port, luchtpost, Telegram (behoudens nr. TG7 compleet) etc. in Davo album
    Inzet : 1000 EUR
    Hamerprijs : 1100 EUR

    Kavel : 1520 Nederland

    collectie 1891-2004 geheel */** met beter materiaal w.b. Hangend Haar, nr. 131 ** met certificaat Ned. Bond, Van Konijnenburg ** met certificaat Vleeming etc. w.b. ook iets nagegomd in 3 luxe KaBe klembanden en 2 luxe Davo albums
    Inzet : 1000 EUR
    Hamerprijs : 1000 EUR

    Kavel : 1521 Nederland

    nominaal ruim EUR 1150, NL1 (ruim 1100x), NL2 (ca. 35x), Kerst (180x) en Europa1/Wereld1 (ca. 125x) in o.a. 3 insteekboeken in doosje
    Inzet : 850 EUR
    Hamerprijs : 1600 EUR

    Kavel : 1522 Nederland

    collectie 2001-2017 ** met nominaal EUR 830, NL1 (1050x), NL2 (60x), NL5 (3x), kerst (190x), aangetek. (2x) en wereld (198x) in 4 Davo luxe albums met cassettes
    Inzet : 800 EUR
    Hamerprijs : 1400 EUR

    Kavel : 1523 Nederland

    emissie Hangend Haar kleinrondstempels post- en hulpkantoren mooie collectie met betere ex. en mooie afdrukken, totaal ruim 400 ex. en 9 post(waarde)stukken mooi opgezet in blanco Lindner album
    Inzet : 750 EUR
    Hamerprijs : 1200 EUR

    Kavel : 1524 Nederland

    jaren '50 ** in veldelen, cat.w. ca. 18.000, in insteekboek
    Inzet : 750 EUR
    Hamerprijs : 750 EUR

    Kavel : 1525 Nederland

    collectie gestempeld 1852-2016 later meest ** veel nominaal  w.b. automaatboekjes compleet  in 15 Davo albums in 2 verhuisdozen
    Inzet : 750 EUR
    Hamerprijs : 1800 EUR

    Kavel : 1526 Nederland

    plaatfouten en druktoevalligheden, collectie zowel gestempeld als */** met vele betere items w.b. 105P, 137P, 1070P, blok van 10 van nr. 621 met kleurveeg etc. in insteekboek
    Inzet : 750 EUR
    Hamerprijs : 750 EUR

    Kavel : 1527 Nederland

    fdc's jaren '50 vanaf E2 engros, cat.waarde ca. 17.000 in doosje
    Inzet : 750 EUR
    Hamerprijs : niet verkocht

    Kavel : 1528 Nederland

    collectie 1852-1965 zowel gestempeld als */** verzameld met beter materiaal w.b. nrs. 1-28, 47, 49, 80, 101, 104-105 en 130-131 (alle gestempeld) en kleine collectie OR in 4 dikke insteekboeken
    Inzet : 750 EUR
    Hamerprijs : 900 EUR

    Kavel : 1529 Nederland

    nominaal EUR695, NL1 (1075x), NL2 (12x), 5 (3x), kerst (105x), wereld (68x) en aangetekend (2x) in 5 albums
    Inzet : 700 EUR
    Hamerprijs : 1100 EUR

    Kavel : 1530 Nederland

    nominaal ruim EUR 500, NL1 (1340x) w.b. Koninklijke echtparen, Nostalgie, Kastelen, Vogels, Bloemenpracht, Vuurtorens en Popalbums in 7 speciale TNT post albums
    Inzet : 700 EUR
    Hamerprijs : 1200 EUR

    Kavel : 1531 Nederland

    nominaal ruim EUR 200, NL1 (1230x), NL2 (23x), kerst (180x), aangetekend (1x) en internationaal (ruim 170x) in doosje
    Inzet : 650 EUR
    Hamerprijs : 1200 EUR

    Kavel : 1532 Nederland

    nominaal ruim EUR 1100, NL1 (ruim 465x), kerst (ruim 80x), aangetekend (1x), en internationaal (37 x) in 5 ordners
    Inzet : 650 EUR
    Hamerprijs : 1000 EUR

    Kavel : 1533 Nederland

    collectie 1852-2001 deels */** met beter materiaal in 4 Davo albums. Tevens doubletten in 6 insteekboeken
    Inzet : 600 EUR
    Hamerprijs : 600 EUR

    Kavel : 1534 Nederland

    collectie 1852-2012 deels */** in 9 luxe Davo albums
    Inzet : 600 EUR
    Hamerprijs : 800 EUR

    Kavel : 1535 Nederland

    nominaal ca. EUR 930, NL1 (400x) kerst (20x), internationaal (62x) en aangetekend (1x) in diverse verpakkingen w.b. kistje en 3 Davo albums
    Inzet : 600 EUR
    Hamerprijs : 850 EUR

    Kavel : 1536 Nederland

    collectie 1852-2013 deels */** met betere ex. in 3 Davo albums
    Inzet : 600 EUR
    Hamerprijs : 750 EUR

    Kavel : 1537 Nederland

    nominaal NL1 (ca. 1280x), NL2 (ca. 45x), Kerst (150x) en Internationaal (ca. 150x) in insteekboek en doosje
    Inzet : 600 EUR
    Hamerprijs : 1200 EUR

    Kavel : 1538 Nederland

    collectie 1852-1998 gestempeld met veel beter materiaal w.b. nrs.47-48, 80, 104-105, in 2 Davo albums
    Inzet : 600 EUR
    Hamerprijs : 600 EUR

    Kavel : 1539 Nederland

    nominaal ruim EUR 1150 NL1 (130x), NL5 (3x), internationaal (ruim 180x), kerst (40x) in 4 Davo albums
    Inzet : 600 EUR
    Hamerprijs : 950 EUR

    Kavel : 1540 Nederland

    collectie 1872-1923 gestempeld en *, met beter w.b. 101 (gestempeld) en gespecialiseerd met tandingen, kleurverschillen en stempels, in klemband
    Inzet : 500 EUR
    Hamerprijs : 500 EUR

    Kavel : 1541 Nederland

    vele honderden poststukken ca. 1920-1960 met serie-frankeringen, betere toeslagfrankeringen, luchtpost, spoorwegpost, rembours, censuur etc., in doos
    Inzet : 500 EUR
    Hamerprijs : 1000 EUR

    Kavel : 1542 Nederland

    collectie 1872-1996 geheel */** w.b. nrs. 28 (nagegomd), 34-44, 47, 49, 100 (dun plekje), 136-138, kleine En Face etc. in 3 luxe Davo albums
    Inzet : 500 EUR
    Hamerprijs : 500 EUR

    Kavel : 1543 Nederland

    voorraad gestempeld vanaf 1852 w.b. modern in 5 winkelboeken. Veel zegels!
    Inzet : 500 EUR
    Hamerprijs : 800 EUR

    Kavel : 1544 Nederland

    voorraad (*)/*/** vanaf 1867 in 2 dikke insteekboeken
    Inzet : 500 EUR
    Hamerprijs : 600 EUR

    Kavel : 1545 Nederland

    voorfilatelie, collectie van ca. 115 poststukken w.b. cholerabrief, geschreven en gestempelde distributiekantoren (o.a. Groenlo in kastje 2x), driehoekstempels, Forwarded by Fraser Eaton & Co, Soerabaia etc. in album en map
    Inzet : 500 EUR
    Hamerprijs : 500 EUR

    Kavel : 1546 Nederland

     collectie 1940-2011 inclusief velletjes, boekjes etc. */** in 10 Davo albums en iets gestempeld en O.R. in 2 albums
    Inzet : 500 EUR
    Hamerprijs : 700 EUR

    Kavel : 1547 Nederland

    collectie 1891-1979 */** met beter materiaal w.b. veel nagegomd in 2 Davo albums
    Inzet : 500 EUR
    Hamerprijs : 500 EUR

    Kavel : 1548 Nederland

    collectie 1852-1993 gestempeld inclusief roltanding, LP12-13, postbewijs, port etc. met betere ex. in 2 Davo albums
    Inzet : 500 EUR
    Hamerprijs : 700 EUR

    Kavel : 1549 Nederland

    kleine gespecialiseerde collectie 1869-1923 meest * met betere ex., kleuren, variëteiten, tandingen, plaatfouten (uitgebreid emissie de Ruyter), enkele proeven, etc. deels getint op blanco bladen in klemband
    Inzet : 500 EUR
    Hamerprijs : 550 EUR

    Kavel : 1550 Nederland

    ca. 950 poststukken met VELDPOST stempels 1911-ca.2000 met nummers (w.b. VELDPOST 1 op aangetekende envelop Helder-Velsen 6.IX.13), 96-99 (gebruikt in Ned. Nieuw Guinea), aangetekend met NATO-paraat strookjes, deels tevens naamstempels, rondstempels expeditiekantoor A, B en C, briefdeel met violet Niet bij Veldpostkantoor Nr. 3, postzaklabels TRIS, etc. (deels op verzoek), in 10 albums in doos
    Inzet : 500 EUR
    Hamerprijs : 900 EUR

    Kavel : 1551 Nederland

    Jubileum 1913, collectie */** en gestempeld w.b. grotere eenheden, stempels (o.a. grootrond), nr. 101 (4x w.b. 3 ex. vals), 105P etc. in insteekboek

    Inzet : 500 EUR
    Hamerprijs : 500 EUR

    Kavel : 1552 Nederland en O.R.

    meest klassiek vanaf 1852, in deels gemengde kwaliteit, w.b. stempelmateriaal, in insteekboek
    Inzet : 500 EUR
    Hamerprijs : 500 EUR