Zwitserland

  • Kavel : 2709 Zwitserland

    Staande Helvetia collectie met betere ex. w.b. vrijwel alle tandingen, cat.w. ca. CHF 3500 op 2 insteekbladen
    Inzet : 180 EUR
    Hamerprijs : 280 EUR

    Kavel : 2750 Zwitserland

    betere exemplaren en series, w.b. S26 Lochung, 4-blokken Pro Juventute gestempeld, Tete béche paren, **/* en gestempeld op 3 insteekkaarten in envelop
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 100 EUR

    Kavel : 3285 Zwitserland

     2002-2014 ** meest in velletjes van 10 of 20 ex., nominaal ca. CHF 6000 in 3 insteekboeken
    Inzet : 2000 EUR
    Hamerprijs : 3200 EUR

    Kavel : 3286 Zwitserland

    voorraad engros ** tussen 1965 en 2006 nominaal CHF 5795 in 4 vellenmappen
    Inzet : 2000 EUR
    Hamerprijs : 3050 EUR

    Kavel : 3287 Zwitserland

    port, voorraad gestempeld met vele betere ex., typen etc. in insteekboek. Hoge cataloguswaarde!
    Inzet : 1200 EUR
    Hamerprijs : niet verkocht

    Kavel : 3288 Zwitserland

    collectie 1850-1945 met beter klassiek, Staande Helvetia gespecialiseerd op tandingen (o.a. 9½), blok Pro Juventute 1941 op poststuk, NABA-blok, beter dienst etc. in luxe Davo album
    Inzet : 1000 EUR
    Hamerprijs : 1000 EUR

    Kavel : 3289 Zwitserland

    1862-1960 gestempeld deels gespecialiseerd met betere ex. w.b. port, dienst, blokken etc. in insteekboek
    Inzet : 800 EUR
    Hamerprijs : niet verkocht

    Kavel : 3290 Zwitserland

    mooie collectie 1907-1960 ** deels gespecialiseerd w.b. gesigneerd en enkele certificaten met veel betere ex., series, blokken, samenhangenden, dienst etc. in 2 blanco Lindner ringbanden
    Inzet : 800 EUR
    Hamerprijs : 1300 EUR

    Kavel : 3291 Zwitserland

    Deze kavel is helaas vervallen.

    Kavel : 3292 Zwitserland

    collectie 1850-1986 met betere ex. en series w.b. klassiek, dienst, nominaal, iets post(waarde)stukken, etc. in 4 albums, insteekboek en envelop
    Inzet : 700 EUR
    Hamerprijs : 700 EUR

    Kavel : 3293 Zwitserland

    collectie 1850-1996 met beter materiaal w.b. Pax-serie **, alle goede blokken inclusief NABA, dienst met betere series etc. in Davo album
    Inzet : 650 EUR
    Hamerprijs : 1000 EUR

    Kavel : 3294 Zwitserland

    nominaal ruim CHF 1600 w.b. relatief veel hoge waarden en kantblokje in 2 insteekboeken
    Inzet : 600 EUR
    Hamerprijs : 850 EUR

    Kavel : 3295 Zwitserland

    nominaal ruim CHF 1650 in doosje
    Inzet : 500 EUR
    Hamerprijs : 900 EUR

    Kavel : 3296 Zwitserland

    ** w.b. blokken, keerdrukken, luchtpost, port, dienst etc. met veel beter materiaal in insteekboek
    Inzet : 500 EUR
    Hamerprijs : 500 EUR

    Kavel : 3297 Zwitserland

    collectie 1854-1988 met beter dienst in 2 Davo albums
    Inzet : 400 EUR
    Hamerprijs : 850 EUR

    Kavel : 3298 Zwitserland

    collectie 1850-1944 gestempeld w.b. beter klassiek en dienst in luxe Davo album
    Inzet : 400 EUR
    Hamerprijs : 600 EUR

    Kavel : 3299 Zwitserland

    collectie 1851-1968 meest */** met beter materiaal w.b. Pax, Naba-blok, Bundesfeier-blok, Lunaba-blok, luchtpost compleet etc. in Davo album
    Inzet : 400 EUR
    Hamerprijs : 550 EUR

    Kavel : 3300 Zwitserland

    collectie 1850-2016 deels */** w.b. nominaal in 2 Davo albums
    Inzet : 360 EUR
    Hamerprijs : 400 EUR

    Kavel : 3301 Zwitserland

    en Liechtenstein met beter materiaal in 33 rondzendboekjes in doosje
    Inzet : 360 EUR
    Hamerprijs : 550 EUR

    Kavel : 3302 Zwitserland

    collectie vanaf 1854 w.b. veel nominaal in 3 insteekboeken
    Inzet : 300 EUR
    Hamerprijs : 500 EUR

    Kavel : 3303 Zwitserland

    iets gespecialiseerde collectie 1850-2003 gestempeld in 2 KaBe klembanden
    Inzet : 300 EUR
    Hamerprijs : 550 EUR

    Kavel : 3304 Zwitserland

    collectie 1854-1943 w.b. Zittende Helvetia gespecialiseerd en keerdrukken in luxe Davo album
    Inzet : 300 EUR
    Hamerprijs : 360 EUR

    Kavel : 3305 Zwitserland

    collectie 2000-2014 ** nominaal ca. CHF 900 in 2 luxe Leuchtturm albums
    Inzet : 300 EUR
    Hamerprijs : 500 EUR

    Kavel : 3306 Zwitserland

    collectie/voorraad w.b. Pro Juventute gestempeld, post(waarde)stukken, veldelen, postzegelboekjes, map Soldatenmarken, in 6 albums/insteekboeken, 3 vellenmappen en doosje, in doos
    Inzet : 240 EUR
    Hamerprijs : 650 EUR

    Kavel : 3307 Zwitserland

    collectie 1850-1995 meest gestempeld in Davo album
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : 300 EUR

    Kavel : 3308 Zwitserland

    meest ** w.b. nominaal, iets dienst, Pax serie * etc. en iets diverse landen in 2 insteekboeken
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : 320 EUR

    Kavel : 3309 Zwitserland

    1907-1960 ** engros in vel(de)len in goede kwaliteit, Mi. cat. 5000+ in vellenmap
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : 200 EUR

    Kavel : 3310 Zwitserland

    collectie 1862-2017, **/*/gestempeld, deels dubbel verzameld w.b. engros, in 1 Davo album en 4 insteekboeken
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : niet verkocht

    Kavel : 3312 Zwitserland

    collectie 1850-1984 * en gestempeld met beter materiaal w.b. Pax * in KaBe album
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 180 EUR

    Kavel : 3313 Zwitserland

    en Oostenrijk, collectie/voorraad voornamelijk na 1945, **/*/gestempeld w.b. Oostenrijk LP Vogels **, in 4 albums en 2 insteekboeken, in doosje
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 150 EUR

    Kavel : 3314 Zwitserland

    collectie 1854-1945, **/*/gestempeld, in 2 Davo albums
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 180 EUR

    Kavel : 3315 Zwitserland

    collectie 1882-1995 gestempeld en vanaf 1991 veel ** in Davo album
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : niet verkocht

    Kavel : 3316 Zwitserland

    ruim 200 poststukken w.b. klassiek, soldatenpost, dienst en censuur, in doosje
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 170 EUR

    Kavel : 3317 Zwitserland

    kleine collectie w.b. nominaal ca. CHF 220 in luxe Davo album
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 150 EUR

    Kavel : 3318 Zwitserland

    collectie 1862-1960, w.b. ** in Kabe album
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 100 EUR

    Kavel : 3319 Zwitserland

    meest gestempeld vanaf 1862 in insteekboek en ringband
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 140 EUR

    Kavel : 3320 Zwitserland

    collectie/voorraad w.b. gespecialiseerd deel Kreuz und Wertziffer in 1 album en 2 insteekboeken
    Inzet : 80 EUR
    Hamerprijs : 240 EUR

    Kavel : 3321 Zwitserland

    luchtpostcollectie van ruim 30 poststukken in insteekboek
    Inzet : 75 EUR
    Hamerprijs : 85 EUR

    Kavel : 3322 Zwitserland

    ca. 85 prentbriefkaarten met treinstempels veelal in combinatie met langstempels in klein album

    Inzet : 75 EUR
    Hamerprijs : 110 EUR

    Kavel : 3323 Zwitserland

    en Liechtenstein in 4 insteekboeken
    Inzet : 50 EUR
    Hamerprijs : 50 EUR

    Kavel : 3324 Zwitserland

    en Liechtenstein gestempeld in 2 insteekboeken en map, tevens leeg album
    Inzet : 50 EUR
    Hamerprijs : 50 EUR

    Kavel : 3479 Zwitserland

    ca. 830 onbeschreven pracht fdc's uit 1958-2016 in 7 albums
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 170 EUR