• Kavel : 2600 Letland

    5 kopeke rood Mi. nr. 2 in compleet vel van 280 zegels gedrukt op achterzijde Duitse militaire landkaart
    Inzet : 50 EUR
    Hamerprijs : 100 EUR

    Kavel : 2601 België

    collectie 1849-1897 met beter materiaal w.b. 5 frank nr. 37 met roulettestempel (gesigneerd Pfenninger en Senf) op bladen
    Inzet : 300 EUR
    Hamerprijs : 460 EUR

    Kavel : 2602 België

    meest */** met beter materiaal w.b. Grote Orval, UPU 1952 (2x), Schrijvers, iets koloniën etc. op insteekbladen
    Inzet : 300 EUR
    Hamerprijs : 340 EUR

    Kavel : 2603 België

    beter materiaal gestempeld w.b. nr. 2 met spiegeldruk (certificaat Nussbaum 1982), 5 franken nr. 147, Albert met Helm, Infanterie etc. op insteekbladen
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : 280 EUR

    Kavel : 2604 Bulgarije

    collectie Tweede Wereldoorlog w.b. enige post(waarde)stukken, blokken etc.
    Inzet : 50 EUR
    Hamerprijs : 50 EUR

    Kavel : 2605 Württemberg

    International Reply Coupons (Internationale Antwortscheine) 1944 type London (8 ex.) alle gestempeld in Württemberg (Boppingen, Rot am See, Esselingen, Herrenberg, Esslingen Bahnhof, Plochingen, Laupheim etc.)
    Inzet : 60 EUR
    Hamerprijs : 60 EUR

    Kavel : 2606 Duitse post in China

    kleine collectie op bladen
    Inzet : 40 EUR
    Hamerprijs : 85 EUR

    Kavel : 2607 Saar

    ruim 65 post(waarde)stukken 1920-1957 w.b. Volksabstimmung 1935, die Saar ist Deutsch, fdcs, stempels etc.
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 150 EUR

    Kavel : 2608 Duitsland geallieerde zones

    collectie */** w.b. band- en netopdrukken met enkele variëteiten, handstempelopdrukken etc. w.b. falsificaten op bladen
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 220 EUR

    Kavel : 2609 Duitsland bezetting WO II

    van Italiaanse gebieden, collectie met beter materiaal van o.a. Albanië, Laibach, Montenegro, Zara w.b. gesigneerd (o.a. Diena, Dr. Dub en Ludin) op albumbladen
    Inzet : 500 EUR
    Hamerprijs : 850 EUR

    Kavel : 2610 Duitsland vóór en ná 1945

    collectie inclusief staten tot ca. 1952 opgezet op blanco bladen
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 160 EUR

    Kavel : 2611 Berlijn

     International Reply Coupons (Internationale Antwortscheine) 1959 - 1989 type London (6x), Vienna (3x) and Lausanne (11x) alle gestempeld in Berlijn
    Inzet : 40 EUR
    Hamerprijs : 55 EUR

    Kavel : 2612 Great Britain

    Mulready envelopes and letter sheets collectie in gemengde kwaliteit (mixed quality) totaal 10 ex. w.b. 2d. (2x)
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : 550 EUR

    Kavel : 2613 Great Britain

    34 luchtpoststukken 1939-1940 verschillende routes maatschappijen Imperial Airways en B.O.A.C. w.b. Poole-Sydney met trajectpost, India-USA, etc., veel met beschrijving
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 150 EUR

    Kavel : 2614 Great Britain

    used abroad kleine collectie met enkele betere ex. in gemengde kwaliteit op albumbladen
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 300 EUR

    Kavel : 2615 Great Britain

    1854-1924 gestempeld w.b. blokken van 4, 2 poststukken en SG 40 strip van 3 met Frans 3176 St. Malo stempel
    Inzet : 60 EUR
    Hamerprijs : niet verkocht

    Kavel : 2616 Collections and Lots British Commonwealth Asia

    meest * met Pahang, Patiala, Penang, Perak, Perlis, Pakistan en Qatar
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : 340 EUR

    Kavel : 2617 Italian Eastern Africa Brit. Occupation

    collectie */** met betere ex. w.b. portzegels op albumbladen
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 130 EUR

    Kavel : 2618 Ceylon

    collectie t/m 1929 meest gestempeld met betere ex. op albumbladen
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : 200 EUR

    Kavel : 2619 Gibraltar

    , Cyprus en Morocco Agencies collectie met betere ex. op albumbladen
    Inzet : 400 EUR
    Hamerprijs : niet verkocht

    Kavel : 2620 Hong Kong

    1968-1989 ** met betere series en iets gestempeld op insteekbladen
    Inzet : 120 EUR
    Hamerprijs : 120 EUR

    Kavel : 2621 Hong Kong

    meest ouder materiaal met enkele betere ex. op insteekblad
    Inzet : 40 EUR
    Hamerprijs : 75 EUR

    Kavel : 2622 India

    en Convention / Feudatory States, w.b. veel klassiek en beter op oude bladen, in map
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : niet verkocht

    Kavel : 2623 India

    poststukken en zegels
    Inzet : 75 EUR
    Hamerprijs : niet verkocht

    Kavel : 2624 Malawi

     collectie w.b. vogelseries en diverse blokken meest ** op albumbladen
    Inzet : 140 EUR
    Hamerprijs : 260 EUR

    Kavel : 2625 Malayan States

    collectie t/m ca. 1930 met veel betere ex. op albumbladen
    Inzet : 900 EUR
    Hamerprijs : 1300 EUR

    Kavel : 2626 Malayan States

    veelal klassiek w.b. beter op albumbladen in map
    Inzet : 500 EUR
    Hamerprijs : niet verkocht

    Kavel : 2627 Malayan States

    collectie inclusief doubletten met enkele betere ex. op 10 insteekbladen
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 180 EUR

    Kavel : 2628 Mauritius

    en iets Madagascar collectie t/m 1928 met betere ex. op albumbladen
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 150 EUR

    Kavel : 2629 Norfolk Island

     collectie 1950-2000 meest **  zo goed als compleet op albumbladen
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : 200 EUR

    Kavel : 2630 North Borneo

    en Sarawak collectie t/m 1928 met betere ex. op albumbladen
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : 200 EUR

    Kavel : 2631 Nyassaland

    inclusief British Central Africa collectie tot 1926 met betere ex. op albumbladen
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : 200 EUR

    Kavel : 2632 Nyassaland

    collectie 1908-1953 * (klein deel gestempeld) met betere ex. w.b. 10/- en £1
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 300 EUR

    Kavel : 2633 Papua

    collectie t/m 1938 meest * met betere ex. op albumbladen
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : 320 EUR

    Kavel : 2634 Papua

    collectie 1901-1939 meest * inclusief dienst met betere ex. en series op albumbladen
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 240 EUR

    Kavel : 2635 Orange Free State

    collectie 1868-1890 gestempeld en * w.b. ½d opdrukken gespecialiseerd op type, dubbele opdruk, blokken, veldeeltjes etc.
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 240 EUR

    Kavel : 2636 Ethiopië

    voorraad luchtpost, in veldelen en los, in map
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : niet verkocht

    Kavel : 2637 Frankrijk

    collectie 1849-1902 met kleurvariëteiten w.b. betere ex. op albumbladen
    Inzet : 340 EUR
    Hamerprijs : niet verkocht

    Kavel : 2638 Frankrijk

    spoorwegen, collectie meest */** met vele betere ex. op albumbladen
    Inzet : 300 EUR
    Hamerprijs : 480 EUR

    Kavel : 2639 Frankrijk

    40 poststukken met 25 centimes Yv. nr. 60B (blauw driehoekje rechtsboven) w.b. plaatfouten en stempels op bladen
    Inzet : 75 EUR
    Hamerprijs : 75 EUR

    Kavel : 2639A Monaco

    Rode Kruis-blokken Yv. nrs. 4A en 4B *, cat.w. 750
    Inzet : 75 EUR
    Hamerprijs : 110 EUR

    Kavel : 2640 Fezzan en Ghadames

    collectie meest ** w.b. beter ongetand op albumbladen
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : 220 EUR

    Kavel : 2641 Ivoorkust

    en Opper Volta collectie **/* op albumbladen
    Inzet : 120 EUR
    Hamerprijs : 120 EUR

    Kavel : 2642 Madagascar

     collectie **/*, meest voor onafhankelijkheid op albumbladen
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : 220 EUR

    Kavel : 2643 Réunion

    collectie 1885-1947 met betere ex. op albumbladen
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : 260 EUR

    Kavel : 2644 Griekenland

    , Kreta en eilanden collectie 1861-1938 opgezet op blanco bladen
    Inzet : 75 EUR
    Hamerprijs : 75 EUR

    Kavel : 2645 Palestina

    en Egyptische bezetting 1918-1963, collectie * en klein deel gestempeld
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : niet verkocht

    Kavel : 2646 Palestina

    kleine collectie 1918-1932 gestempeld en *
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : niet verkocht

    Kavel : 2647 Palestina

    collectie met enkele betere ex. op albumbladen
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : niet verkocht

    Kavel : 2648 Italië

    triptieken Balbo-eskadervlucht Rome-Chicago 1933, collectie */** van 17 verschillende ex. op bladen
    Inzet : 400 EUR
    Hamerprijs : 520 EUR

    Kavel : 2649 Italië

    bezetting WO II, collectie */** w.b. Albanië, Ionische eilanden, Montenegro etc. met beter materiaal en variëteiten op bladen
    Inzet : 400 EUR
    Hamerprijs : 700 EUR

    Kavel : 2650 Italië

    Parastatali (portvrijdomzegels), collectie deels */** met beter materiaal en falsificaten (partly forgeries) op albumbladen
    Inzet : 300 EUR
    Hamerprijs : 480 EUR

    Kavel : 2651 Italië

    bezetting van Oostenrijk 1918-1921, collectie w.b. Venezia Giulia, Trentino, hulppost Merano etc. w.b. betere ex. en variëteiten op bladen
    Inzet : 300 EUR
    Hamerprijs : 550 EUR

    Kavel : 2652 Italië

    noodporten Trentino-Alto Adige 1919 (segnatasse provisori), collectie op albumbladen. Zeer hoge cataloguswaarde doch geen garantie
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : 280 EUR

    Kavel : 2653 Italië

    Pubblicitari, collectie meest gestempeld op albumbladen
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 240 EUR

    Kavel : 2654 Italië

    Oostenrijkse bezetting WO I, collectie */** w.b. Ortspostmarken en stadspost Udine op bladen
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 160 EUR

    Kavel : 2655 Italië

    Geallieerde bezetting WO II, collectie */** w.b. beter materiaal en enkele variëteiten op bladen
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 110 EUR

    Kavel : 2656 Italië

    Casa del Pane, collectie cinderella's en 27 kaarten w.b. gebruikt in koloniën
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 200 EUR

    Kavel : 2657 Italië

    stempel collectie GC en rond t/m 20-er jaren op albumbladen in map
    Inzet : 50 EUR
    Hamerprijs : 50 EUR

    Kavel : 2658 Italiaanse koloniën

    vel(de)len ** in vellenmap
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 160 EUR

    Kavel : 2659 Italiaanse Levant

    collectie meest */** met vele betere ex. en enkele variëteiten op albumbladen
    Inzet : 600 EUR
    Hamerprijs : 950 EUR

    Kavel : 2660 Italiaanse kantoren in China

    collectie */** op albumbladen
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 380 EUR

    Kavel : 2661 Fiume

    collectie 1918-1924 meest */** met veel beter materiaal, variëteiten, Carnaro, Arbe et Veglia etc. op albumbladen
    Inzet : 750 EUR
    Hamerprijs : 750 EUR

    Kavel : 2662 Fiume

    collectie op albumbladen **/* en gestempeld in map
    Inzet : 75 EUR
    Hamerprijs : 80 EUR

    Kavel : 2663 Trieste Zone A en B

    en Zone B, collectie */** met veel betere ex. en series op albumbladen
    Inzet : 500 EUR
    Hamerprijs : 500 EUR

    Kavel : 2664 Eritrea

    collectie 1893-1936 meest */** met vele betere ex. en series, Back of the Book, enkele variëteiten etc. op albumbladen
    Inzet : 1000 EUR
    Hamerprijs : 1100 EUR

    Kavel : 2665 Libië

    collectie 1912-1951 meest */** met vele betere ex. en series w.b. Manzoni, Kameelruiter, luchtpost etc. met tevens Cyrenaica en Tripolitanië op bladen
    Inzet : 1500 EUR
    Hamerprijs : 1500 EUR

    Kavel : 2666 Italian Djubaland

    collectie 1925-1926 geheel */** en inclusief Back of the Book op hoofdnummers compleet op albumbladen
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : 280 EUR

    Kavel : 2667 Italian Eastern Africa

    en Italiaanse bezetting Ethiopië, collectie */** met beter materiaal w.b. WK voetbal op albumbladen
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : 400 EUR

    Kavel : 2668 Italiaans Somaliland

    collectie 1903-1960 meest */** met veel beter materiaal w.b. Mi. nr. 9 gesigneerd Diena, Manzoni, emissie Pittorica 1932 met betere tandingen, Back of the Book, enkele variëteiten etc. op albumbladen
    Inzet : 1000 EUR
    Hamerprijs : 1100 EUR

    Kavel : 2669 Italiaans Somaliland

    bijna complete collectie Somalia AFIS, 1950-1959 */** incl. luchtpost, strafport en pakketzegels, op albumbladen in map
    Inzet : 75 EUR
    Hamerprijs : 80 EUR

    Kavel : 2670 Japan

    meest */** w.b. betere zegels en series
    Inzet : 260 EUR
    Hamerprijs : 420 EUR

    Kavel : 2671 Japan

    1919-1955 */** w.b. blokken, motief etc. meest betere ex. op 2 insteekbladen
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : 260 EUR

    Kavel : 2672 Japan

    collectie luchtpostzegels op albumbladen
    Inzet : 120 EUR
    Hamerprijs : 150 EUR

    Kavel : 2673 Mansjoerije

    collectie 1932-1945 * inclusief doubletten op insteekbladen
    Inzet : 75 EUR
    Hamerprijs : 220 EUR

    Kavel : 2674 Slovenië

    bezetting van Istrië 1945-1947, collectie */** w.b. enkele variëteiten op bladen
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 220 EUR

    Kavel : 2675 Liechtenstein

    tentoonstellingscollecties Europa 1960-1961 en Rubens, tevens ** w.b. Mi. 268-276 en 5 Kr. Fürst Johann I in randstrip van 4 */** met extra perforatie, 1 ex achterzijde zwarte vlek
    Inzet : 60 EUR
    Hamerprijs : 65 EUR

    Kavel : 2676 Luxemburg

    collectie 1925-1958 meest ** op albumbladen
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : 200 EUR

    Kavel : 2677 Luxemburg

    collectie * en gestempeld op albumbladen
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 100 EUR

    Kavel : 2678 Luxemburg

    Mi. 60, 25 centimes, 13 ongetande proeven en Mi. 72-83 ongetand op dik papier
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 200 EUR

    Kavel : 2679 Oostenrijk

    klassieke collectie, */gestempeld, gespecialiseerd op papiersoort, tandingen, stempels, Kehrdrücken, Rotfrankerungen etc. op albumbladen
    Inzet : 500 EUR
    Hamerprijs : 700 EUR

    Kavel : 2680 Oostenrijk

    beter materiaal w.b. Mi. nrs. 175-177 *, WIPA Mi. nr. 555A op briefstukje, WIPA faser Mi. nr. 556A * en FIS Mi. nrs. 623-626 op fdc 20-2-1936
    Inzet : 260 EUR
    Hamerprijs : 260 EUR

    Kavel : 2681 Oostenrijk

     International Reply Coupons (Internationale Antwortscheine) 1939-1945 type London (15 ex.) met veel verschillende stempels
    Inzet : 75 EUR
    Hamerprijs : 95 EUR

    Kavel : 2682 Iran

     collectie overwegend klassiek w.b. om blokken 1 - 10 getand en ongetand, op albumbladen
    Inzet : 300 EUR
    Hamerprijs : 1200 EUR

    Kavel : 2683 Iran

     collectie jaren '50 meest ** + FDC UPU 75 jaar op albumbladen
    Inzet : 300 EUR
    Hamerprijs : 300 EUR

    Kavel : 2684 Iran

     collectie 1960-1975 meest ** op albumbladen
    Inzet : 160 EUR
    Hamerprijs : 160 EUR

    Kavel : 2685 Polen

    korps in Italië Tweede Wereldoorlog, */** met beter materiaal op insteekblad
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 170 EUR

    Kavel : 2686 Polen

    kamppost Woldenberg en Grossborn etc. kleine collectie op insteekbladen
    Inzet : 40 EUR
    Hamerprijs : 120 EUR

    Kavel : 2687 Portugal

     en gebieden vanaf klassiek met betere ex. op 2 insteekbladen
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 100 EUR

    Kavel : 2688 Roemenië

    Mi nr 885 - 896 kleinbogen, type X (*) als uitgegeven en type Y wit papier **,  1945 cat.w. 1900 euro, wat vlekjes
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 170 EUR

    Kavel : 2689 Rusland

    collectie w.b. beter materiaal */** op albumbladen
    Inzet : 300 EUR
    Hamerprijs : 600 EUR

    Kavel : 2690 Rusland

    verzameling meest gestempeld op albumbladen
    Inzet : 260 EUR
    Hamerprijs : 300 EUR

    Kavel : 2691 Rusland

    , Belarus, Moldavië etc. meest tussen 1992 en 1996 ** w.b. ongetand etc. op 2 insteekbladen
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : niet verkocht

    Kavel : 2692 Russische Levant

    inclusief kantoren Palestina collectie met betere ex. en stempels mooi opgezet op blanco bladen
    Inzet : 400 EUR
    Hamerprijs : niet verkocht

    Kavel : 2693 Scandinavië

     meest klassiek met betere ex. en iets stempels op 3 insteekbladen
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 100 EUR

    Kavel : 2694 Denemarken

     collectie 1851-1929 met beter materiaal w.b. Postfärge op insteekbladen
    Inzet : 340 EUR
    Hamerprijs : niet verkocht

    Kavel : 2695 Deens West Indië

    collectie 1866-1915 op insteekbladen
    Inzet : 60 EUR
    Hamerprijs : 65 EUR

    Kavel : 2696 Farøer

    collectie 1976-1998 ** zo goed als compleet op albumbladen
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : niet verkocht

    Kavel : 2697 Groenland

    Pakkeporto, gespecialiseerde collectie */** met tandingen, papiersoorten en drukken w.b. veel betere ex. o.a. 15 en 20 øre tanding 11¼ 2e druk op dik papier (Facit nrs. P8 II en P9II), 2 øre Facit nr. P5 (3x) etc. op bladen
    Inzet : 500 EUR
    Hamerprijs : 600 EUR

    Kavel : 2698 Groenland

    Pakkeporto, gespecialiseerde collectie gebruikt met tandingen, drukken en stempelmateriaal op bladen
    Inzet : 500 EUR
    Hamerprijs : 800 EUR